X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę będę robić dopiero po wyraźnym teście. Dla mnie beta to ogromny stres bo już dwa razy źle przyrastała.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a szyjka otwarta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... no jak tam chcesz, ja mysle ze wlasnie moze powinnas bete i jak tylko powyzej 5 bedzie to leciec po leki na podtrzymanie.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja biorę na podtrzymanie od 2 dnia po owu. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego po pozytywnym teście polecę do ginekologa i zobaczymy czy zleci betę. ;) Oby nie bo to dla mnie okropny stres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie srednio wysoko i zamknieta a przy wejsciu do pochwy jest mokro ale w sumie ani nie jest rociagliwy sluz ani nic... wiec nie wiem jeszcze za malo tego. ale siknac sikne dzis jeszcze i jutro i zobaczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Dlatego po pozytywnym teście polecę do ginekologa i zobaczymy czy zleci betę. ;) Oby nie bo to dla mnie okropny stres.

    Raczej zleci zeby wiedziec czy tym razem jest lepiej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, nie martw się na zapas. Zatestujesz, zobaczysz co będzie:).

    Ciri, jeśli się da to bzycz, może prawie coś jest na rzeczy z tą owulką.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny - część znajomych z wątku kwietniowego i część nieznajomych :)

    Odzywam się tutaj, choć w zasadzie powinnam pisać w wątku "majowe oczekiwanie na owulację ;)". Z racji PCO mam długie cykle i nie wiem, kiedy będę owulować, ale pozwolę sobie tutaj poczekać z Wami - na Wasze dwie kreski, a moją owulację.

    Od kilku dni biorę metforminę, która świetnie działa na wiele dziewczyn z PCO - jajniki pod wpływem uregulowanej pracy insuliny zaczynają poprawnie działać i dochodzi do regularnych cykli. Liczę, bardzo liczę, że i u mnie to się sprawdzi.


    Swoją drogą wczoraj miałam jakby jeden dzień rozciągliwego śluzu, dziś już taki nie jest, jest tylko lekki uczucie wilgotności. Aż robiłam test w szklance wody, bo nie wierzyłam, że pojawiłby się tak wcześnie, ale nie rozpuszczał się. Zdarzało się Wam tak?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ciezko bedzie lepiej niech mi ten test owu pokaze II kreseczki to mu pokarze ze ma dzis byc lub jutro rano :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki to test ze szklanka wody? Ja tak mam raz wodnisty raz nieplodny, i nie wiem o co chodzi bo owu nie bylo...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, jak nie wiesz czy dany śluz to śluz płodny czy np. nasienie albo stała wydzielina możesz zrobić taki test, tzn. zobaczyć czy wydzielina się rozpuści w wodzie czy nie.
    Śluz płodny nie rozpuszcza się w wodze, może się zbić w grudkę, opaść na dno.
    Sperma czy inny rodzaj śluzu rozpuszczą się w wodzie.

    Ja muszę na nowo uczyć się rozpoznawać śluz, bo przed staraniami kochaliśmy się w gumkach, więc nie musiałam rozróżniać, co jest śluzem, co spermą. Teraz czasami mam z tym problem, ale to dopiero drugi cykl, wiec się uczę pomału.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale i tak ok 10-12 godzin po stosunku nie nalezy badac sluzu :)

    A no wiedzialam ze cos z ta woda jest ale nie bylam pewna jak to wlasnie z tym jest :)

    Ja to na razie mam wszystkie sluzy oprocz rozciagliwego, a wczesniej zawsze mialam go duzo..

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ale, jak wiesz, my widzimy się tylko w weekendy, wtedy kochamy się dość często, wiec w zasadzie nie udałoby mi sie tej przerwy 12h zrealizwoać ;)



    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo niby tak :P Ale ostatnio sie dowiedzialam ze jak ludzie sie rzadko widza np raz w miesiacu to dochodzi do owulacji stymulowanej, wyglodniale zony marynarzy tak mialy :) I dlatego nie mialy problemow z zachodzeniem w ciaze mimo tego ze rzadko mezow widzialy

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Anno. ;) Szybkiej owulacji życzę i owocnej! ;)
    Ciri daj znać jak test. ;)
    Ja się rozłożyłam całkiem. Biorę jutro wolne. :(

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo niby tak :P Ale ostatnio sie dowiedzialam ze jak ludzie sie rzadko widza np raz w miesiacu to dochodzi do owulacji stymulowanej, wyglodniale zony marynarzy tak mialy :) I dlatego nie mialy problemow z zachodzeniem w ciaze mimo tego ze rzadko mezow widzialy

    Buehauehuaheua, to by było genialne i cudowne. W tym tygodniu zobaczymy się częściej, bo z pracy musze jechać do Warszawy, ale potem półtora tygodnia przerwy i znowu celowanie w weekendy.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoją drogą, czy Wasi partnerzy łykają folik?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Witaj Anno. ;) Szybkiej owulacji życzę i owocnej! ;)
    Ciri daj znać jak test. ;)
    Ja się rozłożyłam całkiem. Biorę jutro wolne. :(

    Test mega negatyw i to taki juz z cieniem cienia... przejrzalam dzis wszystkie testy owu i wyszly mi takie dwa wyrozniajace sie ale i tak negatywne, jeden to 28 kwietnia, a drugi z 1 maja..

    Anno moj to nic nie lyka jeszcze znaczy bral wczesniej przed staraniami cos tam z Magnezem dla mezczyzn i cos jeszcze na zwiekszenie libido i poprawe spermy.
    Ale ze libido mu nie skoczylo to przestal brac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłupiałam już. Idę do łazienki bo tak mi strasznie mokro, że co jakiś czas muszę się osuszać papierem. Patrzę...a na papierze wydzielina cudownie płodna...rozciągnęła się na około 5cm, kryształowa wręcz, w ilości ogromnej. No zgłupiałam.

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ