X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam byłam...ale może ja za wcześnie z tym wyskoczyłam...nie powinno się robić testów/ bety przed terminem spodziewanej miesiączki, każda z nas zna to ale każda też robi testy wcześniej...a ja już cieszyć się zaczęłam a dzisiaj rano z moczu który miał 2-3h wyszło takie prawie nic:(
    zeschizuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego beta wyjasni wszystko te testy to tez roznie mocne kreski maja ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja nie chce żeby cokolwiek wyjaśniało...chce być w ciąży! ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo kazda chce. Chodzilo o to ze nie bedziesz musiala juz sikac na testy bo bedziesz wiedziec co i jak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam, ogarniam się...za duże ciśnienie i jeszcze ten pajac tu lata a ja nie mogę się na niczym skupić, a na pewno nie na pracy a mam przed sobą tekst to skorygowania.
    eh...to będzie ciężki dzień...a wynik bety pewnie odbiorę po 17, oczywiście dam znać


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo kazda chce. Chodzilo o to ze nie bedziesz musiala juz sikac na testy bo bedziesz wiedziec co i jak.
    przepraszam...wiem, że próbujesz poprawić mi humor...bardzo Ci dziękuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraz sobie co bedzie jesli ja dostane we srode okres... to bedzie mega bol... bo chyba poza tym plamieniem wiekszego znaku nie moglam dostac. A od plamienia nie mam juz zadnych objawow... eh....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo testuje wczesniej bo mam wesele. G mnie namawia zebym w niedziele testowala w 10dpo.
    mi nie wyszło, teściłam wczoraj 10 dpo :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bylas pewna ze wtedy byla owulacja? Nie moerzysz temperatury wiec tak naprawde nie masz pewnosci ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bardzo zadowolona, szkoda, ze nie moge sie Wam pochwalic takimi zdjeciami ;);)

    Arizona trzymaj sie :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A bylas pewna ze wtedy byla owulacja? Nie moerzysz temperatury wiec tak naprawde nie masz pewnosci ;p
    ZAWSZE mam owu 14dc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek zawsze nie ma tqkiego slowa jesli chodzi o owulacje przez 20 lat mozesz miec 14 a potem nagle 16 czy 20. Nie ma takiego slowa ;p

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziś też OF nie wyznaczył owulacji :(
    a byłam pełna nadziei...
    przedwczoraj wieczorem bolał mnie bardzo prawy jajnik, wczoraj miałam jeszcze silny ból owulacyjny wieczorem... i miałam nadzieję na tą głupią krechę na wykresie dziś, a tu dupa :(
    Już mi nawet przez myśl przemknęło, żeby zaznaczyć samemu owulkę, no ale jutro może będzie już wyznaczona na dziś, czyli 16dc


    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 08:41

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Tak, bardzo zadowolona, szkoda, ze nie moge sie Wam pochwalic takimi zdjeciami ;);)

    Arizona trzymaj sie :)
    Noo to dobrze ;) a tam nie mozesz sie chwalic;p ja tam swoje dalam na portal o modelingu promujac siostre jako fotografa. Ale skoro to dla narzeczonego to niech zostanie tylko dla niego ;)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    No i dziś też OF nie wyznaczył owulacji :(
    a byłam pełna nadziei...
    przedwczoraj wieczorem bolał mnie bardzo prawy jajnik, wczoraj miałam jeszcze silny ból owulacyjny wieczorem... i miałam nadzieję na tą głupą krechę na wykresie dziś, a tu dupa :(


    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png
    Po 4 wyzszej temperaturze zaznaczy. Mi tak zaznaczyl dopiero 4 dni po owulacji ;)

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Po 4 wyzszej temperaturze zaznaczy. Mi tak zaznaczyl dopiero 4 dni po owulacji ;)

    No to chyba trochę bez sensu :/ przecież mam potwierdzone testami, ech...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 08:44

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ez ale po 4 bo 4 musi byc wyzsza o te chyba 0,2 od najwyzszej z 6 najnizszych przed owu orzynqjmniej tak Ania mi tlumaczyla. Tez niecierpliwie czekalam na ta kreske przez 4 dni i jak 4 temperature wprowadzilam zaznacYlo mi owu.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja ez ale po 4 bo 4 musi byc wyzsza o te chyba 0,2 od najwyzszej z 6 najnizszych przed owu orzynqjmniej tak Ania mi tlumaczyla. Tez niecierpliwie czekalam na ta kreske przez 4 dni i jak 4 temperature wprowadzilam zaznacYlo mi owu.

    Ześwirować idzie.. ech niecierpliwe ze mnie babsko... :/
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam to samo bo sie przez te 4 dni zastanwialam sie czy owu byla czy jednak nie....

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka - bo Ty nie miałaś jeszcze skoku.

    Warto zapoznać się z metodami interpretacji wykresów, będzie Wam łatwiej.
    Ja np. staram się intepretować wg metody Roetzgera, a ta mówi, że za skok temperatury uznaje się tę temperaturę, która jest o minimum 0,05 wyższa niż najwyższa z sześciu poprzedzających. Czyli Kofeinko, Twoja dzisiejsza temperatura to 36,49 - ale najwyższa z sześciu przed nią to 36,54, więc dzisiejsza temperatura nie jest od niej wyższa o 0,05. Jeżeli jutro będzie np. 36,61 to będzie to skok. I to by było logiczne, bo skok następuje PO owulacji - była owulacja, pękł pęcherzyk i uwolnił ciałko żółte, które jest odpowiedzialne za wzrost progesteronu, a tym samym temperatury.

    Co do czterech wyższych temperatur - tę wartość przyjmuje się właśnie, gdy chce mieć się pewność, że to rzeczywiście faza lutealna. Czwarta temperatura musi mieć wartość minimum o 0,2 wyższą niż ta najwyższa z sześciu niskich. Ta wiedza przydatna jest bardziej, gdy odkładasz ciąże - po 4 wyższej temperaturze uznaje się, że jest się już bezwzgłędnie niepłodnym.

    ciri22, Iriss lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ