X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiara12006 wrote:
    Ciri czemu piszesz ze apap nie właśnie jak najbardziej tak przecież to paracetamol a starać to się nie brać ibuprofenu
    Moj lekarz powiedzial ze nie wolno go brac. Ze rozrzedza krew i to jest zle dla jajeczka...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już od kaszlu jajniki i macica bolą. :( Niepotrzebne skurcze. :(
    Piję syrop z cebuli, syrop Prenalen na przeziębienie w ciąży :P, herbatę z cytryną i sokiem malinowym. Ale na tą gorączkę bym wzięła Apap. Podobno bezpieczny w ciąży.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara ty byłaś super szybka. ;) Mało kto ma takie szczęście więc poczekam jeszcze te 4 dni. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, a wypociłaś się porządnie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym jednak dla kobiet W ciazy cos kupila.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie tam. W pracy jestem. :( Jutro biorę wolne. ;)

    Morella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, Kiara to faktycznie szybko bladzioch się pojawił. Teraz to się trochę zasmuciłam bo ja jestem chwile przed terminem spodziewanej @ i mam bladziocha ale po wyznaczonym czasie na pojawienie się krechy;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kup lek dla ciezarnych i wygrzej sie dobrze ;) i bedzie wspaniale ;p

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno paracetamol czyli apap jest bezpieczny i tylko on każdy lekarz to powie a jestem farmaceutą więc możesz mi wierzyć bez obaw

    ceska lubi tę wiadomość

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Gdzie tam. W pracy jestem. :( Jutro biorę wolne. ;)


    No to jak się dba o siebie? Wolne i leżonko w łóżku. Najlepiej z gorącym małżem grzejnikiem, co to podkręca temperaturkę gdy się stygnie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Kurde, Kiara to faktycznie szybko bladzioch się pojawił. Teraz to się trochę zasmuciłam bo ja jestem chwile przed terminem spodziewanej @ i mam bladziocha ale po wyznaczonym czasie na pojawienie się krechy;/
    Moje bociany dzialaja a pamietaj ze implantacja u kazdego moze byc w innym terminie. U niej mogla byc po 5 dniach wiec w 7 dniu ma kreseczke u ciebie moglo byc po 10 dniach czy nawet pozniej wiec sie nie stresuj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiara12006 wrote:
    Napewno paracetamol czyli apap jest bezpieczny i tylko on każdy lekarz to powie a jestem farmaceutą więc możesz mi wierzyć bez obaw
    No to nie wiem bo mojej ciotce mowili zeby nie brala i to ona chocila do roznych lekarzy w pierwszej i drugiej ciazy mi moj lekarz tez powiedzial zebym nie brala.

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niema czegoś takiego jak lek dla ciężarnych tylko tak się mówi i albo to będzie typowo ziołowe lekarstwo albo po prostu coś z paracetamolem. Ja w poprzednich ciazach bralam apap bez oporów bo po prostu jest bezpieczny

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co? tyle dni jajko by się pałętało po przewodach? fakt, jajniki czułam od 8 dc ale samej implantacji w ogóle...a to ponoć jest wyczuwalne

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wazne. Ja i tak nigdy apapu nie biore wiec mnie to nie dotyczy. Ale mowie jak mi lekarze mowili.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    I co? tyle dni jajko by się pałętało po przewodach? fakt, jajniki czułam od 8 dc ale samej implantacji w ogóle...a to ponoć jest wyczuwalne
    Nie wszystkie czuja implantacje tak jak nie kazda wtedy ma plamienie a zafniezdzenie nawet w 12 dpo moze wystapic. Wiec oganij sie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ale pod warunkiem że Ty przestajesz jojczyć o @ widmo, co to niby idzie;]
    Dil?

  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam nowy cykl, mam nadzieję, że tym razem szczęśliwy!

    ciri22, Morella lubią tę wiadomość

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bo moja przyjdzie a ty mialas dwie kreski glupku moj ;D :*

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja w obu ciążach nie mialam plamienia ani nie czułam implantacji. ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ