Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie ta temperatura w tamtym cyklu dwa dni przed @ zaczela spadac codziennie o dwie kreski w dol. Teraz jest nizsza ale nie spadla jeszcze ale tez nie nest przy granicy nawet z 36,8... Wiec takie to dziwne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie mysle ze jestem w ciazy... Moze jakbym sie czula.na to traktuje ze znow swir po tabletkach moj organizm dopadl...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale ja nie mysle ze jestem w ciazy... Moze jakbym sie czula.na to traktuje ze znow swir po tabletkach moj organizm dopadl...

    Tak czy tak musisz zrobić badania i wybrać się do gina.

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zastanawia mnie ta temperatura w tamtym cyklu dwa dni przed @ zaczela spadac codziennie o dwie kreski w dol. Teraz jest nizsza ale nie spadla jeszcze ale tez nie nest przy granicy nawet z 36,8... Wiec takie to dziwne.

    w poprzednim cyklu przyszla mi @ w momencie kiedy temp. poszła do góry, teraz przyszła @ jak poszła w dół (lecz nie przekroczyła lini), ale dziś jest znów w górze....ech czasem myślę że za każdym razem jestem "wyjątkiem"

    mimo wszystko ciri22 trzymam kciuki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 10:13

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Tak czy tak musisz zrobić badania i wybrać się do gina.
    Bylam. Powiedzial ze jeszcze dwa cykle takie cuda rozne moga byc bo organizm po tabletkach moze swirowac i bez sensu robic teraz badan jak moze sie to samo unormowac za dwa cykle.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny... wiecie co...?
    zaczynam się chyba nakręcać :/ ale nie na ciąże... po prostu chciałabym żeby czas szybciej mijał i żeby już był np. 28 maja
    Ześwirować idzie w tym oczekiwaniu... :/

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bylam. Powiedzial ze jeszcze dwa cykle takie cuda rozne moga byc bo organizm po tabletkach moze swirowac i bez sensu robic teraz badan jak moze sie to samo unormowac za dwa cykle.

    no to pozostaje czekać i obserwować... ech...

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzial ze albo zajde w ciaze albo zeby do niego na konsultacje przyjsc i bedziemy sie badac.

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do majowego testowania
    Dziś odebrałam wyniki progesteronu - 7 dpo 100.9 nmol/l - sporo więc niż w poprzednich cyklach - tym samym wzrastają nadziej ;)
    ześwirować można... ;)

    yyl801z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znow przestalam plamic. Chyba jutro test... W sumie nie wiem... To bedzie 13dpo wiec chyba powinien juz wyjsc...

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 trzymam kciuki!!

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Ciri no Ty masz rzeczywiście zawirowania.
    Ja tez bym chciała zęby czas szybciej leciał.
    Dziś obudzilam się a właściwie mam tak od wczoraj objawy jak na jakaś grype.
    Gardło mnie boli od kilku dni, wczoraj miałam mega zgage. Wchodziły mi tylko herbatniki i jogurt naturalny.
    Jutro zrobię test, zobaczymy co się ukaże...

    2fd53eed.gif
  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Znow przestalam plamic. Chyba jutro test... W sumie nie wiem... To bedzie 13dpo wiec chyba powinien juz wyjsc...


    13 dpo już powinno być pewne. Może lepiej beta? 3mam kciuki!

    kofeinka lubi tę wiadomość

    yyl801z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam kiedy pojsc na bete bede musiala sie zwolnic z pracy to wole siknac i jak cos bedzie polece. Bo wtedy to plamoenie moze byc niepokojace. A do piatku okres na 100% powinien wyjsc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie jutro to juz 14dpo bo dzis jest 13 ;p

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri ten Twoj cykl jest szalony :D trzymam kciuki mocnooo!! i pamietaj, ze mi + wyszedl 6 dni po spodziewanej @ ;_) takze poki nie ma @ jest nadzieja!!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale owulacje mialas pozniej ;p a ja ani seksu ani owulacji pozniej nie mialam ;p

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia a Ty jak sie czujesz??

    bo ja mam dzisiaj dziwne bole brzucha... takie skurczowe:/ jutro mam wizyt u gin tpo musze mu npowiedziec bo sie troche przestraszylam ...mam nadzieje, ze to nic niepokojacego...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj krew z nosa dwa razy, a dziś opryszczka :( czyli tzw. "zimno" :(
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objaw ciazy ;)

‹‹ 277 278 279 280 281 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ