X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie ze wam sie tak samo podoba moj wykresik jak mi to daje prawie 100% pewnosci ze u mnie owulacja wystepuje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ciesze sie ze wam sie tak samo podoba moj wykresik jak mi to daje prawie 100% pewnosci ze u mnie owulacja wystepuje ;)

    Ciri, bardzo ładnie Ci podskoczyła temperatura. Trzymam kciuki, aby nie spadła przez kolejne 9 m-cy! :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Karlik póki @ nie ma jest nadzieja. :)

    Gumisiu, dziękuję za słowo wsparcia i gratuluję pięknie ciemniejących kreseczek - dzidzia na pewno się super rozwija! Koniecznie pochwal się jutro betą! :)

    Te testy Pepino mają czułość 10, tak? Bo ja do tej pory używałam Quixa (mam zapas w domu), który ma czułość 25 i może rzeczywiście za wcześnie w 12dpo na testowanie w moczu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik wrote:
    Gumisiu, dziękuję za słowo wsparcia i gratuluję pięknie ciemniejących kreseczek - dzidzia na pewno się super rozwija! Koniecznie pochwal się jutro betą! :)

    Te testy Pepino mają czułość 10, tak? Bo ja do tej pory używałam Quixa (mam zapas w domu), który ma czułość 25 i może rzeczywiście za wcześnie w 12dpo na testowanie w moczu?

    może być i tak, ja też robiłam te z czułością 10. Najlepiej to chyba po prostu pójść na bete i będzie czarno na białym :)

    ciri22, karlik lubią tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karlik, tak. Pepino mają czułość 10. :) Spróbuj może takim zatestować. Ja je kupuję w Tesco. Albo tak jak pisze Anulka idź na betę i będzie jasne. ;)
    12 dpo nie musi wyjść test. Jest wiele kobiet, którym wychodzą testy po terminie @ dopiero. ;) Mi w pierwszej ciąży wyszedł 10 dpo, w drugiej 11 dpo, w trzeciej 10 dpo. Ale ja tak po prostu mam, a nie każdy tak ma. ;)
    Moja koleżanka nie zobaczyła wcale II kresek, dopiero beta pokazała że jest ciąża. A testowała już dawno po terminie @. ;)

    karlik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde mialam nie testowac tak szybko ale moze i ja sobie je kupie... ja mam jeden 10 z allegro i eco pink... nie nie nakrecaj sie babo... czekamy na okres...

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze to mój 9dp ale nie wiem cos tu jednak jest nie tak mam zbyt mało niskich temperatur żeby powiedzieć co jest grane stawiam na owulacje 13-14 dc kurcze ale nie wiem co o tym myslec.
    Moje fakty:
    faza lutealna z moich wykresow mowi o 11dn, ostatnie @ przychodzą 26dc 27dc i jak to się ma do tego wszystkiego, bądź tu człowieku madry.....
    Dziewczyny może macie jakiś pomysl
    objawow nie wypatruje raczej brak procz klocia w brzuchu bolow miesiączkowych ....

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna za malo temperatur masz a dwie ostatnie zaburzone... niestety nic a nic nie da sie powiedziec... ;(

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri wiem niestety, jedyne co mnie zastanawia to termin @ a faza lutealna przecież ona raczej powinna być stala:/ @ spodziewam się w piątek, pierwszy dzień mam zawsze prze..... a akurat w piątek czeka mnie podróż i na wyjazd ta wredota się przyplata yh

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zalezy czy Owulacj byla wtedy kiedy zawsze... a to juz jest zagadka jesli nie mierzylas temperatur to mozesz jedynie domniemywac... jedyne co Ci pozostaje czekac na @ a najwyzej po weeekendzie testowac.

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba poczekam na te @ jednak to mniejsze rozczarowanie... Za Ciebie trzymam kciuki za wszystkie Was :)

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja wlasnie w planach mam czekac najpierw na @ a pozniej testowac ale nie wiem czy dam rade...

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze ze nie mam tesu w domu to mnie nie kusi już 2 razy testowałam w 9dp i lipa ahhh pierwszy raz w tym cyklu od wczoraj bola mnie piersi przy dotyku na dole i po zewnętrznej stronie, no i sutki przy dotyku ale nie nakręcam się bo ten mój organizm potrafi sobie dużo dopowidziec, może powinnam zaznaczyć to na wykresie, żeby potem pamietac ze cos takiego miało miejsce

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu nic nie zaznaczam bo w tamtym mialam wiele objawow i nic. Wiec teraz zaznaczam tylko to co sie pokrywa z owulacja i potem z okresem zaznacze i tyle. Do tego bol naprawde musi byc silny zebym go zaznaczyla... bo tak naprawde codziennie cos innego mi dolega.

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda człowiek jest czujny jak wazka :)

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo.... a jak sie stara chce miec jak najwiecej objawow. u mnie dzis pierwszy dzien spokoj po owulacji na razie nic mi nie dolega ale pewnie wieczorem cos sie wlaczy. ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    nooo troche mamy problemow ostatnio i z dnia na dzien nam narastaja... a do tego kurde stresuje sie tym spotkaniem z byla swojego faceta... i byciem z nia przez dwa dni...do tego stopnia ze sni mi sie po nocach... a ten moj wcele mi nie ulatwia sprawy... tez w ostatnio w swoim swiecie siedzi...
    chciałoby sie zachować spokój nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ale niestety czasem sie nie da i tyle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 9dpo, ale nie szaleje, przynajmniej staram się. Objawów jednoznacznych nie mam, wiec nie kusi tak mocno, poza tym przeczucie mam niezbyt dobre, wiec raczej sie boje zatestowac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a! wczoraj czułam kłucie w macicy, czyżby implantacja? :D temperatura mi nie spadła wiec czekam na wzrost :) tak bym chciała zeby to była fasolka! :)

‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ