X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty masz tyle lat ile masz w nicku?:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dwa wicej ;p i dupa sluz zdecydowanie kremowy jak balsam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toż to Ty jeszcze młodzież jesteś:D
    No ale w idealnym wieku na starania o bobasa:D
    Mi to już się trochę dupa pali bo za rok zmiana kodu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ja muszę się kimnąć bo ledwo oczy otwieram.

    I bez żadnych ciążowych aluzji proszę:D Ja tak reaguję na zmiany pogody;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Toż to Ty jeszcze młodzież jesteś:D
    No ale w idealnym wieku na starania o bobasa:D
    Mi to już się trochę dupa pali bo za rok zmiana kodu.
    Mloda jeszcze mloda ale znajac moje szczescie to bedzie jakas kicha ;p moj G ma 28 lat i chce zeby pierwsze sie urodzilo przed jeo trzydziestka..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i ja to w domu jestem... wcale mi sie to nie podoba...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jak kremowy śluz to znaczy że już po owu. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja w ciąży nie mogłam wytrzymać w staniku. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już:) Poleciałam jeszcze na zakupy obiadowe. Dziś makaron z pieczarkami, warzywami i salami:D

    E tam, dziś już mniej bolą więc to pewnie taki jednorazowy wyskok. Co prawda nie założyłam już stanika ale w drugiej połowie cyklu zawsze mam większe i cięższe cycki...a wierzcie mi, mam wielki biust.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri jak kremowy śluz to znaczy że już po owu. ;)

    Niby tak ale nie wiem co z tym owu, moze dzis była.... chociażby rano lub w nocy... a jutro bedzie skok... A moze po prostu teraz tydzien czekania bede miala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20951rd.jpg

    2n0vqz8.jpg

    Najmocniejsza kreseczka wczoraj po podrozy.... I ja juz nie wiem co mam o tym myslec...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, no jak dla mnie to wszystkie negatywy, ja miałam mocniejsze kreski;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie, najmocniejsza byla wczoraj wieczorem, moze byla by troszke mocniejsza, w dzien jakbym zrobila albo wieczorem jakbym przez cala podroz totalnie nic nie wypila, A ja jechalam wczoraj 5 godzin i przez ten czas nie pilam i nie siusialam, potem sie wysiusialam niestety testu przy sobie nie mialam i potem wypilam 0,5 napoju ale siusialam znow dopiero po 5 godzinach, wiec jest szansa ze ktorys z nich bylby pozytywny, jesli ten pik u mnie jest krotki.. Ale najmocniejsza jest wczorajsza wieczorna co oznacza ze wtedy by sie zgadzalo, dzis spadek temperatury i owulacja, a jutro bedzie skok... W ten sposob byloby spoko

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na jutrzejszą temperaturę u Ciebie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bo już glupieje... te testy tak nie powinny tak wygladac... a dzis wydaje mi sie ze szyjka jest przymknieta i wlasnie ten sluz przy wejsciu do pochwy taki kremowy i tyle...

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaspamuje trochę, ale powiedzcie mi proszę jak Wy to widzicie?

    http://zapodaj.net/b805fdadf498a.jpg.html


    PS. nie wiem jak Ciri udało się wstawić zdjęcie. Jeszcze nie odkryłam :P

    30kyb2r.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 17:14

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc diewczyny jestem tu nowa, sledze forum juz od jakiegos czasu przepraszam za pisownie ale korzystam z any urzadzen bez polskich znakow, to jest nasz drugi cykl staran I mam nadzieje ze owocny dzisiaj jest moj 14 dzien cyklu... Nie wiem czy mialam owu bo mam problem z mierzeniem temp. o tej samej porze

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Zaspamuje trochę, ale powiedzcie mi proszę jak Wy to widzicie?

    http://zapodaj.net/b805fdadf498a.jpg.html


    PS. nie wiem jak Ciri udało się wstawić zdjęcie. Jeszcze nie odkryłam :P

    http://pl.tinypic.com/ A przez ta stone wrzucam :P on daje link ktory jak wrzcisz zdjecie jest od razu widoczne.
    Dla mnie najlepszy test byl 13dc.
    Ale tez nie taka sama

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    Czesc diewczyny jestem tu nowa, sledze forum juz od jakiegos czasu przepraszam za pisownie ale korzystam z any urzadzen bez polskich znakow, to jest nasz drugi cykl staran I mam nadzieje ze owocny dzisiaj jest moj 14 dzien cyklu... Nie wiem czy mialam owu bo mam problem z mierzeniem temp. o tej samej porze

    To witamy wsrod nas :) Troche wariatek ale trzeba sie przyzwyczaic

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri mam dokladnie take jak ty dzis sluz kremowy szyjka wysoko ale jakby zamknieta testy owu pokazywaly mi wczoraj I przedwczoraj( najsilniejsze zabarwienie) take kreski jak u ciebie wczoraj moze troche ciemniejsze czyli teoretycznie negatywny ale kolor byl bardzo zblizony do pozytywu dodam ze robilam testy codziennie po 23

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ