X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylo Gumisi mozna tu wierzyc ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kiara. Czytałam o tym Apapie i można brać bez obaw. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe Ciri Mistrz! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Hehehe Ciri Mistrz! :D
    Ja? Czemu? Jak to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phi! Przypominam, że miałam cień po dłuższym czasie więc oficjalnie jestem na tym etapie co Ty;] czyli zastanawiam się czy @ przylezie.

    Tak, Gumisia to taka oaza spokoju i pozytywna wyrocznia. Pani Gumisiu, dajesz Pani jakieś pozytywne przepowiednie:D

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Phi! Przypominam, że miałam cień po dłuższym czasie więc oficjalnie jestem na tym etapie co Ty;] czyli zastanawiam się czy @ przylezie.

    Tak, Gumisia to taka oaza spokoju i pozytywna wyrocznia. Pani Gumisiu, dajesz Pani jakieś pozytywne przepowiednie:D
    Nie przyjdzie u ciebie moje bociany do niemczech dolecialy w odpowienim czasie.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morrelko Kochana. Ja w 11 dpo miałam mega bladziocha w ciąży. ;) Dopiero około 14 dpo była dobrze widoczna kreska. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli tak, to w życiu nie powiem złego słowa na ten kraj:D

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri wy mi może ufacie ale ja sobie nie ufam. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zwijam się do domku. ;) Odezwę się z pod kołdry. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ufaj nam bo ludziom się ufo;]
    Testuj w piąteczek z Ciri i planujemy jakieś oblewanko;] Trzeba się zainteresować jaki repertuar soczków jest najlepszy;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj noo co musimy sobie nawzajem ufac bo zadna z nas sobie samej nie ufa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lecę pozmywac po kolacji, prysznic i też jeszcze zajrzę. Wykupiłam pakieta internetowego, żeby być z Wami na bieżąco.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    To ufaj nam bo ludziom się ufo;]
    Testuj w piąteczek z Ciri i planujemy jakieś oblewanko;] Trzeba się zainteresować jaki repertuar soczków jest najlepszy;]
    Ale ja w piatek nie testuje ;p nawet jesli u mnie owu byla to pozniej niz u Gumisi

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella nie doluj się mi takie kreski jak tobie wyszły gdzieś dwa dnu przed terminem i tez pojawiły się duzo później niż przewiduje czas na instrukcji ale z dnia na dzień były ciemniejsze i czas się skracal dopiero Wczoraj zaczely sie pojawiac sie w miare o czasie. A o jakiej czułości robisz testy?

    ciri22, Morella lubią tę wiadomość

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiara12006 wrote:
    Morella nie doluj się mi takie kreski jak tobie wyszły gdzieś dwa dnu przed terminem i tez pojawiły się duzo później niż przewiduje czas na instrukcji ale z dnia na dzień były ciemniejsze i czas się skracal dopiero Wczoraj zaczely sie pojawiac sie w miare o czasie. A o jakiej czułości robisz testy?


    Mam A-kuku z apteki o czułości 25. Zobaczymy co przyniesie jutro...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale ja w piatek nie testuje ;p nawet jesli u mnie owu byla to pozniej niz u Gumisi


    Ciri, a kiedy chcesz testować?

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pierwsze o czułości 10 i wychodziły bladziutkie nawet wczoraj a z apteki o czułości 25 wychodziły wyraźniejsze także bądź dobrej myśli powiedz jeszcze ta druga blada kreska jest różowa czy bardziej żółta bo ze zdjęcia widać ze różowa ?

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole ;p nie bede testowac. Czekam na spoznione owu albo okres. Jak to cykl bez owilacyjny to bedzie trwal i trwal badz zaraz sie okres zacznie na co wszystko wskazuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiara12006 wrote:
    Ja miałam pierwsze o czułości 10 i wychodziły bladziutkie nawet wczoraj a z apteki o czułości 25 wychodziły wyraźniejsze także bądź dobrej myśli powiedz jeszcze ta druga blada kreska jest różowa czy bardziej żółta bo ze zdjęcia widać ze różowa ?


    jest różowa, blada, ale różowa. Jak to jest z tymi testami? Te o czułości 10 są najbardziej wrażliwe tak?

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ