X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella dawaj fotkę! :) Ale się zazieleniło. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero teraz zobaczyłam że dodałaś zdjęcie. Widać bladziocha! ;) Cudownie! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Jak ten test wysechł to już bardzo ładnie widać krechę. Aż mnie korci, żeby lecieć po więcej testów i zrobić jeszcze wieczorem. Ale nie. Tylko spokój może mnie uratować. Czekam do jutra. Test, jeśli cień to lecę na betę.Tak. Tego sie trzymać. Poproszę o jakiś rozkaz, bym nie świrowała;]


    To dzieki moim BOCIANOM!!!! AAAAAAA przynajmniej jednej sie sprawdzilo!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/843d677331794824.html


    Tu widać chyba lepiej, choć na żywo jest znacznie wyraźniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale póki co spokojnie z entuzjazmem, bo mam ból krzyża, a to zazwyczaj zwiastowało @. Jeśli jutro będzie powtórka krechy to polecę na betę a później do gina po jakąś luteinę czy coś innego na podtrzymanie.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj też widziałam bociana!!! ;) Ale dziś spadek więc chyba nic z tego. :P Mo chyba że to implantacja. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widać. ;) Ja miałam taką kreskę w 10 dpo. ;) A beta 28 chyba była wtedy. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo a ja coraz bardziej na okres sie czyje, niech juz przyjdzie i zacznie sie nowy cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, jak dla mnie to ten spadek to implantacja:) Trzymam kciuki za Was:)

    Jeśli u mnie to faktycznie ciąża to owulacja musiała być później, bo licząc, ze owu była w 15 dc to dziś jestem 13dpo...a wówczas test powinien wyjść już od razu i raczej bardzo widoczny.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możliwe żeby już w 3dc jajnik mi się odzywał? kurcze rozpoczęłam ten cykl też z ziółkami, w tamtym miesiącu miałam owulkę z prawego, a dziś mi lewy pikać zaczyna - a przyznam, że ten lewy to podczas swoich cykli jakiś zazwyczaj leniwiec był ;), może się przebudził ha ha :), a może to coś innego :P

    Morella ja w 14dpo miałam cień :), tzn 14dpo wg wykresu, a przecież bez monitoringu to nie wiadomo co do godziny kiedy :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Gumisia, jak dla mnie to ten spadek to implantacja:) Trzymam kciuki za Was:)

    Jeśli u mnie to faktycznie ciąża to owulacja musiała być później, bo licząc, ze owu była w 15 dc to dziś jestem 13dpo...a wówczas test powinien wyjść już od razu i raczej bardzo widoczny.

    Jesli implantacja byla kolo 10 dnia po owu nie musiali byc bardziej widoczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Dziewczyny, możliwe żeby już w 3dc jajnik mi się odzywał? kurcze rozpoczęłam ten cykl też z ziółkami, w tamtym miesiącu miałam owulkę z prawego, a dziś mi lewy pikać zaczyna - a przyznam, że ten lewy to podczas swoich cykli jakiś zazwyczaj leniwiec był ;), może się przebudził ha ha :), a może to coś innego :P

    Morella ja w 14dpo miałam cień :), tzn 14dpo wg wykresu, a przecież bez monitoringu to nie wiadomo co do godziny kiedy :)


    Moze to byc po ziolach, i moze dawac znac...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iris to pewnie te zioła. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a ja mam nadzieję że u Ciebie jednak ta owu była i fasolka też będzie. ;) Trzymam kciuki! :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella obyś miała rację że u mnie to implantacja. Nie chcę się nastawiać ale bardzo bym chciała by tak było. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się że za wcześnie zatestuję. To będzie dopiero 10/11 dpo.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jeśli dziś byłaby implantacja to za 3 dni mogę testować nie? ;) Zobaczymy jaka będzie jutro temperatura. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Morella obyś miała rację że u mnie to implantacja. Nie chcę się nastawiać ale bardzo bym chciała by tak było. ;)
    ja mysle ze u Ciebie to na pewno implantacja :)

    A ja dzis jak codzien bede sikac na test owu, i w sumie... kurde moze to owulacja bo w pochwie mnie ciagnie, cycki bola, troche jajnikow nie czuje, ale sluz dzis sie zmienil na bardziej wodnisty i zdecydowanie lepszej jakosci niz wczoraj gdy byl grudkowaty i serowaty taki gesty, to dzis wodnisty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ale jeśli dziś byłaby implantacja to za 3 dni mogę testować nie? ;) Zobaczymy jaka będzie jutro temperatura. ;)
    Noo ja mysle ze 3 dni wystarcza ale moze byc taki bladzioch. A moze najlepiej od razu na bete w Twoim przypadku?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a może owu się zbliża rzeczywiście? Zaciągaj swojego do łóżka w razie co. ;)

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ