X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, ja zauważyłam, że tak jest zawsze;/

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka niesprawiedliwość. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez wszyscy zachodza a zawsze wtedy kiedy jedna ze stron nie chce a my we dwoje chcemy i... mam nadzieje ze maj bedzie udany ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, wybacz że pytam, ale ile masz lat?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie!!! Z okazji rocznicy ślubu prezent musi być. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to facebook zawalony brzuchami i dziecmi ;( tez tak chce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia a masz juz rozciagliwy sluz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym rodziła w styczniu to mąż miałby cudowny prezent, bo to by było akurat w okolicach jego urodzin. Ja też miałabym piękny prezent na urodziny bo poczęcie byłoby akurat w miesiącu moich urodzin.

    Moi znajome tez jedna po drugiej zachodzą. Taki wiek, akurat żeby założyć rodzinę. Będzie bardzo kiepsko gdy będziemy się spotykać a tylko ja będę bez bobasa;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie. Noo ja jesli zajde teraz to w maju testowanie nasza rocznica, jesli urodze w styczniu urodziny mojego G, wiec tez fajnie by bylo ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też same brzuchy i bobasy. :( Ja prawie nigdy nie mam rozciągliwego. :( Pomimo brania wiesiołka mało co.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja man w styczniu urodziny,moze na walentynki bedzie bobo badz na wiosne;))

    Morella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to wszystkie zachodzimy ;p

    Ja jak bralam tabletki naprawdw mialam rozciagliwy sluz i to mega spokojnie na 15 cm sie rozciagal a jak na razie nic, w sumie to do wieczora nie zobacze jaki jest sluz bo rano bylo <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    U mnie to facebook zawalony brzuchami i dziecmi ;( tez tak chce...
    To tak jak ü mnie , z mojej klasy bylej kazda prawie ma dziecko badz juz dwoje,ajedna ma czworo,a czlowiek chce i musi czekać na cud;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, ale pojechałam teraz. Puściłam sobie "Galimatias", lubię jak jakiś film leci mi w tle, gdy zajmuję się czymś w domu. No i co? Kaśka oświadcza mamie, że jest w ciąży. A ja co? w płacz;/. Pierwszy raz w życiu poryczałam się ot, tak;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja jeszcze nie bede narzekac bo w sumie staran regularnych z patrzeniem na cykl tojest moj drugi no moze trzeci staran a od odstawienia tabletek 4 cykl, w pierwszym kochalam sie bez zabezpieczenia ale nie celowalam w drugim juz testy owu robilam ale nic mi nie daly i malo seksu bylo w trzecim tez testy owu nic nie pokazaly seks byl celowany mniej wiecej miedzy 12_19 dc ale okres mi sie spoznial i ten jest taki juz z temperaturka i obserwacja siebie i tesami, moze bedzie szczesliwy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo wczoraj 5 filmow wlaczylam i kazdy coaza i dziecko to fatum mowie wam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wczoraj rozkroiłam paprykę i w środku znalazłam mniejszą? wpadłam w głupi chichot;/.
    Sama już nie wiem co jest gorsze, czekanie na owulację czy na testowanie. I jedno i drugie zajmuje głowę i wprowadza lekki stresik, choć dość racjonalnie podchodzę do tego cyklu.
    Od jutra zaczynam pakowanie więc może trochę mniej ciąż będę zauważać:D

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu jesteśmy przewrażliwione. ;) Ja po tylu cyklach staraniowych nie jestem już normalna. :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha zadna staraczka nie jest normalna ;p

    Ja mysle ze na owulacje czekanie jest gorsze bo w sumie jeszcze dzialas jeszcze nie wiesz kiedy w kocu przyjdzie to juz tylko blogie czekania juz nic nie mozesz zrobic wiec po co sie zadreczac.

    O jajnik mnie kluje ale bardzo delikatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze jak mi sie nudzi..... aaaaaaaaaa

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ