X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo u mnie pieknie i bym gdzies poszla ale za to przymysowy slub mamy... ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella kiedy Ty mowialas zd byla owulacja? Ja stawiam ze u Ciebie 15dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, wedlug moich obserwacji to owulacja byla 15 lub 16 dc. Oczywiscie 15 dc malz zasnal i seksa nie bylo:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja stawiam na 15... ale jak dzien wczesniej bylo nic straconego.;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 i 15 dc była przerwa;/
    ych, jak tak, to codziennie, a jak trzeba to nic. Ale ze mnie lama...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2015, 13:10

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piękna pogoda...niedługo ruszamy posiedzieć na jeziorkiem,a za chwilę jadę odebrać wyniki...

    Jeśli chodzi o owulację to ja dzień po pozytywnym teście owulacyjnym mam mocny ból jajnika(może wtedy pęka pęcherzyk a może nie:p ) w tym cyklu będę wiedzieć na bieżąco....miłego weekendu dziewczyny :)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W badaniach mam podwyzszone tsh norma do 3,05 a ja mam 3,7. Czy to moze mi opoznic zajscie w ciaze czy poprostu dostane tabletki i bedzie luz...? Juz sie martwie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, nie wiem niestety:( ale tabletki powinny unormowac wszystko:)nie martw sie na zapas:)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta podobno dla starających się najlepiej TSH powinno być do 1,5. Ja sama mam 2,1 i się zastanawiam. Niby w normie. W moim laboratorium norma jest do 4 i troszkę.
    Niedługo idę do endokrynologa, bo mam też prolaktynę za wysoką (30, a norma jest do 26), trochę niski estradiol (26 w 3 dc.) i progesteron lekko podwyższony w pierwszej fazie, a także testosteron w górnej granicy normy. Póki co od ginekolog dostałam receptę na Duphaston i Inofolik, no i zaczęłam brać Castagnusa na obniżenie prolaktyny.
    Podpytam endo o to TSH i dam ci znać. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2015, 15:45

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok.dzięki. Ide w poniedziałek do gina wiec pewnie tez mi cos przepisze. Ja w 3dc estradiol miałam 29 wiec tez nie wiele wyższy...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u was nastroje? :) Ja czekam na owu. Dzisiejszy test owulacyjny pokazał już znacznie ciemniejszą kreskę niż wczoraj, więc zbliża mi się. ;) Pozdrawiam! <3

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale masz normalnie owulacje? Bo ja pomimo tego niskiego estradiolu mam owu, to znaczy kilkakrotnie potwierdzone przez ginekologa, dwie ciąże, potwierdzone testami owu i pomiarami temperatury, więc chyba tak źle nie jest. ;)
    Ja będę badać ten estradiol jeszcze w poniedziałek, akurat będę przed owu więc może coś skoczy. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to raczej prolaktyna hamuje progesteron w drugiej fazie, z tąd poronienia. No i wysokie stężenie męskich hormonów hamuje te kobiece, więc może coś endokrynolog zdziała na tym polu. Na pewno mam do zbicia prolaktynę. Zobaczymy co z tym TSH.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, ja tez polece na badania po okresie, jesli sie pojawi. Teraz czekam na testowanie, choc dzis sie zdolowalam:( pewnie nic nie wyjdzie:(

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego ma nie wyjść? :( Hej! Głowa do góry! :) Moja ginekolog powtarza, że nie mogę być w aurze, że mi się nie uda i że mam myśleć pozytywnie, że taka wiara czyni cuda. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poniedziałek znowu robię badania:
    -estradiol
    -androstendion
    -toxoplazmoza (IgG)
    Po owu może zbadam progesteron, ale nie wiem czy jest sens skoro będę brać Duphaston?
    No i może beta 12 dpo, żeby sprawdzić czy mam dalej brać Dupka czy odstawić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara wiarą, ale niestety chyba przegapiłam najlepszy moment z sercowaniem;/
    Pozostaje teraz mieć nadzieję, że jednak owulacja była przed 14 dc albo dopiero w 16, bo 14 i 15 dc jednak odpuściliśmy seksa.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w tym cyklu nie wyjdzie to w przyszłym zbadam przeciwciała, te co powodują poronienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś toxoplazmozę wcześniej? bo ja strasznie przeszłam tę chorobę w dzieciństwie, teraz jest już ok, ale w maju chcę znów powtórzyć badania

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana przecież plemniczki żyją kilka dni! :) Nam się udało za pierwszym razem w cyklu gdzie kochaliśmy się chyba na 2 czy 3 dni przed owu, a za drugim to w ogóle sobie odpuściliśmy i według temperatury to było już 2 dni po owu i się udało. ;)

    Morella lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ