X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To witamy wsrod nas :) Troche wariatek ale trzeba sie przyzwyczaic
    He he fajnie bo ja do normalnych tez chyba nienaleze a w tych staraniach mozna calkiem zwariowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 17:09

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez te pierwsze testy robilam kolo 21-22 dopiero te ostatnie 3 razy dziennie. Szkoda ze temperatury nie mierzysz to by wiele wyjasnilo. A jaki dokladnie masz problem z mierzeniem?

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    http://pl.tinypic.com/ A przez ta stone wrzucam :P on daje link ktory jak wrzcisz zdjecie jest od razu widoczne.
    Dla mnie najlepszy test byl 13dc.
    Ale tez nie taka sama

    No też tak to widzę, ale temp. raczej nie daje złudzeń. Boję się tylko, że jeśli to cykl bezowulacyjny, to znowu będzie się ciągnął w nieskończoność :(

    Spróbuję wrzucać przez tę stronę, dzięki :)

    Witaj Moniqe! I powodzenia w owocnym groszkowaniu

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaaa ja tez mam wlasnie takie podejrzenia ze tak moze byc, do tego boli mnie pochwa, samo wejsce do niej jak zawsze przy okresie.... Wiec stresuje sie

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja poprostu wstaje o roznych porach ale staram sie mierzyc o 9 ale moj maz wstaje po 6 I czasami nie spie do 7 zanim on wyjdzie I poprostu moja temp nie jest wtedy wiarygodna pracuje do pozna wiec ciezko mi jest wstawac codzien o 6 czy 7 specjalnie zeby mierzyc temp kiedys mierzylam wszytsko punktualnie I tez nic nie mozna bylo odczytac no jakies himalaje byly a teraz to nawet mierze zwyklym termometrem

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O udało się ze zdjęciem :)

    Ciri kurde ja Cię rozumiem... Mnie od kilku dni prześladują bóle jajniorów, do tego co jakiś czas ból macicy? Nie wiem :/ I mam mega doła w ogóle, jak na okres, libido 0...
    Zastanawiam się, czy to nie przez stres, bo ostatnio bardzo źle się dzieje w pracy

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zwykle do pracy wstaje na 7 czyli 5:50 z lozka w staje i o tej porze mierze, ale jak mam wolne to termometr w pochwe mierzenie a potem lulu :P I u mnie to zdaje egzamin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    O udało się ze zdjęciem :)

    Ciri kurde ja Cię rozumiem... Mnie od kilku dni prześladują bóle jajniorów, do tego co jakiś czas ból macicy? Nie wiem :/ I mam mega doła w ogóle, jak na okres, libido 0...
    Zastanawiam się, czy to nie przez stres, bo ostatnio bardzo źle się dzieje w pracy


    Moze byc, jak tak mialam w poprzednim cyklu, i do tego mdlosci jeszcze, ale nie mierzylam temperatury wiec nie wiem co i jak.

    Mnie jajniki zaswedza czasem ale najgorsza jest ta pochwa... Wrrr...

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czasami mam na 18 albo na 11 albo wolne I jak sie obudze rano to juz nie moge zasnac i dlatwgo mam rozne temp pomiaru jesli w tym miesiacu nam sie nie zazieleni to od nastepnego sprobuje sie bardziej przylozyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 17:20

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mysle ze to chyba jedyna metoda (poza monitoringiem) ktory da Ci w miare jasny obraz, ja w tamtym cyklu nie mierzylam dopiero od tego 29dc. i zaluje bo bym wiedziala moze co teraz sie dzieje, do tego jak zaczelam mierzyc to temperatura rosla i potem sie trzymala na jakisms tam poziomie co moze wskazywac na to ze owulacja byla u mnie pozniej wtedy lub w ogole jej nie bylo.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze owu bala wczoraj lub przedwczoraj bo mialam ladny sluz I wzrost libido buzka mi wyladniala poza tym mialam wielka chec do zycia I robienia wszystkiego naraz zwykle tak mam w okresie koloowulacyjnym a gdzies czytalam ze moze to miec zwiazek z owulacja he he to glupie ale wierze w to...

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie tez wczoraj mialam mega dzien dobry i sie caly czas smialam a popoludniu ochote na seks, niestety sluzu juz bylo w nocy (po 24) bylo mniej, wiec nie wiem, dzisiejszy spadek temperatury wkurzyl mnie strasznie

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Moniqe. ;)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja zwykle do pracy wstaje na 7 czyli 5:50 z lozka w staje i o tej porze mierze, ale jak mam wolne to termometr w pochwe mierzenie a potem lulu :P I u mnie to zdaje egzamin.

    A to nie jest tak, że trzeba mierzyć zanim się wstanie? Ja na szczęście nie mam problemu z ponownym zaśnięciem, więc mierzę, odkładam, idę spać dalej, a później sprawdzam.
    Od przyszłego cyklu mierzę w pochwie i zaopatruje się w bardziej dokładny termometr

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja wlasnie tez wczoraj mialam mega dzien dobry i sie caly czas smialam a popoludniu ochote na seks, niestety sluzu juz bylo w nocy (po 24) bylo mniej, wiec nie wiem, dzisiejszy spadek temperatury wkurzyl mnie strasznie

    Ale Ciri może być tak, że teraz ładnie odbije :) I potwierdzą się Twoje wczorajsze przypuszczenia co do owulki.

    Nie wykupiłam abonamentu i mam wszystko na szaro :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 17:33

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, czy zażywasz Castagnus na własną rękę? Czy lekarz Ci polecił?

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo wiesz chyba nie zrobi roznicy jak wstane i przejde do kibla i tam zmierze. od poczatku tak robie wiec jak jest przeklamanie zawsze to samo. Traktuje to jak czesc porannej toalety.

    A ja sie wkurzam bo ten sluz doprowadza mnie do szaly. Nie umiem go okreslic czy jest wodnisty czy kremowy, rozciagliwy na pewno nie, nie mam juz takich..a kiedys mialam..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ale Ciri może być tak, że teraz ładnie odbije :) I potwierdzą się Twoje wczorajsze przypuszczenia co do owulki.
    ja mam nadzieje ze odbije bo inaczej sie zalamie...

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja wlasnie tez wczoraj mialam mega dzien dobry i sie caly czas smialam a popoludniu ochote na seks, niestety sluzu juz bylo w nocy (po 24) bylo mniej, wiec nie wiem, dzisiejszy spadek temperatury wkurzyl mnie strasznie
    Widzisz ciri to napewno mialysmy ta owulke I teraz bedziemy mogly razem testowac za 2 tygodnie

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ja mam nadzieje ze odbije bo inaczej sie zalamie...
    Nie zalamuj die walczymy do konca az beda geoszki!

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ