X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak będzie jutro. Może temperatura odbije i będzie już tak do II kresek. A może <mówię o sobie> zrobi się jeszcze niższa i będzie truskawkowy tydzień.
    Lecę na ostatnie zakupy i rozpoczynam pakowanie. Wszak jutro wracam do kraju, gdzie widziano Bociany;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i to w ostatnich kilku tygodniach az 5 w sumie bylo ;p a Ty sie jeszcze nie martw u Ciebie jeszcze podskoczy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella zreszta chyba na @ jeszcze za wczesnie. A ty skoro mierzysz zwyklym termometrem temperature nie wiesz czy po wczorajszym zagniezdzeniu nie bylo skoku temperatury ;) zreszta widzialam wykresy gdzie spadala temperatura tak az do dnia spodziewanej a zielono bylo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kurcze morella patrze tak na ten twoj wykres i w sumie Ty tez mialas najpierw skok potem spadek i potem znow skok temperatur...


    Miałam. I to mnie wprowadziło w lekka konsternację bo nie mam już pewności, kiedy ta owulacja była. No i czy w ogóle była, bo jajniki bolały tak od około 10dc i szczerze mówiąc wciąż lekko je czuję. Tylko teraz czuję je inaczej, bardziej czuję kłucie obok jajników, w stronę macicy. I dziś doszło jakby smyranie w macicy:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jutro:)
    Uciekam na jakiś czas:) Ciri, wypatruj Bocianów:)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella no porostu jesteś w ciąży! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mysle ;D ze jest w ciazy. Kurde mama wlasnie powiedziala ze te ociany to nie moze byc zbieg okolicznosci. Babcia, mama, moj G i ja widzielismy i to w innych miejscach i odstepach czasowych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekko rozciagliwy sluz sie pojawil. Zobaczymy so konca dnia jak sie rozwinie sytuacja. Jak sie da to zmolestuje dzis swojego. Jak nie to odpuszcze i zobaczymy co bedzie... moze i tak sie uda...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już. Szlajanie po mieście nie jest dla mnie, a centrum handlowe wyzwala u mnie dziką agresję.

    Misie, jesteście cudowne, że wierzycie w moją ciążę, ale ja tego nie czuję. Po prostu to wiem. Nie udało się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dlatego bedziesz miala niespodzianke ;D kurde a ja zaraz wyjde z pracy do domu bo nic sie nie dzieje. Wrrr co ja bede robic w domu? Bede miala czas na myslenie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęłam stanik i będę chodzić w obcisłej bokserce.
    Stanik mnie uwiera;/
    Ale dziś piękny dzień, może nie jest super ciepło, ale słoneczko ślicznie świeci, zero wiatru...no pogoda super. Oczywiście na mieście mijały mnie same ciążowe brzuchy albo mamusie z wózeczkami.

    Odsłaniam firankę, żeby wpadło słoneczko do salonu i co widzę? w bloku naprzeciwko mojego, w oknie stoi dziewczyna z wieeeelkim brzuszkiem. Fak, wszędzie ciąża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo. Nie martw sie. ty chociaz mialas owulacje a co z.moja nie wiadomo..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, jak tak myślę to sama już nie wiem czy miałam. Mam dokładnie taki sam skok jak u Ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale testy pozytywne zaznaczylas wiec jest szansa a aja nie mam nic... ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczyłam, ale one są wątpliwie pozytywne. Po prostu kreska była dobrze widoczna, ale jaśniejsza niż kontrolna. A wpisałam bo miałam nadzieję, że ovu przesunie mi datę owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa kurwa ja najbardziej sie boje takiej sytuaxji jak w zeszlym miesiacu juz wole okres dostac niz znow sie meczyc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaje czekać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze i to jest najgorsze b jakbym juz miala ta owulacje bym spokojnie sobie czekala czy nedzie okres czy nie a tak. Musze jeszcze stawac na glowie zeby moj G mial ochote na seks ktorys dzien z rzedu... a sama nie wiem kiedy i czy owulacja przyjdzie. Czy ten miesiac i tak nie jest na strate...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciruś, ale zobacz...masz jeszcze nadzieję i możliwość ewentualnego zajścia, także capnij faceta i wyciśnij z niego soki:D

    Ja żałuję, że 14 albo 15 dc olałam seks;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba juz tez oleje... moze jeszcze dzis cos zdzialam ale jutro na pewno nie bo praca na 7 rana uniemozliwia mi to...

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ