X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis dola giganta i sama ze soba nie moge sobie poradzic... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka, witaj:) coraz więcej nas Majówek:)

    Gumisia, ja mam zawsze na @ ból krzyża, ale tak mocnego jak dziś to nie miałam jeszcze. Ech, my kobiety musimy tyle przejść...a facet tylko radochę ma.

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny - potrzebuję Waszej rady w 22dc robiłam progesteron i wyszedł 51,59 ng/ml - chyba za duży jak myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, no weź. Ogarnij się, wrzuć na luz. :)
    Ja jestem właśnie na etapie poddania się losowi i po prostu wiem, że @ już zakłada płetwy by popłynąć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ciri, no weź. Ogarnij się, wrzuć na luz. :)
    Ja jestem właśnie na etapie poddania się losowi i po prostu wiem, że @ już zakłada płetwy by popłynąć.
    Jakos dzis luz nie jest mi pisany, po prostu nie jest, chce juz jutro a nie moge usnac, chce jutro chce skok temperatury i chce miec wszystko w dupie.

    A my po prostu wiemy ze sie udalo bo TY tego nie podejrzewasz :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka, ja nie pomogę. Kompletnie nie znam się na tych hormonach:( Wybacz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam teraz o tabletkach anty i odstawieniu, i tyle kobiet w pierwszym cyklu zaszlo w ciaze ze az nie wierze... Moj to juz 4cykl po odstawieniu i sie wkurzam bo nie wiem co z owu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walnij sobie jakieś piwo/wino na zrelaksowanie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka wrote:
    Cześc dziewczyny - potrzebuję Waszej rady w 22dc robiłam progesteron i wyszedł 51,59 ng/ml - chyba za duży jak myślicie?
    jak na hormony to inny watek tam dziwczyny bardziej sie znaja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Walnij sobie jakieś piwo/wino na zrelaksowanie:)
    Szczerze juz drugi cykl mi nie wchodzi, po jednym czuje sie jakbym wypila zgrzewke i jestem pijana i mam kaca na nastepny dzien... masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, coś jest z tymi piwami. Ja mam dokładnie tak samo. Może to piwo dojrzewa i nabiera mocy... .Nawet mój mąż stwierdził, że szybciej się wstawia;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, moj facet wciaga nosem :P mnie juz nie smakuje, znaczy ja nigdy alkoholu nie lubilam jedynie piwo a teraz nawet to raz na jakis czas pije i to jedno

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka wrote:
    Cześc dziewczyny - potrzebuję Waszej rady w 22dc robiłam progesteron i wyszedł 51,59 ng/ml - chyba za duży jak myślicie?
    A bierzesz Luteinę lub Duphaston? Jeśli tak to nic dziwnego. Druga opcja to ciąża. W ciąży rośnie progesteron. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera mam lekką gorączkę. Mam nadzieję że to nie przeszkodzi fasolce się zadomowić. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do zadomowienia jeszcze troche czasu, a ja sie pocieszylam bo wyczytalam ze 4 cykl to taki na 99% powinien byc owulacyjny i szansa na szczesliwy po odstawieniu pigulek.

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    A bierzesz Luteinę lub Duphaston? Jeśli tak to nic dziwnego. Druga opcja to ciąża. W ciąży rośnie progesteron. ;)

    Moja droga nie biorę - miałąm zatrzyk z pregnylu - teraz mam 10dpo nie robiłam testu bo ostatnio same rozczarowanai i nie chcę się znów nakręcać :/

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka czyli raczej ciąża. ;) Progesteron od tak sobie aż tak nie rośnie raczej. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri no i widzisz. ;) Zrelaksuj się teraz. ;)

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Koleżanka czyli raczej ciąża. ;) Progesteron od tak sobie aż tak nie rośnie raczej. ;)
    Oj kochana jakby tak było to bym fruwała pod sufitem ze szczęścia - powiedz mi czy test z "nieporannego" moczu może wyjśc w 10dpo? Bo teraz mnie korci żeby zrobić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka, jeśli masz zapas testów to siknij, a co! może jakiś cień będzie i dasz nam duży powód do radości:)

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ