X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie bede testowac...
    Papierki papierkami, ja ale temperatura bez sensu... chyba ze wzielabym ta po wyjezdzie jako temperature do olania, to moze wtedy ale tak to... :(

    Do tego ja to mysle ze na dniach bedzie okres... cycki bola, ciagnie w brzuchu i pachwinach i pms, wiec bez owu ten miesiac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo ja tez bym sie nie obrazila za czworaczki zawsze wiecej szczescia :)

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc! Dziewczyny po cichu gratuluje i trzymam kciuki za piekny przyrost bety. Musi byc dobrze! :-)

    Ciri nie lam sie... Starasz sie od niedawna, do tego jestes po tabsach, mysle, ze Twoj organizm jest nieprzewidywalny. Choc wewnetrznie czuje, ze jeszcze Cie zaskoczy. Pozytywnie oczywiscie! :-)
    Jedno jest pewne stres moze tu tylko zaszkodzic.

    Ja testuje 21 maja. Za 2-3 dni owu a ja jestem chora :( ciekawa jestem jak goraczka wplywa na cykl, czy wogóle wplywa?

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od zawsze marzylam o blizniakach :-D geny nie pomoga, ale ponoc symulacja clo tak :-)

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż marzy o bliźniakach. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niekoniecznie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perła ziemi wrote:
    Czesc! Dziewczyny po cichu gratuluje i trzymam kciuki za piekny przyrost bety. Musi byc dobrze! :-)

    Ciri nie lam sie... Starasz sie od niedawna, do tego jestes po tabsach, mysle, ze Twoj organizm jest nieprzewidywalny. Choc wewnetrznie czuje, ze jeszcze Cie zaskoczy. Pozytywnie oczywiscie! :-)
    Jedno jest pewne stres moze tu tylko zaszkodzic.

    Ja testuje 21 maja. Za 2-3 dni owu a ja jestem chora :( ciekawa jestem jak goraczka wplywa na cykl, czy wogóle wplywa?

    Noo zobaczymy jak to ze mna bedzie, w sumie jak czytalam o moich tabletkach to dziewczyny juz na samym poczatku po odstawieniu zachodzily w ciaze i dyzo ich bylo, co do Twojej choroby niestety lecz owulacja moze sie przesunac szczegolnie jesli goraczka wystapi, a moze byc normalnie, tego nie wiemy, moze czekac na lepsze czasy w Twoim organizmie.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się boję że u mnie gorączka, ból gardła, kaszel i katar mogą źle wpłynąć na ewentualnego fasolka. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ja to się boję że u mnie gorączka, ból gardła, kaszel i katar mogą źle wpłynąć na ewentualnego fasolka. :(
    U Ciebie bedzie dobrze, wlasnie bedzie zaskoczenie ze az tak dobrze :) Wlasnie takie przeciwnosci dobrze zrobia.

    Kurde a mnie coraz bardziej podbrzusze napieprza i swedzi w okolicach jajnikow... Bedzie @ bedzie @ bedzie @

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M. Bierze salfazin juz 2 miesiac. Wiele dziewczyn to polecalo na forum. Mnie cos dzisiaj co jakis czas zaboli jajnik. Wczesniej po owulacji nigdy tak nie mialam wiec tlumacze sobie ze to dobrze. Tak samo z bolem owulacyjnym...we wczesniejszych cyklach na drugi dzien po pozytywnym tescie owulacyjnym mialam mocny bol jajnika a wczoraj nic....a owulka byla, wiec ten cykl jest zdecydowanie inny.
    Tak sobie mysle ze jak 8dpo pojade zrobic progesteron to chyba tez zrobie bete....chociaz nie wiem czy nie za wczesnie na bete.
    Jakos dzis w dobrym humorze jestem....zrobilam 100 pierogow :p zeby sie nie nudzic na l4 i za duzo nie myslec, a moj M. Mnie zaskoczyl i przywiozl sushi wiec zapowiada sie mily wieczor....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj pierogi, daj pierogi!!!

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta a z czyyym te pierogiiii?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zastanawiam czy nie wziąć Apapu na to przeziębienie? Jak myślicie?
    Ciri jaka @? Niemożliwe. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie ciagnie i cyce bola tak mnie ciagnie na dole w macicy, i swedzi.... ale tak mega nisko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Tak się zastanawiam czy nie wziąć Apapu na to przeziębienie? Jak myślicie?
    Ciri jaka @? Niemożliwe. ;)
    Apap nie! Najgorsze swinstwo w ciazy! Nie wolno Ci!

    A u mnie to nic tylko @ sie szykuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja miałam coś takiego. Spokojnie, żadna @ nie przyjdzie:)

    Gumisia, ja bym się jednak bała. W aptece nie mają czegoś bezpiecznego dla ewentualnego Fasolka?

    Moja gin mi mówiła, żeby przy przeziębieniu nie brać rutinoscorbinu, rutinacei czy innych preparatów z rutyną bo ona powoduje niedotlenienie i umarcie jajeczka.

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia mówisz ze jutro dopiero 7/8 dpo u mnie według kalendarza miała byc ovulka 23 kwietnia ale według moich obserwacji była 25 test zrobiony 1 maja dal juz cien czyli ok 7 dpo a 3 maja czyli 9 dpo pokazał juz piękne kreski także śmiało możesz jutro zatestowac :-)

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri czemu piszesz ze apap nie właśnie jak najbardziej tak przecież to paracetamol a starać to się nie brać ibuprofenu

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, nie gadaj o @ bo mi się zaraz moja przypomina i zaczynam się bać, że będzie. Jesteś w 20 dc, jak dla mnie jesteś po owulacji <jesteś, nie gadaj>, więc teraz jajeczko się tam dzieli, mnoży i tworzy i za chwilkę zjedzie do macicy lub już właśnie teraz się tam mości i stąd to swędzenie. O! taka teoria. Nie do podważenia natenczas;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to mialam bole caly tamten cykl i o @ przyszla. A teraz mi to dokucza nie jest bolesne ale dokucza... ale ja to sie na okres przygotowuje i do nowego cyklu. Ale w sumie dawno cycki mnie nie bolaly. Ale bola od pachy so srodka. Mozna dotykac i wszystko. A nawet nie bola a je czuje...

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ