X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie serduszkowałam. ;) Ciri jutro pewnie mnie podgonisz. ;) W końcu razem mają nam te tłuste krechy na ciążowych testach wyjść,nie? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 23:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) jak tam? Mnie się dziś konto Premium skończylo i mam wykres na szaro :( i dziś dalej temperatura spada choć dziś troszeczkę gwaltowniejszy spadek,v jeszcze tak niskiej temperatury w tym cyklu nie miałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrr to chyba ostatnie serduszkowanie do owulacji.... k**rwa, moj G chory i to mówi, że tak ma co roku i zapewne w przeciagu kilku dni wyladuje z zapaleniem oskrzeli.... Wrrrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry!

    u mnie temperatura utrzymuje się na wyżynach, szału ciąg dalszy. Chyba mój termometr jest zepsuty bo dziś bardzo długo mierzył i znów tylko 36.5;/

    Ciri, lecz chłopa, szkoda żeby zmarnować te dni okołoowulacyjne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze jak on jest chory to lepiej go nie dotykac. Wtedy na wszystko jest na nie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do termometru to u mnie jest tak ze im nizsza tym dluzej mierzy im wyzsza tym szybciej.

  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu radziło robić testy koło południa, ja zawsze robiłam rano i wieczorem i myślałam że nie występuje u mnie ovu. Faktycznie, największy poziom hormonów jest około południa, więc róbcie testy ok 11-12 :-) Z porannego siku niewiele wychodzi

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poranne to i tak moje drugie bylo bo o 5;50 mierze temperature i siku robie a testowanie bylo pozniej po dwoch godzinach. Ja o 11-12 nie mam szans robic. W tamtym cyklu robilam kolo 18 jak wrocalam z pracy i tak nie wychodzily.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacja jest a testy nigdy nie były mocne;/ Wyraźniejsze kreski były raczej pod wieczór;/

    No to Ciri ciężkie dni przed Tobą, trzymam kciuki za owulację i jednak mocne sercowanie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jesli bedzie za dwa trzy dni moze jest sansa. Dzis spadek temperatury o jedna kreske wiec duzo jak na mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym chciała żeby mi choć o tę jedną kreskę temperatura podskoczyła:D
    Zakładając, ze owu była w 15 dc to dziś jestem 6dpo:) Nic nie kłuje, nie boli, nie ciągnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie. Nie wszystkie dziewczyny maja objawy. Mnie wczoraj cos prawy jajnik dal o siebie znac ale tak jakos dziwnie zupelnie inaczej niz lewy w tamtym cyklu ale temperatura dzis w dol wiec chyba spoko.Ale to byl jednorazowy wybryk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole zostawilam wczorajszy test ten wieczorny i dzis rano zrobilam to jest kreska troszke wyrazniejsza wiec moze tym razem bede miala pozytywny test w tym cyklu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będzie:)
    Dziewczyny, które testują jako pierwsze muszą wysłać nam mnóstwo wirusków ciążowych. A później organizacja zlotu ciężarówek:D Przejedziemy przez jakieś miasto...:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz co? ja robiłam testy owu od 8 dc i najgrubsza krecha była w 11 dniu, więc może owu jednak była w 13 dc...wtedy też jajnik kłuł. Ych, teraz to już nic się nie wymyśli, trzeba czekać i mieć nadzieję:)
    Codziennie sięgam po te maciupkie skarpetusie i marzę, że już w styczniu będę zakładać takie cuda na śliczne różowe stópki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha ale to trzeba ychodowac duze brzuchy a potem na samochodach w samych stanikach bedziemy jechwc ;p ale Ty i tak chyba pierwsza testujesz ;) bo ja to jeszcze owu nie mialam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ale wiesz co? ja robiłam testy owu od 8 dc i najgrubsza krecha była w 11 dniu, więc może owu jednak była w 13 dc...wtedy też jajnik kłuł. Ych, teraz to już nic się nie wymyśli, trzeba czekać i mieć nadzieję:)
    Codziennie sięgam po te maciupkie skarpetusie i marzę, że już w styczniu będę zakładać takie cuda na śliczne różowe stópki <3

    Jej rozmazylalam sie. Ja mam kota i faceta wiec pelniwartosciowa rodzina bedzie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są w wątku dziewczyny, które testują wcześniej:) ja będę jako druga albo trzecia.

    Ja kota nie mam bo kiedyś jeden zaraził mnie toxo i od tego czasu staram się z kotami nie przebywać. Zaczynamy budowę domku, planujemy kupić dwa labradorki więc też byłoby pięknie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj 7 kot ale pierwszy wlasny znaczy wraz z moim G a nie taki z domu rodzinnego ;) nasze male dziecko ;p kurcze ja tez bym chciala juz byc po owu... dzis zapomnialam sprawdzic rano sluzu albo bylam zaspana i jie pamietam ;p a pitem serduszkowalam wiec na dzis badanie sluzu odpada ale wydaje mi sie ze szyjka jest srednio wysoko i lekko otwarta. Na siedzaco zawsze jej dosiegam ale czulam szyjke nie sam otworek wiec jest sredniowysoko tak podwjrzewam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero uczę się badania szyjki i szczerze mówiąc średnio systematyczna jestem w tym. Powinnam o tej samej godzinie a różnie z tym było, dlatego nie biorę tej obserwacji w ogóle pod uwagę.

    Ciri, zajdziesz. Ja Ci to mówię:D

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ