X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Anka! Wykres obiecujący - ściskam kciuki. Jeśli @ nie przyjdzie i temp. drastycznie nie spadnie, to też będę testować w czwartek :)

    Morella trzymaj się! Na pewno na dniach wszystko się wyjaśni.

    Ciri, co to za kryzys?

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa bo ja musze ponazekac.... i to strasznie bo sobie z tym nie radze i z dnia na dzien jest coraz gorzej... za tydzien ide na wesele ze swoim G... i na nim ma byc jego byla.... ktora oprocz panstwa mlodych i mojego G nikogo tam nie zna... a do tego idzie sama... stresuje sie mega, w dodatku boje sie ze dostane wtedy okres.... i jeszcze jestem cala w pryszczach i nagle mam wrazenie ze jestem mega gruba i nieatrakcyjna i boje sie ze jak on ja zobaczy i w ogole,... nooo nie wiem co bedzie, ale boje sie ze ona sie przykleji i w ogole.... szczegolnie ze tam nikogo innego nie zna... i nie radze sobie...

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja to bedziemy razem testowac! I oby oba byly pozytywne... :)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri22! Glowa do goryyy! Na pewno tak nie bedzie!! :-) musisz isc i sie dobrze bawic ze swoim a on nawet na nia nie spojrzy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh spojrzy spojrzy... ona nikogo tam nie zna... a idzie sama... a on biedne duszyczki ratuje.... a do tego on dalej ma kontakt z jej ojcem wiec zaraz powie ze to glupio tak sie zachowywac i w ogole... a ja boje sie ze bede miala okres i ze jak zacznie za bardzo sie zblizac to jej przywale przy wszystkich w zeby.... brrr

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz mu ze ma tanczyc tylko z Toba i koniec kropka hehe.:) na razie moze nie mysl o tym... :) zobaczysz ze bedzie oki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo wlasnie im blizej tego wesela tym gorzej... dzis mnie dopadlo apogeum i musze sie wygadac.... jest zle naprawde zle....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do tego on jest tam SWIADKIEM.... Wrrrrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry! Zaraz lece do pracy. Powrot po 4 miesiacach, troszke boje sie ogarniania wszystkiego.

    Ciri, skoro mowisz, ze Twoj patrzy sie na Ciebie tym szczegolnym wzrokiem, to nie powinnas bac się, ze spojrzy na inna. Troszke zaufania:)

    Po 16 sie odezwe:* trzymajcie sie dziewczynki! Milego dnia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu wyznaczone ;) dzis 4dpo ;) jeszcze jakies 8-10 i bedzie wiadomo ;p

    anulka557 lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 11 maja 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zła i sfrustrowana :/
    Wczoraj z serduszkowania nici, wróciłam z pracy, obiad i na basen pojechaliśmy, miałam nadzieję, że po powrocie do domu coś będzie na rzeczy, a ten mój kompa sobie odpalił i siedział, więc ja już nie wytrzymałam i poszłam spać po prawie dwugodzinnym czekaniu aż się łaskawie odklei od tego komputera...
    Dziś rano też wstał, zrobił sobie kanapki i poleciał do pracy... daje mu wszelkimi sposobami znać, że mam ochotę itd, a on nic.
    Jakaś masakra! zaczynam myśleć, że mnie unika :/

    Dziś 13dc, temperatura urosła trochę, więc pewnie za rogiem jest już tam owulacja... a ten mój mąż nic :(
    Oczywiście nie mówię mu ani słowem o tym, bo po co go stresować dodatkowo.
    No ale żal jak cholera.
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety jesli ja swojego nie wezme za reke albo za cos innego to nie mozliwosxi zeby cos bylo, mimo ze mu mowie ze xhce bo mam ochote albo daje znaki a to ze postawie go na bacznosc to jeszcze nie oznacza ze cos bedzie... wiec i tak ja mam gorzej ;p

    kofeinka, Arizona_R lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka a tam a tam piekny ;p jedno serduszko w dniach okoloowulacyjnych. Ale spoko teraz mnie jakies takie czekanie 10 dni mniej wiecej czeka.

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 11 maja 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 piękny! mówię Ci zapowiada się obiecująco i mam nadzieję, żebędzie zielony finał

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje nie dziekuje zobaczymy jak potoczy sie dalej sytuacja ;)
    Eh jak miala wczesniej termometr do jednego miejsca po przecinku to on zaokragla ze od 0-5 jest ta nzsza temperatura a od 6-9 ta wyzsza? Bo ostatnio mi sie utrzymywala temperatura na poziomie 36,8 i zastanawim sie czyczy to moglo byc od 36,76-36,85?

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 11 maja 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka to dzisiaj bierz sprawy w swoje rece i z zaskoczenia go....:)
    Ciri na pewno bedzie dobrze na weselu.....teraz to Ty jestes jego dziewczyna....a z tego co pisalas wczesniej to przeciez ona go zdradzila jesli dobrze pamietam.....glowa do gory....

    U mnie dzis 8dpo, temp troche wzrosla jade niedlugo zrobic progesteron a potem wybierac tort na slub:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowo fajnie ;) tort na slub...
    No tak zdradzila go... ale w sumie to chyba z nia byl szczesliwy... zobaczy...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane. ;) Lecę na betę odezwę się koło 10 z pracy. ;)

    ciri22, marta1987 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zle przeczucie snil mi sie test ciazowy... a mama zawsze mowila jesli sni ci sie ciaza to w ciazy nie jestes... do tej pory sie sprawdzalo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Hej Kochane. ;) Lecę na betę odezwę się koło 10 z pracy. ;)
    Trzymamy kciuki ;)

‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ