Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    tyłek wygrzewałam nad tyrreńskim, polecam...Toskanię mam dopisaną do listy miejsc które chciałabym zobaczyć, ale póki co lista rośnie a nic nie ubywa
    ja raczej na sycylie sie nie wybiore bo mojego tata mial tam wypadek i od tamtej pory nie chce tam jechac.. :(a toskanie polecam

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie FL trwa 12 dni, więc powinnam zatestować w piątek, chociaż może zrobię to w czwartek? Chyba, że temp. będzie dalej spadać...
    Czuję mega rwanie w podbrzuszu, a do szyjki nie mogę się dostać! Tak ciasno...

    Gumisia trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze.

    Anulka piękny teścior :)

    Witaj Habibi!

    nick nieaktualny, habibi86 lubią tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    nie :P tak jest w stalych zwiazkach gdzie ludzie sie kochaja bez wzgledu na to jak wygladaja :P

    tak tak:D, mój też mówi, że nie jestem gruba i kocha mój brzuszek...ale jak się zapomni to wygłasza coś w stylu (będzie prawie cytat) ...że facet jak widzi swoją kobietę zadbaną to cały dzień czeka wieczora ...myślę, że skoro ma większe włosy na nogach to moich zwyczajnie nie czuje...morał z tego taki, że trzeba kochać się po ciemku:P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że zbiorowe testowanie w piątek. ;) Trzymam mocno kciuki! :)

    lisa lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety 123,52!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzę! :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moniqe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Sanna, lisa, anka2712, KASIAG24 lubią tę wiadomość

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    tak tak:D, mój też mówi, że nie jestem gruba i kocha mój brzuszek...ale jak się zapomni to wygłasza coś w stylu (będzie prawie cytat) ...że facet jak widzi swoją kobietę zadbaną to cały dzień czeka wieczora ...myślę, że skoro ma większe włosy na nogach to moich zwyczajnie nie czuje...morał z tego taki, że trzeba kochać się po ciemku:P

    Mój S. w ogóle nie zwraca uwagi czy mam ogolone nogi, czy nie :P Mnie natomiast strasznie wkurzają

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Wynik bety 123,52!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzę! :)

    Gumisia! Cudownie!! Będzie piękny fasolek, albo fasolinka :) Widzisz, a tyle nerwów jej/jemu przysporzyłaś ;)

    Jejku jak ja bym tak chciała za kilka dni.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 16:51

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Wynik bety 123,52!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzę! :)
    Mowilam ze bedzie dobrze? MOWILAM!!! A ty babo nie chcesz wierzyc!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    tak tak:D, mój też mówi, że nie jestem gruba i kocha mój brzuszek...ale jak się zapomni to wygłasza coś w stylu (będzie prawie cytat) ...że facet jak widzi swoją kobietę zadbaną to cały dzień czeka wieczora ...myślę, że skoro ma większe włosy na nogach to moich zwyczajnie nie czuje...morał z tego taki, że trzeba kochać się po ciemku:P
    Moj tez nie zwraca uwagi a jak zwroca to ja mu karze ogolic jajka i pachy :P Wiec stwierdza ze mu sie nie chce na co ze mnie sie nie chce nog :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Wynik bety 123,52!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzę! :)

    dbaj o siebie teraz:) gratuluje

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w piątek miałam tylko 20,06.
    "HCG podwaja się co 1 dni 3 godzin (27 godzin).Średni dwudniowy przyrost to 68 mlU/ml (240%) (w normie).
    Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 16:56

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Wynik bety 123,52!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzę! :)
    ide podpatrzeć Twój wykres, też tak chce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłaś w 10dp? może ja tez już mogę!

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    A w piątek miałam tylko 20,06.
    "HCG podwaja się co 1 dni 3 godzin (27 godzin).Średni dwudniowy przyrost to 68 mlU/ml (240%) (w normie).
    Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo."
    i co? nie ma sie czym martwic:) urodzisz w terminie zdrowa fasoline :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    robiłaś w 10dp? może ja tez już mogę!
    Tak pierwszy test i pierwszą betę robiłam 10 dpo. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    i co? nie ma sie czym martwic:) urodzisz w terminie zdrowa fasoline :P
    Oby oby! :) Ale się cieszę! :) I jeszcze raz dziękuję wam za wsparcie! :) Jesteście kochane! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo musimy sie wspierac :) bo kto nas bedzie wspieral jak nie my same? dookola slusze tylko wyluzuj bo nie zajdziesz...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka piękny test!!!!!!!!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Tak pierwszy test i pierwszą betę robiłam 10 dpo. :)

    nie... ja jednak jeszcze trochę się boje,idę spać:)
    ściskam mocno i powodzenia w tyciu:P:P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo musimy sie wspierac :) bo kto nas bedzie wspieral jak nie my same? dookola slusze tylko wyluzuj bo nie zajdziesz...
    Jasne, ciekawe czy temu komuś kto tak mówi byłoby tak łatwo... :(

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ