X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka wrote:
    Oj kochana jakby tak było to bym fruwała pod sufitem ze szczęścia - powiedz mi czy test z "nieporannego" moczu może wyjśc w 10dpo? Bo teraz mnie korci żeby zrobić :)
    jest szansa ale malenka, lepiej poczekac do jutra albo najlepiej bete zrobic, nawet jutro moze nie wyjsc tylko dopiero w dniu spodziewanej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, Ty to dyrdaj do apteki po coś przeciwgorączkowego dla ciężarówek:)

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Koleżanka, jeśli masz zapas testów to siknij, a co! może jakiś cień będzie i dasz nam duży powód do radości:)
    Wy to kochane jesteście :)

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podpowiedzi kobitki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co? sikasz?:D:D:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella sie nakreca, a mnie przymula sobotnie spotkanie z ciezarna... T_T bede plakac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nakręcam się:D Po prostu jestem z Koleżanką w podobnej fazie cyklu i jeśli ona siknie i coś jej wyjdzie to ja tez polecę:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli sie nakrecasz :P Ale jak my Ci mowimy o ciąży mowisz ze nie :P Osz Ty paskudo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo mam wahania nastrojów! o! a co! mogę? to mam:D

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Nie nakręcam się:D Po prostu jestem z Koleżanką w podobnej fazie cyklu i jeśli ona siknie i coś jej wyjdzie to ja tez polecę:D


    kochana ja mam jeden tylko test :) i właśnie teraz myślę czy nie poczekam do rana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak serio, to Koleżanka ma przynajmniej jakiś punkt, który wskazuje ciąże:) u mnie to tylko okresowe dolegliwości:D

    Ciri, nie rycz. Co by Wiedźmin powiedział?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka wrote:
    kochana ja mam jeden tylko test :) i właśnie teraz myślę czy nie poczekam do rana :)

    Nie no, jak masz jeden to zaczekaj do rana:)

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A tak serio, to Koleżanka ma przynajmniej jakiś punkt, który wskazuje ciąże:) u mnie to tylko okresowe dolegliwości:D

    Ciri, nie rycz. Co by Wiedźmin powiedział?

    a znacie takie przypadki na forum że przy takim progesteronie ciąża była?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzmin by przytulil a co! Ble ble ble, chyba owulacja byla bo mam mega zly nastroj... w sumie nie wiem, kurde noo....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie, ale to dlatego, że nie znam w ogóle norm jakie cechują hormony. Wiem tylko że beta musi być wyższa niż 5 by oznaczała ciążę. Poza tym, jestem polonistką i jako takowa, mam wstręt do cyfr i nie mam do nich pamięci;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja siedze i czytam o ciazach po odstawieniu anty i teraz zaluje ze w pierwszym cyklu nie stawalam na glowie zeby sie udalo... KURDE NOOO

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiedzmin by przytulil a co! Ble ble ble, chyba owulacja byla bo mam mega zly nastroj... w sumie nie wiem, kurde noo....


    Ta, przytuliłby Ciri...chyba mieczem:D

    Uspokoić się tam proszę! źle wpływasz na dzielenie się komóreczki i jeszcze nie będzie miała ochoty zagnieżdżać się w tak nerwowym środowisku;]

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka 10 dpo to mi z porannego bardzo blada kreska wychodziła. ;) Na twoim miejscu poczekałabym do jutra z testem. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakos dzis to do mnie nie trafia... zla jestem na siebie ze nie zaczelam sie starac wczesniej i nie robic czegos z tym wszystkim... a ja ze wzgledu na prace kochalam sie ale rzadko nie celujac w dni plodne... i tak mam 3 cykle za soba a juz bym mogla byc w 3 miesiacu...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im wyższy progesteron po owu tym lepiej. Wysoki wskazuje na ciążę. Progesteron jest hormonem podtrzymującym ciążę. Ja od dzisiaj biorę go w tabletkach. ;)

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ