X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ciri juz nie mam wzdec wlasnie , moze faktycznie wode, ale nie mam ani rak popuichenitych ani nog i oczu tak jak to mialam jak mi woda stala przed @ nop pozostalosci z poprzedniej ciazy tez napewno troche a na wieczor mam typowy balonm twardy brzuchol, moze blizniaki?:O
    ja tak miałam kilka dni po owu...w dzień wszystko ok wieczorem pompowałam balon....4-5 dni potem przeszło i zaczeły się cycki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik wrote:
    Bazując na tym co wyznaczył system, to wczoraj był 14dpo, ale nie wiem - nie ogarniam już tej mojej owulacji :(
    mi system zaznacza owulacje 4 dni po, a wiem że była 4 dni wcześniej...więc z dokładnością jest tak sobie...chodzi o to, ze opiera się głownie na tem a co czasem bywa różnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella uszy do góry, z pewnością to nic poważnego!
    Alicja...:D

    Poleciałam przez Was na betę...i boję się tego co ujrzę

    Morella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz cacunio wiec ujrzysz ladne cyferki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mnie nie wykopiesz;) jestem majowka do konca;)

    Arizona_R, ciri22, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ciri, mnie nie wykopiesz;) jestem majowka do konca;)
    I bardzo dobrze, jak dostaniesz cos na wywolanie to owu moze przypadnie na maj jeszcze :P

    Morella lubi tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella przykro mi, ale nie ma co się łamać :) zobacz jak mi było smutno, a teraz wulkan pozytywnej energii haha :)

    Dziewczyny, mój wykres mnie dziś zaskoczył ;P, jeżeli jutro też będzie temperaturka wyżej, to znaczy że owulacja przyspieszyła w tym cyklu i obstawiam, że jest właśnie dziś :P (to już osobiste odczucia hehe). Jednak działamy sobie milutko, więc jeżeli wcześniejsza owulacja to wcale nas nie zaskoczyła :P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Morella przykro mi, ale nie ma co się łamać :) zobacz jak mi było smutno, a teraz wulkan pozytywnej energii haha :)

    Dziewczyny, mój wykres mnie dziś zaskoczył ;P, jeżeli jutro też będzie temperaturka wyżej, to znaczy że owulacja przyspieszyła w tym cyklu i obstawiam, że jest właśnie dziś :P (to już osobiste odczucia hehe). Jednak działamy sobie milutko, więc jeżeli wcześniejsza owulacja to wcale nas nie zaskoczyła :P
    a czemu serduszek nie umieszczasz? chciałam popatrzeć:P

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj bo nie zaznaczyłam okienka z ta opcją ;), ale już się poprawiłam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 18:47

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOo i ladnie to wyglada :)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D no to od jutra tylko joga i streching, żeby się nie przemęczać :) i jadę po zapas luteinki ;). Ale jako że owulacja miała być 14dc to na zaś sobie poserduszkujemy ;P, tak do 15dc haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 18:49

    ciri22, Morella lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj naprawdę okazuje się kwitnący! Oby dla jak największej ilości dziewcząt!

    Morella - przykro mi ,ze się stresujesz i wiem,ze to cholernie ciężkie, ale ja bym czekała cierpliwie na okres. Po co masz go sztucznie wywoływać? Jeśli rzeczywiście zaburzył Ci sie cykl, to daj organizmowi dojsc do siebie, a nie znowu go ogłupisz sztucznym działaniem.

    Ale oczywiście nie jestem lekarzem.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj gin tez kaze czekac. On jest za naturalnymi metodami i jesli nie trzeba to nie spieszy sie z tabletkami. Uspokoil mnie troszke, zrobie dzis sobie goraca kapiel i wypije lampke wina. Moze sie rozluznie bo ostatnie dni to tylko stres i dol.
    Anna, jak u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelka mierz temperaturke bo jak Ci sie zablokowala owu przez stresik to jak wyluzujesz zamiast @ mozesz miec owulacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chlop dzis konczy do kubeczka bo robimy testa;) oczywiscie marudzi, ze musze mu pomoc bo " nie po to sie chajtal, zeby teraz fapac wlasna reka...jak jakis kawaler". Nie powiem, argument wytoczyl mocny;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 19:22

    ciri22, alicjaaaa, Arizona_R lubią tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ma rację - organizm to bardzo sprytna maszyneria - przez szerokopojęty stres mógł stwierdzić, że to nei najlepszy czas na ciążę (czyli duży wysiłek dla organizmu), wiec "wstrzymał" owulację. Gdy "poczuje", że jest dobrze, Ty jestes spokojna znowu "pozwoli" na zachodzenie w ciążę, czyli pozwoli na owulację.
    Więc zgadzam się, zamiast sztucznie wywołwyać okres po prostu czekaj - może przyjść śliczna owulacja.

    Swoją drogą bardzo często np. sanitariuszki w czasie wojny nie miały okresów, bo właśnie organizm wiedział ,że to bardzo zły czas na dziecko (no, widziałam poprzez ogromny stres tych kobiet).



    Morella, pisałam kilka stron temu - dostałam pracę w Warszawie i podpisuje umowe w piatek, ale tez dzisiaj pojawil sie sluz plodny i mam zagwostke jak polaczyc te dwa fakty, bo trochę się wykluczają, ale mysle, ze pojdę na całość :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Chlop dzis konczy do kubeczka bo robimy testa;) oczywiscie marudzi, ze musze mu pomoc bo " nie po to sie chajtal, zeby teraz fapac wlasna reka...jak jakis kawaler". Nie powiem, argument wytoczyl mocny;)
    Dobre stwierdzenie :) Jak kawaler trzeba bylo mu powiedzieec ze kawaler ma wiecej szans na to ze nie bedzie musial sam dochodzzic :P bo wiecej bab obok niego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna IDZ NA CALOSC! IDZ NA CALOSC! :)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogole to dzis zaliczylam podpadzioche u szefa. Przylazl i zaczal gadac, ze mamy w pokoju skupuc sie na pracy, nie rozmawiać, nie utrzymywac kontaktu wzrokowego, ale przede wszystkim- nie rozmawiac o pierdolach. Odwrocil sie i byl jyz przy drzwiach, a ja myslalam ze juz polazl. No i walnelam tekstem: "pierdole, nie po to umiem mowic, żeby siedziec cicho". Bazyliszek by wysiadl przy tym spojrzeniu, ktore wodzu mi poslal;)

    ciri22, marta1987, Arizona_R, anulka557 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Tak w ogole to dzis zaliczylam podpadzioche u szefa. Przylazl i zaczal gadac, ze mamy w pokoju skupuc sie na pracy, nie rozmawiać, nie utrzymywac kontaktu wzrokowego, ale przede wszystkim- nie rozmawiac o pierdolach. Odwrocil sie i byl jyz przy drzwiach, a ja myslalam ze juz polazl. No i walnelam tekstem: "pierdole, nie po to umiem mowic, żeby siedziec cicho". Bazyliszek by wysiadl przy tym spojrzeniu, ktore wodzu mi poslal;)
    Dobre Dobre :) NIe widzieliscie sie tyle czasu a juz karze Ci uciszac... a to niedobry!!

‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ