X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakos jajniki dziś się uspokoly brzuch raczej nie pobolewa ale piersi sa dość wrażliwe ale boje się ze to podswiadomosc :( temperatura pokaze jeśli do piątku nic się nie będzie innego dzialo

    74di4z174lr410ce.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane to może dobrze że nie ma za bardzo objawów bo może jeszcze na nie za wcześnie :P

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tak patrzę to mi też wypada testowanie w piątek ale ja chyba pierdzielca ze strachu dostanę i będę odkładała ten test chyba, że mnie @ zaskoczy wówczas przeklnę jak zwykle i pójdę dalej
    u mnie z objawów to głownie wzdęcia/ mega napięty brzuch (no ale to żaden objaw bo często mi się to zdarzało)co jeszcze? pól pleców ale pewnie garbię się, żeby chociaż na chwile odciążyć ten bolący brzuch...od całą ciąża:)
    i do tego dzisiaj po raz drugi chyba się rozryczę...raz jak oglądałam mieszkania i uświadomiłam sobie, że mnie kuźwa nie stać więc sobie popłakałam a teraz zbiera się, że zacznę ryczeć bo boję się negatywnego testu...eh
    to też jakoś nie przypisywałabym ciąży najzwyklej na świecie nie radzę sobie:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a żeby było śmiesznie to od dwóch dni obserwuje swoje piersi i jestem przekonana, że jutro coś wymyślę, bo skoro bolące cycki to jeden z objawów ciąży to gwarantuje wam, że dzień dwa i dopiszę to do listy "objawów"...
    cholera chyba mi znowu odbija
    a tak naprawdę są tu dziewuchy, które starają się latami i nic a takiej mi miałoby się ot tak udać...dziękuje postoje:(

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego jesteśmy tutaj żeby dac sobie jakos rade :) dlatego piszemy sobie możemy się komus wygadać :)

    moniqe lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja juz po grillu i humor w miare. Bociany widziane ;)

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny sama już nie wiem co mam myśleć o dzisiejszych testach owu...
    jeden ciemny ale jeszcze nie pozytyw, a ten drugi jaśniejszy już :/
    a przecież chyba powinien być ciemniejszy...
    Dwa razy zakuł mnie prawy jajnik.


    1e2fbbf33d4d09f6med.jpg

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 20:01

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane. ;) Przesyłam wiruski! :* Dziś mam mało czasu bo chcemy się z mężem sobą nacieszyć bo później cały tydzień się mijamy. :( Jutro rano z pracy napiszę. Kocham Was!!! :)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 10 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zbadałam szyjkę....nie robiłam tego od kilku dni...w poprzednich cyklach w tym okresie była taka twarda kulka a teraz mięciutka....nie wiem czy to dobrze?

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 10 maja 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki, niestety nie nadrobiłam poprzednich stron - za mało czasu...
    Widziałam tylko, że testujących w nadchodzącym tygodniu przybywa :)

    Ja dzisiaj mam jakiś spadek formy, ale łudzę się, że to zmęczenie po weselu, małej ilości snu i dzisiejszej wyczerpującej energetycznie pracy. Temperatura chyba zafałszowana, więc nie wiem, czy ją uwzględniać, ale jakoś takie mam przeczucie, że jutro będzie spadek i za 4 dni nie będę musiała testować, bo @ przylezie... :(
    W dodatku zaczęły mnie boleć piersi przy dotyku, a to typowy zwiastun @ u mnie, śluzu jak na lekarstwo.
    Wykres też jakiś taki - góry i doliny...
    Ech.. musiałam się pożalić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 20:26

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 10 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja właśnie zbadałam szyjkę....nie robiłam tego od kilku dni...w poprzednich cyklach w tym okresie była taka twarda kulka a teraz mięciutka....nie wiem czy to dobrze?

    Podobno miękka szyjka to jeden z objawów ciąży :) Także dobrze wróży!

    marta1987 lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    dziewczyny sama już nie wiem co mam myśleć o dzisiejszych testach owu...
    jeden ciemny ale jeszcze nie pozytyw, a ten drugi jaśniejszy już :/
    a przecież chyba powinien być ciemniejszy...
    Dwa razy zakuł mnie prawy jajnik.


    1e2fbbf33d4d09f6med.jpg

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png
    Ja mialam tak samo a skok mialam dopiro za tydzien prawdziwa owulacje. Moglas miec jeszcze skok LH rano czego nie zanotowalas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Hej. Ja juz po grillu i humor w miare. Bociany widziane ;)
    ej ja dzisiaj widziałam też jednego, pod koła mi się pchał:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do skoków LH to się zgadzam z przedmówczynią
    zrobiłam rano jak wstałam a że byłam ledwo tomna więc robiłam rutynowo, po 5 min patrzę a bardziej blade niż dzień wcześniej...byłam przekonana, że test jest do d... a nie miałam następnego więc olałam, wieczorem skoczyłam to apteki co by mieć na kolejny dzień, coś mnie jednak tknęło i zrobiłam powtórkę i były bardzo wyraźne dwie kreski...więc test jako pomoc nie jako wskaźnik!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzam, ze czekanie na okres jedt najgorsza forma czekania, tym bardziej ze czuje sie inaczej:/. Jesli jutro @ nie przylezie to ide na bete jeszcze raz.

    Sanna, anulka557 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Stwierdzam, ze czekanie na okres jedt najgorsza forma czekania, tym bardziej ze czuje sie inaczej:/. Jesli jutro @ nie przylezie to ide na bete jeszcze raz.
    idz idz a jak nie to do lekarza, bo to nie normalne moze u Ciebie tej owulacji nie bylo? albo naprawde cos innego zaburzylo cykl bo to nie mozliwe zebys miala tak dluga faze lutealna... ja to naprawde nie wiem... ja tak mialam w poprzednim miesiacu jak temperature dopiero zaczelam mierzyc, zalozylam sobie ze do 40 dni czekam na okres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaa pomocy baby... musze sie kurde wygadac... jest coraz gorzej i to wcale nie chodzi o testowanie... kurde noo zyje tu ktos?

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja jestem w rozsypce i jutro na 6 do pracy ide...takze juz spadam do wyrka. No przykro mi, przepraszam:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ciri, ja jestem w rozsypce i jutro na 6 do pracy ide...takze juz spadam do wyrka. No przykro mi, przepraszam:(
    A u CIebie co sie dzieje? Ta sytuacja Cie stresuje?
    Ja tez jutro do pracy na rano ale na 7

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolacze do Was... Tez spodziewana @ mam w tym tygodniu w czwartek. Na chwile obecna piersi masakra... Jakbym siniaki wszedzie na nich miala- taki bol. I strasznie dziwne klucie w podbrzuszu. Ale nie chce sow nakrecac. Macie racje czekanie na @ to najgprsze czekanie.

‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ