X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa, co za chuj... No i to by było na tyle jesli chodzi o moja owulacje... 36,22.... A tak się cieszyłam, że miałam taki ładny wykresik... Taki czytelny...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholerka no. :( Przykro mi. :( Może to spadek przed owu dopiero? Głowa do góry Kochana. Męcz męża co 2 dzień to na pewno nie przegapisz, a może jednak była...
    U mnie dziś 0,1 więcej na termometrze. Więc u mnie chyba była, ale pewności też mieć nie mogę bo ten skok to jakiś taki malusi. Od dzisiaj Duphaston. Trochę się martwię bo bardzo boli mnie gardło, czy taka infekcja może przyczynić się do tego że zapłodnienia/zagnieżdżenia nie będzie?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a test robiłaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jesli bedziesz miala goraczke. I to utrzymujaca sie w terminie zagniezdzenia... noo u Ciebie na pewno byla. Byl skok temperatury teraz powolutki pnie sie wyzej. Ty masz taki termometr z jednym miejscem po przecinku czy dwoma? Bo jak z jednym to nie zobaczysz czy skok byl 0,7 czy o 1,5 stopnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri a test robiłaś?
    Wczoraj wieczorem robilam. Ale nic nie pokazal. Dalej blada krecha. Dzia nie robilam bo z porannego nie nalezy robic. Poczekam jeszcze z godzinke i moze sikne w pracy... eh...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termometr mam z jednym miejscem po przecinku. Zwykły najzwyklejszy. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do tego nie wiem czy jakiejs infekcji nie zlapalam. Pojawily mi sie tak jakby dwie krostki na syjce. Jedna po jednej stronie dziurki a druga po drogiej... eh... szyjka dzis znow w dol.... kirde no....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Termometr mam z jednym miejscem po przecinku. Zwykły najzwyklejszy. ;)
    Wiec sie nie przejmuj skokiem bo on jest niedokladny tak naprawde nie wiesz ile bylo. Wazne ze jest skok. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, to może leć do gina? :(

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy jest sens mierzyć dalej temperaturę skoro będę brać Duphaston...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym cyklu tez cos takiego mi sie pojawilo ale pojedyncze. I sie wchlonelo po okresie juz tego nie mialam... ginekolog nie zauwazyl jakis nieprawidlowosci. Wiec mam nadzieje ze to tez sie wchlonie. Podobno cos takiego sie czasem pojawia. Wiesz od niedawni badam sobie szyjke moze jeszcze sie nie przyzwyczila do smyrania. Lapki zawsze myje przed i na razie nie ma objawow infekcji. Moze to wina tego ze wczoraj po seksie juz tak zostalam jak lezalam nie bylam w lazience i w sumie resztki zostaly we mnie przez cala noc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym mierzyla. I tak zauwazysz roznice jak nie daj boze czego nie zycze okres jednak przyjdzie. Dziewczyny ktore go braly mierzyly temperature i ja na tych wykresach nie widzialam odbiegow od normy.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie obserwuj się, mam nadzieję że zniknie to cholerstwo. ;) A ja będę mierzyć dalej. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierz mierz ;) ja to jestem zla jak nie wiem co! Za pol godziny pojde ten choletny test zrobie. Ale cos czuje ze znow nic nie wyjdzie... wrrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czołem!

    U mnie też dupa;/
    Temperatura taka jak wczoraj, może faktycznie, gdybym miała termometr z dwoma miejscami po przecinku, to widziałabym czy był skok. A tak - wygląda to koszmarnie.
    Mam raczej przeczucie, że będzie @;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, na moim wykresie też jest taki jednodniowy skok i później gwałtowny spadek. Co prawda nie wiem co to oznacza, ale nie jesteś sama:D
    Słabe pocieszenie, wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, moj gin dał mi tabletki Prenalen gardło i kazał tym się leczyć jeśli podejrzewam ciążę. To można w aptece kupić bez recepty chyba:)
    Mi pomogło na ból gardła:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie wydaje ze za duzy ten spadek.... ale poczekam zaraz polece siknac i jak uda mi sie to jeszcze kolo 12... i zobaczymy co pokarze...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Morella, jak nie przejdzie do jutra to się zaopatrzę. :)
    Ciri daj znać koniecznie jak test. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to wiele czynników ma wpływ na temperaturę. :) Więc spokojnie Kochane. :)

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ