X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az sie boje staram sie nie nakrecac ale.....
    wlasnie zwymiotowalam platki i dzisiejsza salatke... bleee

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo na wymioty to troche za wczesnie, ale jesli Tobie jutro wyjdzie tescik badz dzis to ja sikne w piatek przed wyjazdem

    moniqe lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcialam poczekac do piatku ale nie wiem czy wytrzymam :/

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri trzymam kciuki mam nadzieje ze nam wszystkim sie uda :) :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    hmm wiem ze cie zawiode
    ale miałam tak wiele razy, i nawet tak samo rozmazane cos po godzinie, maksymalnie 5 minut później sie nie patrzy na test bo tak to wychodzi. Biała kreska z otoczką wskazuje na to ze w miejsce pasku nie wykrywa żadnego hcg także.. nie ciesz sie za predko. Oczywiscie trzymam kciuki i powtórz test .. ale lepiej sie zaskoczyc niz rozczarowac

    Wiem, staram się nie nakręcać, chociaż to trudne. Biała kreska z otoczką wyszła na początku, a później zmieniła się w różową, tyle, że po czasie...

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella strasznie mi przykro! Wspieram Cię i w następnym cyklu musi się udać - kto wie, może będziemy testować razem?

    Karlik - Kciuki za kolejny, fasolkowy cykl

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    Marta gratuluje pieknej bety i teraz bardzo daj o siebie :) i wiruski oczywiscie przyjmuje :)

    Alicjaaa mam nadzieje ze test jutro bedzie z tym samym wynikiem trzymam kciuki:)

    A ja niedawno zjadlam platki i chyba je zwymiotuje do gardla mi podchodza.... tak patrze wszyscy testuja to i moze ja sie skusze jutro osikac jakis tescior :P :D

    Lisa testuj, to będzie 12dpo z tego co widzę, więc już może się coś pokaże :)

    lisa lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    noo na wymioty to troche za wczesnie, ale jesli Tobie jutro wyjdzie tescik badz dzis to ja sikne w piatek przed wyjazdem

    Ciri, Ty będziesz wtedy 8dpo? Może być za wcześnie, zeby fasolek się ujawnił

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no chyba zrobie jutro... bede miala jaka taka pewnosc a nie chce sie nakrecac

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ale wyczytalam ze moze wyjsc juz pozytyw bo pierwszy wychodzi 2-3 dni po plamieniu, gdzies na medycznej stronie wyczytalam, jak wyjdzie to fajnie, jak nie to sie nie zalamie, ale bede przed wyjazdem i weselem wolalabym wiedziec.

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli u mnie moglby wyjsc jutro bedzie 3dp plamieniu

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Wiem, staram się nie nakręcać, chociaż to trudne. Biała kreska z otoczką wyszła na początku, a później zmieniła się w różową, tyle, że po czasie...

    Alicja ja mualam dokladnie tak samo. Oby u Ciebie bylo pozytywnie. Ja jestem rozwalona kompletnie, nigdy tak nie mialam i po prostu puerdyliard mysli przychodzi do gliwy, z czego najczestsze to jednak ciezka choroba. W piątek moze cos sie wyjasni. Moze to przez pidroz, zmiane miejsca, powrót do pracy...nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Alicja ja mualam dokladnie tak samo. Oby u Ciebie bylo pozytywnie. Ja jestem rozwalona kompletnie, nigdy tak nie mialam i po prostu puerdyliard mysli przychodzi do gliwy, z czego najczestsze to jednak ciezka choroba. W piątek moze cos sie wyjasni. Moze to przez pidroz, zmiane miejsca, powrót do pracy...nie wiem.
    Tak moze byc, i nie martw sie bedzie dobrze, ja w tamtym cyklu tez tak sie czulam... i okres dopiero po 38 dniach... eh... ale bedzie dobrze :)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella nie zadreczaj sie tak kochana bo nam w depresje popadniesz moze poprostu powinnas sie jakos zrelaksowac jakis masaz czy cos :) niech maz ci zafunduje

    ciri22 lubi tę wiadomość

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam dziewczyny od was pozniej do was zajrze papa

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam do mojego gina. Mam sie uspokoic bo to ponoc calkiem popularne, tym bardziej, ze muslam stresy, podroze itp. Szkoda, ze nie mam luteiny. No nic, czekam. Dziekuje Wam za słowa wsparcia, jestescie kochane:* trzymam kciuki, by Wam wszystkim sie udało:* Marta, gratulacje!! Bardzo się ciesze z Twojej fasolci:)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelka mowilam ze nie ma sie czym martwic i ze pewnie da Ci luteine na wywolanie? Ale jeszcze nas nie opuszczasz? Bedziesz sie odzywac?

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Alicja ja mualam dokladnie tak samo. Oby u Ciebie bylo pozytywnie. Ja jestem rozwalona kompletnie, nigdy tak nie mialam i po prostu puerdyliard mysli przychodzi do gliwy, z czego najczestsze to jednak ciezka choroba. W piątek moze cos sie wyjasni. Moze to przez pidroz, zmiane miejsca, powrót do pracy...nie wiem.

    Wszystko się wyjaśni na dniach, ale to oczekiwanie jest koszmarne... Morella, a Ty posłuchaj lekarza, bo na pewno ma rację i cały stres związany z podróżą i zmianą miejsca się nałożył! Będzie dobrze :*

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A moja beta- 0,1. Kurwa, nie ogarniam tego cyklu. W piatek ide do lekarza.

    Może jednak ta ciąża biochemiczna?Bo o ile pamiętam wcześniej miałaś 2,0, więc spadło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co wtedy?

‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ