X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Otóż zrobiłam dziś kolejny test no i oczywiście minus. Ale - prowadzę też konto na stronie NET-MAMA i tam mi wyznaczyło owulację na 21 dzień cyklu - jak myślicie czy to możliwe że ovu friend się myli a net mama ma rację ? Bo z tego wynikało by że to 9 dzień po owu . Kurcze nie wiem co myśleć bo tempka bardzo wysoko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Wiem, ale on jest przerazony :/. Pieknie, ja mam jakies zaburzenia z okresem, on moze miec klopot z nasieniem...nic tylko adopcja.
    Morela!

    obie wiem, że to tak nie działa...ja mam PCOS a mój nasienia też rewelacyjnego nie miał...lekarz wyraził się "nie najgorsze" w ten sposób o wynikach mojego
    więc naprawdę to tylko kwestia czasu

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co zaznaczyłaś na wykresie, to @ dopiero jutro, albo za 2 dni, więc może spróbuj wtedy zatestować? Ja robiłam testy w 11dpo i wyszedł mi negatyw, a później cień (ale po czasie), a dzisiaj w dniu spodziewanej @ jest znowu cień.
    Maleńka chyba musimy iść na betę ;)

    PS. poza tym, Ty masz dużo ładniejszą temperaturę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 09:19

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, nadrobię wczorajsze zaległości z czytaniu, obiecuję. Zostałam odcięta od internetu, a ten w komórce działa, jakby chciał a nie mógł, więc nie było mnie tu od wczoraj.
    Mam mega doła, nie wiem co się ze mną dzieje ;(
    Wczoraj rano test apteczny Pepino - cień cienia i to musiałam się mega dopatrywać. Pogodziłam się z tym, że dzisiaj @ przyjdzie (chociaż od kilka dni temu szyjka się podniosła i jest dalej miękka!). Dzisiaj rano zrobiłam BOBO test o czułości 25mlU i zobaczyłam znowu cień kreski ;( Nie muszę tak wytężać wzroku, jak przy poprzednich, ale mam wrażenie, że nie ciemnieje, czyli nawet jeśli jakimś cudem jestem w ciąży, to hcg źle przyrasta :(
    W nocy prawie nie spałam, nad ranem udało mi się na 1,5 może 2 h i jak zmierzyłam temperaturę, to spadła trochę, więc tym bardziej spodziewałam się @...
    Rozsypałam się na kawałki....

    nastraszyłaś mnie....ja zrobiłam test i kreska była jasna i widoczna, na drugi dzień zrobiłam inny i był już tylko leciutki cień...przedwczorajsza beta 26,5 i dzisiaj powtarzam ale zaczełam się trochę martwić pzrez ciebie...serio może być jeszcze źle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ta temperatura jest zastanawiająca , bo po luteinie 2 dni więc powinna spadać a ona wisi sobie u góry :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny na prawdę nie sugerujcie się intensywnością cienia na teście!! nie świrujcie BEZ POTRZEBY tak jak ja parę dni temu :)) jak na prawdę się niepokoicie to tylko beta

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    nastraszyłaś mnie....ja zrobiłam test i kreska była jasna i widoczna, na drugi dzień zrobiłam inny i był już tylko leciutki cień...przedwczorajsza beta 26,5 i dzisiaj powtarzam ale zaczełam się trochę martwić pzrez ciebie...serio może być jeszcze źle?

    Arizona spokojnie, wyżej Anka pisała, że na testach kreska jej nie ciemniała, a beta była w porządku, więc luzik :) Nie strasz fasolki Hanki ;)
    Też nie wiedziałam, że tak jest.

    Patrzę na ten test i serio jest bladzioch :) Dziś wyjeżdzam na zlecenie na całe 3 dni, więc nie mam jak lecieć na betę.. Chyba będę zmuszona robić testy w hotelu :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 09:27

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na betę szkoda mi kasy bo jeśli to nie ciąża to bym się wkurzyła że na próżno kasę wydałam a mam na kogo ja wydawać bo mam syna 6 letniego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj jak odbierałam betę to byłam tak zdenerwowana, że serio myślałam, że się powyje...Pani mi podaj kartę, wynikami do góry, nawet nie spojrzałam tylko ja w rulonik zwinęłam i niosę tak do auta prawie płacząc...potem się zbeształam, usiadłam w samochodzie i dopiero spojrzałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz sie nie zastanawiam... problemy przed wyjazdem nam sie namnozyly i jest kicha...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zmierzyłam nawet tem. dzisiaj ...trochę świruje i nie umiem cieszyć się sytuacją...ciągle myślę, że coś może się stać i jej nie będzie...może dzisiejsza beta mnie trochę uspokoi...a nie można by było tak normalnie się cieszyć, tak po ludzku? nie gdybać? nie prorokować? tylko się cieszyć?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj tak cycki zaczelo bolec ze mam gesia skorke jak to nie jest fasolka to ja pierdole komus cos zrobie... mega mnie bola.... aaaaaa

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    nie zmierzyłam nawet tem. dzisiaj ...trochę świruje i nie umiem cieszyć się sytuacją...ciągle myślę, że coś może się stać i jej nie będzie...może dzisiejsza beta mnie trochę uspokoi...a nie można by było tak normalnie się cieszyć, tak po ludzku? nie gdybać? nie prorokować? tylko się cieszyć?!

    Ja stwierdzilam ze pierdziele.....nie bede sie niczego doszukiwac....wszystko jest ok i bedzie....tylko takie mysli sa dozwolone....:)

    anulka557, kofeinka lubią tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry znak ciri ;) ja za to 7dpo i dzisiaj z rana zero jakichkolwiek objawów eh

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa wrzuc fotke to zobaczymy ta Twoja kreske :)

    anulka557 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to wiem, że wszystko ok i fasolka rośnie po... chodzieniu na siku :D masakra latam jak durna, co 30 min :D zreszta jest ok i bedzie, nie może inaczej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    dobry znak ciri ;) ja za to 7dpo i dzisiaj z rana zero jakichkolwiek objawów eh
    Nie wiem czy dobry boli jak ta lala...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie wiem czy dobry boli jak ta lala...
    przyzwyczajaj się, mnie cały czas bolą, w nocy w sportowym staniku śpię, bo luzem jak są to płaczę z bólu :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. ;) Byłam u ginekologa. Nie robiła mi USG, bo powiedziała że za wcześnie. Dała receptę na Dupka i kazała przyjść za 10 dni.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka gratulacje! :) Zielony maj!!! :)

‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ