X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak będzie jutro. Może temperatura odbije i będzie już tak do II kresek. A może <mówię o sobie> zrobi się jeszcze niższa i będzie truskawkowy tydzień.
    Lecę na ostatnie zakupy i rozpoczynam pakowanie. Wszak jutro wracam do kraju, gdzie widziano Bociany;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i to w ostatnich kilku tygodniach az 5 w sumie bylo ;p a Ty sie jeszcze nie martw u Ciebie jeszcze podskoczy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella zreszta chyba na @ jeszcze za wczesnie. A ty skoro mierzysz zwyklym termometrem temperature nie wiesz czy po wczorajszym zagniezdzeniu nie bylo skoku temperatury ;) zreszta widzialam wykresy gdzie spadala temperatura tak az do dnia spodziewanej a zielono bylo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kurcze morella patrze tak na ten twoj wykres i w sumie Ty tez mialas najpierw skok potem spadek i potem znow skok temperatur...


    Miałam. I to mnie wprowadziło w lekka konsternację bo nie mam już pewności, kiedy ta owulacja była. No i czy w ogóle była, bo jajniki bolały tak od około 10dc i szczerze mówiąc wciąż lekko je czuję. Tylko teraz czuję je inaczej, bardziej czuję kłucie obok jajników, w stronę macicy. I dziś doszło jakby smyranie w macicy:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jutro:)
    Uciekam na jakiś czas:) Ciri, wypatruj Bocianów:)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella no porostu jesteś w ciąży! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mysle ;D ze jest w ciazy. Kurde mama wlasnie powiedziala ze te ociany to nie moze byc zbieg okolicznosci. Babcia, mama, moj G i ja widzielismy i to w innych miejscach i odstepach czasowych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekko rozciagliwy sluz sie pojawil. Zobaczymy so konca dnia jak sie rozwinie sytuacja. Jak sie da to zmolestuje dzis swojego. Jak nie to odpuszcze i zobaczymy co bedzie... moze i tak sie uda...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już. Szlajanie po mieście nie jest dla mnie, a centrum handlowe wyzwala u mnie dziką agresję.

    Misie, jesteście cudowne, że wierzycie w moją ciążę, ale ja tego nie czuję. Po prostu to wiem. Nie udało się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dlatego bedziesz miala niespodzianke ;D kurde a ja zaraz wyjde z pracy do domu bo nic sie nie dzieje. Wrrr co ja bede robic w domu? Bede miala czas na myslenie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęłam stanik i będę chodzić w obcisłej bokserce.
    Stanik mnie uwiera;/
    Ale dziś piękny dzień, może nie jest super ciepło, ale słoneczko ślicznie świeci, zero wiatru...no pogoda super. Oczywiście na mieście mijały mnie same ciążowe brzuchy albo mamusie z wózeczkami.

    Odsłaniam firankę, żeby wpadło słoneczko do salonu i co widzę? w bloku naprzeciwko mojego, w oknie stoi dziewczyna z wieeeelkim brzuszkiem. Fak, wszędzie ciąża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo. Nie martw sie. ty chociaz mialas owulacje a co z.moja nie wiadomo..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, jak tak myślę to sama już nie wiem czy miałam. Mam dokładnie taki sam skok jak u Ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale testy pozytywne zaznaczylas wiec jest szansa a aja nie mam nic... ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczyłam, ale one są wątpliwie pozytywne. Po prostu kreska była dobrze widoczna, ale jaśniejsza niż kontrolna. A wpisałam bo miałam nadzieję, że ovu przesunie mi datę owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa kurwa ja najbardziej sie boje takiej sytuaxji jak w zeszlym miesiacu juz wole okres dostac niz znow sie meczyc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaje czekać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze i to jest najgorsze b jakbym juz miala ta owulacje bym spokojnie sobie czekala czy nedzie okres czy nie a tak. Musze jeszcze stawac na glowie zeby moj G mial ochote na seks ktorys dzien z rzedu... a sama nie wiem kiedy i czy owulacja przyjdzie. Czy ten miesiac i tak nie jest na strate...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciruś, ale zobacz...masz jeszcze nadzieję i możliwość ewentualnego zajścia, także capnij faceta i wyciśnij z niego soki:D

    Ja żałuję, że 14 albo 15 dc olałam seks;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba juz tez oleje... moze jeszcze dzis cos zdzialam ale jutro na pewno nie bo praca na 7 rana uniemozliwia mi to...

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ