X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 maja 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje sie jak na okres brzuch pobolewa glowa dzwonilam do mojej lekarki mam brac nospe a moj wynik 57,70 czyli ok 1-2 tydzien hurra. Testy wychowdzily doppiero po ok pol godzinie te pierwsze w piatek raszta juz szybciej :-)

    perła ziemi, Morella, ketka91 lubią tę wiadomość

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratulacje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo u mnie to wiesz Morella u mnie to na szczesliwy koniec sie nie zapowiada.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara, gratulacje! wysyłaj wiruski:)

    Ciri, no kurde, ja mam jednak inne przeczucie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byle bys zciagnela pomyslne zakonczenie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze teraz bez tego owu to nawet nie wiem kiedy okresy moge sie spodziewac ;( i tyle samo wiem co miesiac temu...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiara12006 wrote:
    czuje sie jak na okres brzuch pobolewa glowa dzwonilam do mojej lekarki mam brac nospe a moj wynik 57,70 czyli ok 1-2 tydzien hurra. Testy wychowdzily doppiero po ok pol godzinie te pierwsze w piatek raszta juz szybciej :-)

    Gratulacje!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwa mnie boli... w sumie nie wiem czy to cos znaczy poza okresem ale moze on wreszciw przyjdzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciriś, nic nie zrobisz teraz. Czekaj na @. Idealnie byłoby gdybyś jednak bzyczyła co drugi dzień, no ale to trochę już zmuszanie by było co?
    Chyba się kimnę. Zimno mi dziś ciągle i po ciepłej zupce zachciało mi się spać:)

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny w środę zrobię jeszcze raz by zobaczyć czy ładnie przyrasta to moja trzecia ciąża mam już dwóch synów ale o drugiego staraliśmy się ponad 3 lata a teraz w sumie to tak rzeczywiście ok 6 cykl ale dam wam radę może głupia trochę ale w tym miesiącu wzięłam sposób ze zaraz po serduchowaniu nie wstawalam tylko leżałam na brzuchu gdzieś to wyczytałam i jak widać nie zaszkodziło tylko pomogło :-)

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wkładałam poduchę pod pupę, kopytka w górę albo własnie na brzuszku. Nie wstawałam już po <3, starałam się zasnąć.
    No ale u mnie jeszcze nic potwierdzonego więc nic nie mówię.
    Kiara, to teraz dbaj o siebie i fasolcię:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiara12006 wrote:
    Dziękuję dziewczyny w środę zrobię jeszcze raz by zobaczyć czy ładnie przyrasta to moja trzecia ciąża mam już dwóch synów ale o drugiego staraliśmy się ponad 3 lata a teraz w sumie to tak rzeczywiście ok 6 cykl ale dam wam radę może głupia trochę ale w tym miesiącu wzięłam sposób ze zaraz po serduchowaniu nie wstawalam tylko leżałam na brzuchu gdzieś to wyczytałam i jak widać nie zaszkodziło tylko pomogło :-)
    Ja tak robie od zawsze. Minimum 15 polezec dlatego seksik rano to tylko w weekend...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez staram sie nie wstawac, leze z poducha min 10 minut :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za kupa... moj mozg wlasnie wpadl napad zlosci.

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas sie sprswdzilo :-) powodzenia dziewczyny trzymam kciuki

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, czy u mnie się sprawdzi:)
    Wysłałam jeszcze jedną fotę mężowi i w końcu zobaczył:D

    Zasnęłam i zaraz się wybudziłam. Na dworze jest cieplej niż w domu, chyba trzeba się przenieść na słońce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I widzisz Morella ;) bedzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ten test wysechł to już bardzo ładnie widać krechę. Aż mnie korci, żeby lecieć po więcej testów i zrobić jeszcze wieczorem. Ale nie. Tylko spokój może mnie uratować. Czekam do jutra. Test, jeśli cień to lecę na betę.Tak. Tego sie trzymać. Poproszę o jakiś rozkaz, bym nie świrowała;]

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara gratulacje :)

    Morella trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie, ale wierze, ze bedzie szczesliwe :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara gratulacje! Oby beta pięknie przyrosła! :)

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ