X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardziej chyba oczekiwaniem na testowanie stresuję. ;) Boję się rozczarowania, a zarazem mam w sobie nadzieję. No i uważać trzeba na siebie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie to sie nie dziwie.;( mnie to chyba bardziej meczy czekanie na owulacje poniewaz z tym moim chlopem i seksem to ciezko jest... dlatego wole miec juz za soba ten okres i wole sobie spokojnie czekac na testowanie niz stawac na glowie by moc serduszkowac bo a noz bedzie owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak wolę działać bo gdy czekam to głupie myśli przychodzą do głowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wole czekanie bo wiem ze to co moglam zrobic zrobilam i teraz juz tylko natura dziala ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe kiedy owu... aaaaa szkoda ze testow nie mam przy sobie bo bym sprawdziala czy miedzy 11-12 jest wiecej hormonu;p

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardziej stresuję testowanie....
    U mnie w pracy dziś też nudy...
    Ale w tym cyklu chyba na razie się nie stresuję...zobaczymy co będzie później...:)u mnie dziś śluz-przezroczysto kremowy lekko rozciagliwy...ale malo bo na bieliznie brak....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nnie czesto jest tak ze na bieliznie brak ale jak przykladam palec (nie wkladam) to na nim mega duzo zostaje. Kurde taka zla jestem na siebie ze rano nie zbadalam tego sluzu... wrrrr

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na bieliźnie też zawsze brak śluzu lub mało. Dopiero przy szyjce.
    Mi też się nudzi w pracy. Mam strasznie nudną, siedzącą pracę i tylko siedzę i czytam o owulacjach, testach, hormonach... A czas tak wolno mija... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak u mnie... tez tak nudno..

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz liczę właśnie kiedy testować. Wychodzi na to że około 10 maja. I już się nie mogę doczekać. ;) Zastanawiam się tylko czy robić test czy iść na betę. W moich obu ciążach beta źle przyrastała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta. I to od razu jak bedziesz miala cokolwiek na niej powyzej 5 to lec do lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jesli do srody owu bedzie to bede testowac kolo 15 maja albo poczekam do poniedzialku 18 maja jesli @ sie nie pojawi. Wiecie wole chyba zeby @ przyszla niz mialabym ogladac jedna kreseczke i czegos sie na niej doszukiwac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobię test, jeśli dwa razy wyjdzie negatywny a @ nie będzie to polecę na betę. Choć właściwie mam blisko do laboratorium więc może i od razu beta...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie staram tak nie nakrecac i bede na @ czekac ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie. Dziś poza lekką zgagą nie mam absolutnie żadnych objawów, także będę raczej nastawiać się na jedną krechę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie slucham swojego ciala. W zeszlym miediacu tak mnie bolaly jajniki i bylo mi niedobrze i co? Nic... spoznialsi okres.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje jedyne objawy ciąży to ból sutków. W pierwszej miałam też silne bóle miesiączkowe. Takie skurcze. Nic więcej. Więc ja jedynie tego się doszukuję po owu. ;) Ale do tego jeszcze co najmniej tydzień. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 12:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pamietaj tez ze kazda ciaza jesf inna. Moja mama mowi ze kazda z jej 3 ciaz byla zupelnie inna.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może. Ale staram się nie nakręcać. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak wy ale ja rodzę w styczniu! :P

    Morella lubi tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ