X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo szkoda ze usg nie mialas ;/ ale wazne ze przepisala dupha i ze bedzie teraz dobrze ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to wczoraj tak trochę z ciekawości, trochę dla jaj zrobiłam test owulacyjny. Kreska testowa była tak mocna jakiej nawet w owulację nie miałam i pojawiła się jeszcze szybciej niż kontrolna. A więc faktem jest że testy owu wykrywają ciążę. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 10:32

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj mam delikatne mdłości. To chyba dobrze? To znaczy że beta przyrasta? W poprzednich ciążach nie miałam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 10:34

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ketka serdeczne gratulacje czekam na wiruski ;)
    Morellka nie przejmuj się wspieraj swojego mężą wszystko będzie w porządku zrobi dokładniejsze badania i napewno witaminki mu pomogą :)
    Alicjaa najlepiej byłoby zrobić betę i wiedziałabyś na czym stoich bo tym testom nie dokońca można ufać

    Moja tempka bardzo powoli idzie ku dołowi więc czekam na okres :( i zaczynam nowy cykl i nowe przyjemne staranka a czerwiec będzie zielony :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno to nie od bety a od hormonow tarczycy mdlosci zaleza... tak lekarz teraz powiedzial znajomej ktora dwa.misiaxe na kiblu spedzila.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez tu sie robi zielono :) Ciri i u Ciebie tez pewna zielonosc przewiduje!
    A ja licze na bycie ta, ktora rozpocznie zielony czerwiec :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sie jednak przygotowuje na - bo organizm juz mnie kilka razy w bambuko robil.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja tam trzymam kciuki za Ciebie. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja bym nie udała takiemu intwrnetowemu testów nasienia... ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam wiruski! :*

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja to sie jednak przygotowuje na - bo organizm juz mnie kilka razy w bambuko robil.

    Ja sie nigdy nie umiem przygotowac... Zawsze powtarzam sobie, ze to nic takiego, a za kazdym razem rycze :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Przesyłam wiruski! :*

    Lapie je lapie, bo juz niedlugo powinna byc owulka :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri ja tam trzymam kciuki za Ciebie. :)
    trzymaj trzymaj, mam nadzieje ze to to, i naprawde tym razem moge przezyc jesli jednak nie bedzie to fasolka bo to plamienie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakaś infekcja pęcherza się przyczepiła... o 4 rano pobudka z bólem, nie mogę się wysikać. Więc wzięłam uro furaginum i piję herbatę żurawinową... :/ / rano przy podtarciu lekko różowa plamka... myślałam, że to @, ale nic nie ma przy szyjce...

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    jakaś infekcja pęcherza się przyczepiła... o 4 rano pobudka z bólem, nie mogę się wysikać. Więc wzięłam uro furaginum i piję herbatę żurawinową... :/ / rano przy podtarciu lekko różowa plamka... myślałam, że to @, ale nic nie ma przy szyjce...
    ja przy niektorych infekcjach pecherza, to potrafilam krwia sikac
    wspolczuje infekcji bo mnie przez jakies 3-4 lata meczyly zazwyczaj co miesiac

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    jakaś infekcja pęcherza się przyczepiła... o 4 rano pobudka z bólem, nie mogę się wysikać. Więc wzięłam uro furaginum i piję herbatę żurawinową... :/ / rano przy podtarciu lekko różowa plamka... myślałam, że to @, ale nic nie ma przy szyjce...


    Ohh jak ja to dobrze znam. Raz na kilka miesiecy powraca... Koniecznie pij duzo i czesto sikaj!

    A ta plamka moze byc od zapalenia pecherza wlasnie - ja tak czesto mam, czyli plamki rozowe przy podcieraniu.

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Ohh jak ja to dobrze znam. Raz na kilka miesiecy powraca... Koniecznie pij duzo i czesto sikaj!

    A ta plamka moze byc od zapalenia pecherza wlasnie - ja tak czesto mam, czyli plamki rozowe przy podcieraniu.
    plamka była 1 i tylko ten jeden raz z rana, teraz wkładka czysta i ból przechodzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie cycki bola wzielam ze soba dwa testy moze w niedziele jakis zrobie... mam jeden 10 z allegro i eco pink to chyba 20 lub 25....

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ciąża jak nic! :) A sutki bolą?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem boli mnie jakby za nimi cycek tak w srodku i od gory... taka jestem obolala ze nie.wiem ale dziwne bo jak dotykam nie boli...

‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ