X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mloda i bez doswiadczenia. Do tego czlowiek z kolczykami. Od 5 lat siedze w jednaj firmie na poczatku ze wzgledu na szkole bo moglam chodzic jak chcialam do roboty teraz juz ze wzgledu na to ze udlo mi sie po tych latach wywalczyc zus pelny. Ale w robocie jest coraz gorzej. Jedyne wyjscie to zrezygnowac z pracy i do urzedu isc... ale to moze potrwac za nim cos znajde...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Za mloda i bez doswiadczenia. Do tego czlowiek z kolczykami. Od 5 lat siedze w jednaj firmie na poczatku ze wzgledu na szkole bo moglam chodzic jak chcialam do roboty teraz juz ze wzgledu na to ze udlo mi sie po tych latach wywalczyc zus pelny. Ale w robocie jest coraz gorzej. Jedyne wyjscie to zrezygnowac z pracy i do urzedu isc... ale to moze potrwac za nim cos znajde...
    ja mam 22 lata, średnie wykształcenie, około 2 lat doświadczenia. Nie jest źle.. można coś znaleźć :* tylko uwierz!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie mieszkasz? Rynek w wawie jest przeplniony bez 5 letniego doswiadczenia nie ma sznasy na prace za kazdym razem taka odmowe slyszalam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego nie poszlam na stusia mam 3 zawody ze soba zwiazne i myslalam ze choc na pol etatu gdzies sie zaciagne na zasadzie pracy dorywczej ale nic... jest kich co tydzien wysylam CV i nic ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam po dwa miesiace az mi wyplaca pensje za zalegly miesiac a sa to psie pieniadze bonawet nie jest najnizsza krajowa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Gdzie mieszkasz? Rynek w wawie jest przeplniony bez 5 letniego doswiadczenia nie ma sznasy na prace za kazdym razem taka odmowe slyszalam...
    Szczecin

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia no ja mam nadzieje, ze to nic zlego nie boli tak, ze musze brac tabletki, ale przedtem wogole nie boallo, wiec sie troche zaczelam martwic, ale juz za tydzien wizyta i bede spokojniejesza...

    mam czuja, ze ta Nasz morellka to zafasolkowala tylko moze miec taka syttuacje jak ja, testy w balona robily, a pozniej sie wszystko wyjasnilo;]


    ciri ja to wogole umowy nie mam ale mam tak wspaniala szefowa, ze chyba na lodzie mnie nie zostawi <3

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Mnie też goni czas, bo umowa kończy mi się z końcem czerwca... no i dupa potem.... trzeba będzie kombinować, a starań nie mogę i nie chcę przerwać, bo dla starań zrezygnowałam z programu leczenia...
    Od 10 lat mam zdiagnozowane Stwardnienie rozsiane (SM), w lipcu 2014 stałam się żoną, więc po kilku miesiącach małżeństwa postanowiliśmy z mężem, że już czas :) i tak oto bez dłuższego zastanowienia postanowiłam zrezygnować z programu leczenia SM, by przez 3-4 miesiące oczyścić swój organizm z "toksyn" i móc działać :)
    No i działamy... tylko szkoda, że cały czas bezskutecznie...


    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    JA jestem w podobnej sytuacji jeśli chodzi o prace....co prawda umowę mam na czas nieokreślony ale teraz caly maj mam zwolnienie lekarskie i mój wspanialy szef już mi napisał smsa ze nie mam po co wracac....wiec musze ciagnac l4

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak jest u was ale u mnie niestety jest za duzo przyjezdnych a pracodawcy wola takich zatrudniac z mniejszych miejscowosci bo im moga mniej zaplacic... to straszne jak cos takiego sie slyszy od potencjalnego pracodawcy... ze jako warszawianka rodowita pracy nie dostane... nie zebym miala cos to przyjezdnych ale czasme to mnie wkurza ze ja przez to roboty nie moge dostac... coz ale najwidoczniej cos innego jest mi pisne. Moze dlatego ze jeszxze nie wiem czym tak naprawde chce sie w zyciu zajmowac... nie wiem co jest przyczyna ale to czego sie uczylqm robilam bardzo dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    JA jestem w podobnej sytuacji jeśli chodzi o prace....co prawda umowę mam na czas nieokreślony ale teraz caly maj mam zwolnienie lekarskie i mój wspanialy szef już mi napisał smsa ze nie mam po co wracac....wiec musze ciagnac l4
    oooo jak miło <3 szefowie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    gumisia no ja mam nadzieje, ze to nic zlego nie boli tak, ze musze brac tabletki, ale przedtem wogole nie boallo, wiec sie troche zaczelam martwic, ale juz za tydzien wizyta i bede spokojniejesza...

    mam czuja, ze ta Nasz morellka to zafasolkowala tylko moze miec taka syttuacje jak ja, testy w balona robily, a pozniej sie wszystko wyjasnilo;]


    ciri ja to wogole umowy nie mam ale mam tak wspaniala szefowa, ze chyba na lodzie mnie nie zostawi <3
    Ja to juz wiem ze jak teraz nie zajde albo za chwile to zostane bez niczego... facet niby dobrze zarabia ale wpadlismy w pewne bagno jakies 3 miesiace temu i nie mozemy sie z niego wygrzebac...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz w ogole wszedzie maja niezle wymagania - studia najlepiej na kilku kierunkach, plynny jezyk obcy, najlepiej z 5 lat doswiadczenia i cala masa innych mile widzianych przymiotow za minimalna pensje...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie. Dlatego chcialam teraz poki mam prace zeby miec macierzynski i potem mialam w planie urzad pracy i staz i normalna prace. Bo to kilka lat zajmie.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Kofeinka... :( To naprawdę goni cię czas... :( Jak radzisz sobie z chorobą? :( Mam nadzieję że szybko zajdziesz i podejmiesz leczenie. ;) Ściskam! :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny . Mam duuuży problem. Zrobiłam dziś test ciążowy i jest kreska na C a druga kreska jest pozioma . Nie wiem co mam myśleć. Czy któraś też tak miała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że ta kreska pozioma pojawiła się szybko razem z C i jest do tej pory.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    Dodam że ta kreska pozioma pojawiła się szybko razem z C i jest do tej pory.
    wklej zdjęcie na fotosik.pl i pokaż nam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej uszkodzony test chyba ze to ten gdzie ma sie plusik pokazac. Ktoras z dziew x zyn pisala ze tak miala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę bo mam telefon z kiepskim aparatem :-( i widać tylko tę kreskę na C

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorz test ale raczej za wylanie tego skladnika co reaguje musisz wziac pod uwage. Zrob jutro rano drogi.

‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ