X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh i jak tu mieć nadzieję...

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    a mnie lekko pobolewa podbrzusze i chyba zaraz zasne oczy same sie zamykaja...ehh
    o tak właśnie się czuje a że sama w domu jestem to nikt nie zauważy że zdrzemnę się trochę:)

  • habibi86 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zaczęło mnie wszystko rwać jak na @, aż promieniuje po udzie...kurde, chyba @ przyjdzie prędzej, wszystko na to wskazuje.Chyba z piatkowego testowania będą nici,wszystko jak na loterii!

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieszkam we wloszech i pogoda przepiekna same sloneczko

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    mnie tez ale to wina zdecydowanie u mnie pogody... niestety...
    dzisiaj ewidentnie o to chodzi, choć przyznam się, że nie wiedziałam czy bardziej chce mi się wymiotować czy zrobić kupę, takie jazdy miałam w żołądku, do tego ćmiący ból głowy, zawroty...eh ale od jutra pogoda ma się poprawić więc wróżę cudowne ozdrowienie

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    o tak właśnie się czuje a że sama w domu jestem to nikt nie zauważy że zdrzemnę się trochę:)
    u mnie tylko piesek ale chyba sie nie obrazi jak go nie wyprowadze na spacerek :P

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    habibi86 wrote:
    Właśnie zaczęło mnie wszystko rwać jak na @, aż promieniuje po udzie...kurde, chyba @ przyjdzie prędzej, wszystko na to wskazuje.Chyba z piatkowego testowania będą nici,wszystko jak na loterii!

    mnie też tak rwało kilka dni po owulacji, typowo jak na @ i później ustało i zaczęło ciągnąć po bokach w podbrzuszu :) wiadomo już na co :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    mieszkam we wloszech i pogoda przepiekna same sloneczko
    a gdzie mieszkasz? Pytam bo ja swego czasu pół roku pomieszkiwałam na Sycylii, a odkąd wróciłam to tak cholernie tęsknie i co roku obiecuje wrócić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    dzisiaj ewidentnie o to chodzi, choć przyznam się, że nie wiedziałam czy bardziej chce mi się wymiotować czy zrobić kupę, takie jazdy miałam w żołądku, do tego ćmiący ból głowy, zawroty...eh ale od jutra pogoda ma się poprawić więc wróżę cudowne ozdrowienie
    ja mam tak jak mam okres :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okres płodny się skończył a nogi zarosły...eh nie golę po ewentualnym okresie ogolę:)

    lisa lubi tę wiadomość

  • habibi86 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka bardzo sie ciesze dla Ciebie,jednak juz tyle razy ten chleb jadłam, że nie mam nadziei na więcej

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w toscani troche bardzo daleko od sycylii ale z tego co slyszalam jest bardzo piekna i te morze

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    okres płodny się skończył a nogi zarosły...eh nie golę po ewentualnym okresie ogolę:)
    blahaha tak samo robie :P

    Arizona_R, Sanna lubią tę wiadomość

  • habibi86 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    okres płodny się skończył a nogi zarosły...eh nie golę po ewentualnym okresie ogolę:)
    hehehehe skąd ja to znam,dziewczyny poprawiacie mi humor

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    mnie też tak rwało kilka dni po owulacji, typowo jak na @ i później ustało i zaczęło ciągnąć po bokach w podbrzuszu :) wiadomo już na co :)
    za to mi robisz nadzieje bo jesli u Ciebie ten mini spadek w 5 dniu byl na zagniezszenie to moj bol okresowy tez moze to zwiastowac bo dzis u mnie 4 dzien po owu :P
    I jesli jutro bedzie spodek a potem skok to tez w piatek albo sobote zatestuje trzymajac ciazarna panne mloda za brzuch :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    blahaha tak samo robie :P
    Boże...smutne to:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    ja w toscani troche bardzo daleko od sycylii ale z tego co slyszalam jest bardzo piekna i te morze

    tyłek wygrzewałam nad tyrreńskim, polecam...Toskanię mam dopisaną do listy miejsc które chciałabym zobaczyć, ale póki co lista rośnie a nic nie ubywa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie :P tak jest w stalych zwiazkach gdzie ludzie sie kochaja bez wzgledu na to jak wygladaja :P

    moniqe, habibi86, Arizona_R, lisa lubią tę wiadomość

  • habibi86 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    za to mi robisz nadzieje bo jesli u Ciebie ten mini spadek w 5 dniu byl na zagniezszenie to moj bol okresowy tez moze to zwiastowac bo dzis u mnie 4 dzien po owu :P
    I jesli jutro bedzie spodek a potem skok to tez w piatek albo sobote zatestuje trzymajac ciazarna panne mloda za brzuch :P
    wszystko możliwe,życzę z całego serca

  • habibi86 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noga mi odpadnie, jak lalce Barbie, z całym stawem biodrowym!ból nie do zniesienia!

‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ