X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 12 maja 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Pati miejmy nadzieję, że w tym cyklu się nam uda i nie będzie problemu...
    no dokłaadnie, bo l4 w ciązy to juz nam gin wypisze bez problemu

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba sie zapisze do gina, bo w sumie ostatni raz bylam w styczniu 2014 na wizycie ostatniej, bo mialam kontrole po wypalanej nadzerce, bylo ok,

    powiem ze w ostatnim cyklu nie mialam owu, zrobi mi usg i zobaczy co i jak u mnie

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    ja chyba sie zapisze do gina, bo w sumie ostatni raz bylam w styczniu 2014 na wizycie ostatniej, bo mialam kontrole po wypalanej nadzerce, bylo ok,

    powiem ze w ostatnim cyklu nie mialam owu, zrobi mi usg i zobaczy co i jak u mnie
    a pralas tabletki?
    bo moj po wizycie u nigo i powiedzeniu ze nnie mialam chyba dwa razy owulacji a raz to jajnik mni bolal przez 20 dni powiedzial ze po tabletkach to noralne i pol roku musze poczekac i bedziemy wtedy ogladac jajniki i wszystko co u mnie oznacza poza tym jeszczze dwa cykle

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Pamietaj ze taki sam bol jest w fiazy poki nie ma @ jestes w ciazy ;p

    Ja tak muszę zacząć myśleć! ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo musisz musisz bo inaczej kicha bedzie...:)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle od kilku dni mam wrażenie, że zaraz będę chora - budzę się z bólem gardła, który w ciągu dnia przechodzi, wieczorami mi zimno i czuję, jakbym miała dostać katar, ale nic się z tego nie rozwija...
    Piersi jakoś inaczej w tym cyklu - bolą, ale nie są twarde. I ciągnie mnie bardzo nisko w podbrzuszu, jakby w okolicach kości łonowej :P

    Nie nakręcać się! Nie nakręcać się! Nie nakręcać się!

    Jeszcze dwa dni! Mam wrażenie, że to cała wieczność....

    Morella powiedz, co tam Ci wyszło na becie :*

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeczytalam kosci sloniowe :P zamiast lonowej:D

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    przeczytalam kosci sloniowe :P zamiast lonowej:D

    haha ha! :D W końcu słoń :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo wlasnie, wlasnie... a mnie boli kregoslup albo nereczka choc nerka nie powinna bo dzis calkie sporo wypilam...

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    a pralas tabletki?
    bo moj po wizycie u nigo i powiedzeniu ze nnie mialam chyba dwa razy owulacji a raz to jajnik mni bolal przez 20 dni powiedzial ze po tabletkach to noralne i pol roku musze poczekac i bedziemy wtedy ogladac jajniki i wszystko co u mnie oznacza poza tym jeszczze dwa cykle
    no bralam tabletki wlasnie
    nie wiem moze cos mi przepisze na brak owu i na nieregularne cykle,
    tylko nie anty bo kieys mi je przepisal na nieregularne cykle

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dlugo sie obserwujesz? bo wiesz ze dwa cykle w roku mozna miec bezowulacyjne i to jest normalne?

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no slyszalam ze tak jest,
    ale ja dopiero zaczelam 2 cykl po tabletkach, a po tabletkach to slyszalam ze niestety nie zawsze ta owu szybko wraca

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo to mi lekrz powiedzia ze 6 cykli mniej wiecej pol roku i wtedy wdrazamy monitoring i inne takie rzeczy i badania dodatkowe. ja nie mialam przez dwa cykle owulacji a potem wrocia z dwojona sila, obserwuj sie bo nic innego nie da ci na razie, samo powinno sie uregulowac do 4-6 miesiecy, lekarze po tabletkach nic nie daja bo organizm musi sie oczyscic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam bete. Niestety wyniki odbiore jutro po pracy, bo przez telefon nie podadza mi wyniku. @ brak:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelka trzmamy kciuki a jak tam nic nie bezdie bierz wykresik i smigiem do lekarza bo to sie juz robi niepokojace
    Ale trzymam kciuki :)

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Jejku Kofeinka... :( To naprawdę goni cię czas... :( Jak radzisz sobie z chorobą? :( Mam nadzieję że szybko zajdziesz i podejmiesz leczenie. ;) Ściskam! :) <3

    Jakoś daję radę, nie poddaje się i myślę pozytywnie :)
    Choroba to tylko dodatek do mojego życia, choć dłuuugi czas była na pierwszym miejscu... ale ogarnęłam się ;)

    Spiekłam sobie plecy jak rak, bolą, szczypią, pieką :( słońca nie ma a tak mnie wzięło podczas malowania ogrodzenia :(

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow!! Kofeinka to skad Ty jestes? ja wlasnie staram sie ogarnac jesli chodzi o paznokcie, spiluje i przygotuje na wesele, pomocze nogi i musze chyba isc pod prysznic bo mi zimno, i nie wiem w co sie ubrac na poprawiny, trzeba by ogrnac makijaz i wszystko bo to juz za dwa dni wyjezdam a jeszcze nie wiem jak sie ogarne...
    nie mam nic do sukienki zadnej gory :(

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    wow!! Kofeinka to skad Ty jestes? ja wlasnie staram sie ogarnac jesli chodzi o paznokcie, spiluje i przygotuje na wesele, pomocze nogi i musze chyba isc pod prysznic bo mi zimno, i nie wiem w co sie ubrac na poprawiny, trzeba by ogrnac makijaz i wszystko bo to juz za dwa dni wyjezdam a jeszcze nie wiem jak sie ogarne...
    nie mam nic do sukienki zadnej gory :(

    Z Kutna jestem ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEST!!!!!!
    test pozytywny dziś wreszcie :)
    szkoda, że to tylko owulacyjny ale dobre i to :D

    543a3b0f5dc0a975med.jpg

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    marta1987, M@linka lubią tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    JEST!!!!!!
    test pozytywny dziś wreszcie :)
    szkoda, że to tylko owulacyjny ale dobre i to :D

    543a3b0f5dc0a975med.jpg

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png
    widzisz?!!! mowilam!! ja tak mialam 22dc :P tez sie tak cieszyla jak go zobaczylam :P ja niestety o 22 ale zawsze!!!

‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ