X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam jestem bardzo spokojna. Pogodziłam się z nadejściem @.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnych @!!! Zielony ma być maj! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a moze u mnie ten wyjazd cos zmienil? W sumie 10 godzin w samochodzie... test mega negatyw.nawet cienia dzis nie bylo ktory byl wczoraj wieczorem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jeszcze z 5 dni do testowania. W nocy cycki nie bolały, spałam normalnie. Teraz znów zaczynam czuć, ale nie jest to tak silne jak wczoraj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, do 20 dc gwałć faceta:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie wkurzam jestem zla jak nie wiem co... kurde nooo... szczerze juz mi sie nie chce starac....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ciri, do 20 dc gwałć faceta:D
    Szczerze nie chce mi sie... jeszcze wczoraj sie dowiedzialam ze na 100
    100% byla mojego Grzeska bedzie na tym pieprzonym weselu... a taka mialam nadzieje ze albo jej jednak nie zaprosili albo nie pojedzie bo to daleko... kurwa... wrrrr ale mega zly dzien...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie życie;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze jak bede miala okres tego dnia moge ja zagryzc.... aaaaa

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będziesz miała okresu, tylko ogłosisz jej radosną nowinę! :D Lecę do pracy. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz w pracy...
    Juz chyba kolejnego testu nie bede robila...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego nie? jak masz to zrób. Przynajmniej będziesz wiedziała na 100% i będziesz miała świadomość, że robiłaś wszystko co należało zrobić lub dopiero będziesz robić co należy:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teaz nie sikalam przed dwie godziny i nie piam nnie od wczoraj wiec jak mialabybyc pozytywna to by byla. Niw lubie w pracy robic tych testow a wydaje mi sie ze u mnie to znow moga byc takiw cyrki jak w ostatnim cyklu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadałam z koleżanką. Ona jak odstawiła tablety to "czyściła" się kilka miesięcy zanim zaszła. Jakoś w marcu odstawiła, poważne starania zaczęli w październiku a w grudniu zaszła, z pomocą lekką bo miała bezowulacyjne cykle.
    Może Ty też Ciri jeszcze się oczyszczasz?
    Nie wiem jak tablety wpływają na organizm i jak długo trwa detox, nigdy nie brałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno poerwsze cykle po odstawieniu sa najbardziej plodne i czasem na pco zapisuja. Mnie lekarz powiedzial ze moge od razu sie starac o dziecko. Wsrod znoajomych wszyskie dziewczyny zachodzily max 3 miesiace od odstawienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam kilka przypadkow juz w pierwszym cyklu ze ciaza byla...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O porada dnia od owu. Ktora to w ustach merzy temperature?

    Porada dnia
    Temperatura mierzona w pochwie jest zazwyczaj bardziej stabilna niż ta mierzona w ustach. Jeśli zatem mierzysz temperaturę oralnie i obserwujesz u siebie duże wahania temperatur, od przyszłego cyklu spróbuj dokonywać pomiaru waginalnie. Nigdy nie zmieniaj miejsca pomiaru w trakcie trwania cyklu, ponieważ temperatura bazowa w tych dwóch miejscach jest różna (w pochwie jest zazwyczaj wyższa niż w ustach)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszym dniu mierzenia porównałam sobie temperaturę w ustach i na dole. W ustach była skandalicznie niska więc stwierdziłam, że jednak pochwowo będę mierzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od samego poczatku w pochwie mierzylam bo tam mi sie wydawala najdokladniejsza. Skoro tak naprawde sprawdzamy przekrwienie pochwy no to chyba jasne ze tam bedzie najcieplej ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze morella patrze tak na ten twoj wykres i w sumie Ty tez mialas najpierw skok potem spadek i potem znow skok temperatur...

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ