X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Czy Morella nasza zrobiła betę?
    Chyba jeszcze nie albo nie ma wynikow...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia czasami może zaboleć jajnik czy macica. Ja mam to bardzo często od 9dpo. Dziś to mnie nawet ten ból obudził, ale plamień nie mam ani skurczy więc chyba jest dobrze. ;)

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A ja dzis w ogole... pic mi sie chce. Jest mi zimno cycek i jajnik boli i ciagnie jak na okres....

    ciri22 wyluzuj! za bardzo się spinasz, Twoje wpisy pokazują, że cały czas myślisz o ciąży/okresie...
    Po co..? co ma być to będzie, a za kilka dni sama zobaczysz ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie umiem badać szyjki :(

    kofeinka, Sanna lubią tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak bym nie pisała, bo nie byłabym w ptacy tylko w domu to nie obrażajcie się. Postaram się nadrabiać. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 12:36

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka ma rację. Musisz mieć w sobie troszkę więcej spokoju. Nerwy nic nie pomogą i tak co ma być to będzie. ;)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    ciri22 wyluzuj! za bardzo się spinasz, Twoje wpisy pokazują, że cały czas myślisz o ciąży/okresie...
    Po co..? co ma być to będzie, a za kilka dni sama zobaczysz ;)
    Bo sie w robocie nic nie dzieje i nie.mam czym mysli zajac jak nie o tym to mysle o kasie jak nie o kasie to bylej mojego faceta i tym weselu nie umiem zajac mysli ni c zym przyjemnym. Siedze i ogladam serial i dochodze do wniosku ze nie wiem co ogladam...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Ja też nie umiem badać szyjki :(

    ja też ni w ząb, ale obserwuję i uczę się ;)

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bo sie w robocie nic nie dzieje i nie.mam czym mysli zajac jak nie o tym to mysle o kasie jak nie o kasie to bylej mojego faceta i tym weselu nie umiem zajac mysli ni c zym przyjemnym. Siedze i ogladam serial i dochodze do wniosku ze nie wiem co ogladam...
    fajna praca :D

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bo sie w robocie nic nie dzieje i nie.mam czym mysli zajac jak nie o tym to mysle o kasie jak nie o kasie to bylej mojego faceta i tym weselu nie umiem zajac mysli ni c zym przyjemnym. Siedze i ogladam serial i dochodze do wniosku ze nie wiem co ogladam...

    to Ty strasznie znerwicowana musisz być...

    ciri22 lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    ja też ni w ząb, ale obserwuję i uczę się ;)
    kurczę może zacznę... tylko nie mam jakiegoś odnośnika... co gdzie i kiedy..

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to. Też mam nudną pracę i tysiąc myśli w głowie. ;) Ale próbuj Kochana bo się biedna zadręczasz. :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super... tylko ze finansowo z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej co oznacza ze mam dwa cykle zeby zajsc..n a to oznacza ze jak mi sie nie uda to musze przerwac starania i szukac roboty... a ze szukam jej od 2 lat i nic nie moge znalezc nie wrozy to nic dobrego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    to Ty strasznie znerwicowana musisz być...
    Kiedys mialam wykryta nerwice... teraz i tak przeszlo odkad jeste ze swoim obecnym...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Super... tylko ze finansowo z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej co oznacza ze mam dwa cykle zeby zajsc..n a to oznacza ze jak mi sie nie uda to musze przerwac starania i szukac roboty... a ze szukam jej od 2 lat i nic nie moge znalezc nie wrozy to nic dobrego...
    ja też często zmieniałam pracę. Trudności ze znalezieniem nie miałam, jest dużo ofert, tylko zazwyczaj wszedzie zlecenia i finanse tyle co kot napłakał...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Znam to. Też mam nudną pracę i tysiąc myśli w głowie. ;) Ale próbuj Kochana bo się biedna zadręczasz. :*

    Zazdroszczę Wam nudy w pracy... oj zazdroszczę!!! Nawet nie wiecie jakie macie szczęście

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nawet na zlecenie nie chcieli wziac nikt przez 2 lata nie zadzwonil...

    motylek1909 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Zazdroszczę Wam nudy w pracy... oj zazdroszczę!!! Nawet nie wiecie jakie macie szczęście
    ja mam w miarę, co prawda nie jestem z wami na bieżąco (bo jednak coś tam do roboty mam), ale mam możliwość siedzenia na swoich forach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A mnie nawet na zlecenie nie chcieli wziac nikt przez 2 lata nie zadzwonil...
    kurka, ciekawe dlaczego...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mnie też goni czas, bo umowa kończy mi się z końcem czerwca... no i dupa potem.... trzeba będzie kombinować, a starań nie mogę i nie chcę przerwać, bo dla starań zrezygnowałam z programu leczenia...
    Od 10 lat mam zdiagnozowane Stwardnienie rozsiane (SM), w lipcu 2014 stałam się żoną, więc po kilku miesiącach małżeństwa postanowiliśmy z mężem, że już czas :) i tak oto bez dłuższego zastanowienia postanowiłam zrezygnować z programu leczenia SM, by przez 3-4 miesiące oczyścić swój organizm z "toksyn" i móc działać :)
    No i działamy... tylko szkoda, że cały czas bezskutecznie...


    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 12:53

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ