X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    oj bez przesady bez przesady :P a jak facet wklada to jest dobrze? :P
    no wiesz z paluch nic nie będzie:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A mnie za co? : D
    Bo pocieszna jesteś:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ej, nie bylas w ciąży wiecej razy ode mnie;) Twoj wykres jest duzo bardziej oczywusty i przejrzysty niz moj:)
    Eeeeeee nooo to dlatego czekam do piatku :P Bo to z dnia na dzien moze sie wszystko zmienic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam sobie Ciebie Morella i dziwię się, że się dziwisz:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chwytam...wyjasnij mi, dlaczego? Wybacz, jestem po trzech przeciwbolowych, brzusio boli i mozna mnie kroić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza jesteś...i do tego ten piesiu w avatarze...no jak nie lubić:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hio hio hio:*

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) jak temperatura od wczoraj wrosła do 37 i tak utrzymuje się do teraz, a przypomnę że dziś to już 40 dc i @ nie widać, bóle mam takie jakbym miała zaraz dostać @. Za bardzo nie czaje o co chodzi z tymi temperaturami :/ jakby mogła mi któraś podpowiedzieć..jeśli będę miała jutro spadek temp. tzn że nici z ciąży ? (testy ciążowe w dalszym ciągu negatywne)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecalam, ze nie powiem zlego slowa na @, jesli przyjdzie. Cofam to. Boli franca jak sto diabłów, meczy mbie i czuje sie jak rozklapciana truskawka:/

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska, co z beta? Mi wczoraj temp. spadla, dzis w ogole zjechala i @ sie pojawila.

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wyniki z bety jutro będą ok. 14 :) od razu dam znać, ale coś czuję że to już trochę późno żeby testy wychodziły negatywne a ciąża jednak była, mam jakiś dziwny cykl. Morellka to u Ciebie nowe szanse w takim razie :) fajnie bo przynajmniej wiesz na czym stoisz i możesz już działać dalej, taka niepewność chyba najgorsza :( jak ma przyjść ta @ to niech przychodzi.

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, Morella, Mkl -- przyjemniej będzie się starać w czerwcu w "starym" gronie :)
    Do mnie żel conceive już leci. Musi zdziałać cuda, bo akurat w najpłodniejsze dni i potencjalną owulkę mam wyjazd służbowy solo :/ :/
    Ciri, trzymam kciuki nadal, jeszcze wszystko jest możliwe!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 20:02

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo sie ciesze z nowego cyklu. Owu pewnie przesunela sie z powodu wyjazdu i przeprowadzki do Polski, stres itp. U Ciebie moze byc pozytywne zakonczenie wiec do wyniku bety uwazam Cie za ciazowke:)

    miśka905 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Anka, Morella, Mkl -- przyjemniej będzie się starać w czerwcu w "starym" gronie :)
    Do mnie żel conceive już leci. Musi zdziałać cuda, bo akurat w najpłodniejsze dni i potencjalną owulkę mam wyjazd służbowy solo :/ :/
    Ciri, trzymam kciuki nadal, jeszcze wszystko jest możliwe!

    A malza nie mozesz zaprosic na solówkę w hotelu??wiesz...romantico, luz, cienkie hotelowe aciany, zazdrosni sasiedzi...

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Bardzo sie ciesze z nowego cyklu. Owu pewnie przesunela sie z powodu wyjazdu i przeprowadzki do Polski, stres itp. U Ciebie moze byc pozytywne zakonczenie wiec do wyniku bety uwazam Cie za ciazowke:)


    Dzięki Kochana za dobre słowo :)

    Życzę Ci żeby ten Twój nowy cykl był dla Ciebie baaaardzo owocny :)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A malza nie mozesz zaprosic na solówkę w hotelu??wiesz...romantico, luz, cienkie hotelowe aciany, zazdrosni sasiedzi...

    Byłoby wspaniale, ale on w tym czasie jest na innym wyjeździe :/ Taką pracę mamy i zazwyczaj jeździmy razem, a teraz jak na złość! Chyba, że tak podziałam podświadomością, że przesunę owulkę :P

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinny byc zamrazarki żołnierzy. W takiej sytuacji, wzieloby sie aplikator z zatentegowanymi wojownikami, klik w szyjke i cykl nie bylby zmarnowany. Tylko ze tak bez radosci, przyjemności itp...

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a jak Cie te piersi bolą? Bo ja czasem czuję raz mrowienie, raz jakby kłucie/małe skurcze czy coś. Miała któraś tak kiedyś? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolla, no ja niestety:( z tym ze ja niestety nie jestem dobrym przykladem:/

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolla ja w poprzednich 2 cyklach miałam taki ból piersi po bokach i od góry, oraz kłucie. Teraz mam Ciągnięcie i ból promieniujący od sutków i czasami kłucie po bokach i ból całych piersi, ale on przychodzi i mija, zaczęło się w sumie dziś, więc zobaczymy jak będzie dalej :)
    Każda z nas jest inna :) i każdy cykl zaskakuje czymś nowym.

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 274 275 276 277 278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ