X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! ;) Co słychać? Niestety nie nadrobie tych kilkudziesięciu stron. Ja się urlopuje a czasu mam mniej niż zwykle. u mnie wiele wskazuje na nadchodzący okres,OF wyznaczył mi ovu,niby miałam w niedziele. Zobaczymy co się będzie działo dalej, w poniedziałek zaczynam rehabilitacje kręgosłupa wiec chyba na betę skocze bo nie chce zaszkodzić ewentualnej fasolce bo mam jakieś lasery i prądy zapisane w zabiegach, no chyba ze dostane okres... Jakas rozwalona psychicznie jestem przez to wyczekiwanie... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Powinno już coś wyjśc jeśli faktycznie w 6dpo była implantacja w ciągu 48 hcg rośnie ;-) ja testowałam 9 dpo
    Noo wlasnie zobacze bo mimo wszystko wole u siebie w domku testowac ;p a nie u kogos.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! przyłączam sie do majowego testowania, ja dopiero zaczelam starania ale czekam jeszcze tydzień i testuje:)

    natala9102, ciri22, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, ide spac. Zajrzę jutro, niech się wam snia fasoleczki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zaraz do domu i spac... ojej jak nie chce mi sie szykowac na to wesele...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie plamienie po 4-5 godzinach sie skonczylo na wkladce nic nawet nie bylo wiec chyba to dobry znak :) zobaczymy jak jutro temperaturka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laski ;) co tam u was? U mnie minimalny spadeczek, zobaczymy co bedzie dalej ;p

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 maja 2015, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to bardzo minimalny spadeczek ;)

    U mnie wczoraj wieczorem pojawilo sie troche rozciagliwego sluzu, ale rozciagal sie tylko na niecaly cm moze, a poza tym to dopiero 7 dc byl, wiec na owu troche za wczesnie i temperatura na nia tez nie wskazuje.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo na owuacje to u Ciebie jeszcze za wczesnie. A ja szukam jakiegos odchylu od normy ktory by mogl ciaze wskazywac ale poza plamieniem nic nie widze temperatura jak wczesniej.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 maja 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo na owuacje to u Ciebie jeszcze za wczesnie. A ja szukam jakiegos odchylu od normy ktory by mogl ciaze wskazywac ale poza plamieniem nic nie widze temperatura jak wczesniej.


    No to plamienie wczorajsze u Ciebie bylo obiecujace i tempreaturka dobra :) Moze jutro zatestujesz?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam testowac ale sie zastanawiam czy to nie za wczesnie. Z drugiej strony chcialabym przed weselem wiedziec. Moj G mnie namawial zeby testowala w sobote badz niedziele jak tam bedziemy ale nie wiem...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    U mnie jest śluz, więc to dobrze. O temperaturze jeszcze nic nie mogę powiedzieć.

    Za to dostalam moje nagie foty :D:D:D:D:D

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mialam testowac ale sie zastanawiam czy to nie za wczesnie. Z drugiej strony chcialabym przed weselem wiedziec. Moj G mnie namawial zeby testowala w sobote badz niedziele jak tam bedziemy ale nie wiem...


    No jezeli plamienie bylo wczoraj, to jutro powinno byc cos juz wiadomo, ale sikance faktycznie moga tego nie pokazac... Ja bym chyba nie bardzo chciala u kogos "obcego" testowac :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie ja tez nie. Ale moj mnie namawia szczegolnie ze ta impreza ma byc i chcialby strasznie wiedziec. Co prawda ja nigdy sie nie zalamuje jak jest jedna kreska czy cos ale to jeszcze zobacze. Musialabym jakies testy czule znalezc. A na razie nie mam zadnych objawow i niepokoi mnie ze szyjka jest nizej i mega twarda czyli w sumie jak przed okresem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzień dobry.
    U mnie jest śluz, więc to dobrze. O temperaturze jeszcze nic nie mogę powiedzieć.

    Za to dostalam moje nagie foty :D:D:D:D:D
    Nooo i jak? Dobre? Ladne? Ja tez mam taka sesyjke ;p

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny....ja dzis z tych emocji spac nie moglam...od wczoraj pojawilo sie takie uczucie jakbym miala okres dostac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno to normalne ;) i moze sie utrzymywac przez tydxien dwa..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam tylko na chwilę się przywitać, nawet nie mam czasu nadrobić nieprzeczytanych stron (spokojnie po południu przeczytam tę książkę)

    od rana chodzę wk....
    robiłam dzisiaj test (innej firmy niż wczoraj)...i kreseczka jest ledwie widoczna (wczoraj była wyraźniejsza) :(
    a do tego mam ochotę gołymi rękami rozszarpać swojego szefa...popierdzielona istota!
    co tam pewnie, że mogę zrobić więcej niż robię!

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Wpadam tylko na chwilę się przywitać, nawet nie mam czasu nadrobić nieprzeczytanych stron (spokojnie po południu przeczytam tę książkę)

    od rana chodzę wk....
    robiłam dzisiaj test (innej firmy niż wczoraj)...i kreseczka jest ledwie widoczna (wczoraj była wyraźniejsza) :(
    a do tego mam ochotę gołymi rękami rozszarpać swojego szefa...popierdzielona istota!
    co tam pewnie, że mogę zrobić więcej niż robię!
    Bedzie dobrze ;) bylas wczoraj na tej becie?

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona na pewnie będzie dobrze....wiesz ze to roznie bywa z tymi testami,....kiedy odbierasz wyniki bety?

    ciri22, Arizona_R lubią tę wiadomość

‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ