X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj mam 37 dzień cyklu a owu była najprawdopodobniej dopiero dwa dni temu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    @ sie skonczy i znowu temp mierze, moze mi cos to pomoze
    pomoże, pomoże :) teraz już na pewno sie uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, a ja czekam na @. Ciagle latam do wc i sprawdzam bo mam wrazenie, ze leci. Brzuch pobolewa:/. Jak wyjechalam do Niemiec to mialam tam pierwszy cykl wydluzony do 35 dc. Teraz wrocilam wiec pewnie tez sie wydłuża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja przed tabletkami mialam jak w zegarku 28 dni max 30 a teraz mysle ze 35 to bedzie moj standar a owulacje mam tak bolesne jak najgorszy okres. Po prostu umieram... ale przynajmniej juz teraz jestwm prawie pewna ze owulacja u mnie wystepuje. Tez mnie goni czas mam tylko dwa cykle zeby zajsc ale jakos sobie nie robie zludnych nadzeji ze po odstawieniu tabletek tak szybko zajde. Wiec pozostaje mi czekac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ech, a ja czekam na @. Ciagle latam do wc i sprawdzam bo mam wrazenie, ze leci. Brzuch pobolewa:/. Jak wyjechalam do Niemiec to mialam tam pierwszy cykl wydluzony do 35 dc. Teraz wrocilam wiec pewnie tez sie wydłuża.
    Moze tak byc. A sprawdzaj sluz bo moze u ciebie w ogole owulacja dopiero przyjdzie. Stres z przeprowadzka i w ogole moze zastopowal ja ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie, mam typowo okresowy sluz. Gesty, bialy, lekko grudkowaty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Nie nie, mam typowo okresowy sluz. Gesty, bialy, lekko grudkowaty.
    Hmmm no to ja nie wiem... pomysly mi sie koncza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja dzis grill mimo deszczowej pogosy pewnie sie odezwe wieczoriem przed spaniem ;p

    Morella dawaj znac jak sytuacja u Ciebie sie rozwija. ;) moje bociany na ciebie czekaja ;)
    Zacznij tylko nowy cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pki co tylko sluzuje sobie. Z wiekszych atrakcji, to zapalila mi sie pralka;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:)
    Ja przymierzam się do testowania w następna sobotę, niby ogarniam i nie panikuje ale jak widać tu jestem więc nie mogę powiedzieć, że w ogóle się nie przejmuje:)

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona ja w piątek jeśli do tej pory nie przywitam @. Ja tabletki odstawiłam 2 lata temu może nawet ponad nie staraliśmy się ale nie uwazalismy miesiączki były od razu jak w zegarku później po pol roku cos się rozregulowalo i teraz nie wiem czekam na nia już od 23 dc az po 27

    74di4z174lr410ce.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak nie mogę narzekac bo w miare często :) teraz w piątek dodatkowo wyjezdzam mam nadzieje ze organizm nie zareaguje i nie da mi niepotrzebnej nadziei :)

    74di4z174lr410ce.png
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak idzie tu wysyłać prywatne wiadomości

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna wrote:
    Arizona ja w piątek jeśli do tej pory nie przywitam @. Ja tabletki odstawiłam 2 lata temu może nawet ponad nie staraliśmy się ale nie uwazalismy miesiączki były od razu jak w zegarku później po pol roku cos się rozregulowalo i teraz nie wiem czekam na nia już od 23 dc az po 27

    a postaram się poczekać do soboty bo byłoby idealnie 14dp choć to tez może być wcześnie...mam za sobą tyle negatywnych testów,że ni umiem sobie wyobrazić pozytywnego a co za tym ciąży...nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ale z góry zakładam, że chyba się nie uda bo niby teraz miałoby być inaczej? wiem głupie to:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie już tak zaniemogło, że musiałam się zdrzemnąć, gdzie ja na prawdę muszę być meeega wykończona, żeby tak paść.. ale za to jaki sen miałam, że zrobiłam znowu test i w sekunde taaaakie ciemnie krechy były jak nie wiem co :) oby jutro takie były :) witam nowe dziewczyny, widzę przyszły weekend też będzie "pod napięciem" :)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiara12006 wrote:
    Dziewczyny jak idzie tu wysyłać prywatne wiadomości
    Musisz kogos dodac do przyjaciol wtedy mozna prywatne wysylac.

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    a postaram się poczekać do soboty bo byłoby idealnie 14dp choć to tez może być wcześnie...mam za sobą tyle negatywnych testów,że ni umiem sobie wyobrazić pozytywnego a co za tym ciąży...nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ale z góry zakładam, że chyba się nie uda bo niby teraz miałoby być inaczej? wiem głupie to:)


    OOOOOO nie to nie głupie to zupełnie tak jak ja i pewnie wiele tu dziewczyn :) ja w piątek mam termin @ :)

    74di4z174lr410ce.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 10 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w piątek mam termin :) Zapowiada się zbiorowe testowanie....

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak testujmy w piątek i II maja być umawiamy się ;)

    74di4z174lr410ce.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 10 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie!!! :) chociaż jak na razie u mnie objawów zero...

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ