X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 5 maja 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ale macie ciekawe historie. ;) U mnie było jakoś tak zwyczajnie. ;) Zaczęło się prawie 7 lat temu. On wolny, ja zajęta. Znaliśmy się tylko z widzenia. Ja mu się zawsze podobałam, a ja nie zwracałam na niego uwagi. Nie układało mi się w związku i rozstałam się z facetem, a wtedy on podstępem dostał ode mnie mój numer i tak rozmawialiśmy godzinami. Spacery, randki. Po kilku miesiącach zaczęliśmy być razem. A po 3 latach zamieszkaliśmy razem. Po kolejnym roku zaręczyny. A po kolejnym ślub. ;)

    Do zdania "spacery, randki" to wszytko jak u mnie, chociaż my dłuższy staż:)


    Pozdrawiam dziewczynki i zieloności życzę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide łapać seksa laski, dobrej nocki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. I jak tam dzis? U mnie spadek temperatury ale jak na razie brak plodnego sluzu... ;/

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie wzrost ale mam jakieś przeczucie ze to nie ten cykl

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wzrost to dobry znak ;) u mnie jak nic trzeba czekac i tyle. Nawet nie testuje bo owu nie wiadomo kiedy bedzie i w ogole..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) seksu nie było, skok temperatury, szyja twarda śluz mi gdzie sobie poszedł, @ brak, siki złapane po drodze do pracy kupie test :) ufff :P ja sie pytam co za zboczeniec wymyślił to poranne wstawanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz do pracy a tu leje. A czeka mnie droga na rowerze... eh...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny :) Bylam tu wczoraj poznym popoludniem, a dzis rano mialam do nadrobienia 7 stron! Alez Wy macie produkcje wpisow :D

    Moja temperatura spadla juz do 37, wiec @ przyjdzie lada dzien (chwila??). Niech juz sie zacznie, bo sfiksuje :D

    Tak czytam i czytam i sie zastanawiam czy tylko ten moj, a wlasciwie my mamy taki temperament, ze seksik jest praktycznie codziennie? :P
    Jestesmy razem prawie 3 lata i 9 miesiecy po slubie ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura się trzyma. Idę dalej spać. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uhu hu :D u mnie nie pada ale w nocy burza była.
    Fiona, tylko pozazdrościć żeście tacy temperamentni :)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie piekne sloneczko i cieplutko :)

    Z bylym tak nie mialam - nawet raz na dwa dni to bylo dla mnie za czesto, a teraz no coz nie moge sie nim nasycic :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to moze trzeba spasowac? Przy staraniach nie jest to dobre tak czesto. Szybciej zachodza dziewczyny ktore raz na dwa dni uprawiaja seks niz te co codziennie. Mniej plemnikow i gorszej jakosci sa. Kolezanka za to ze swoim sie widzi raz w tygodniu i jeden seks bez zabezpieczenia i to 3 dni przed owulacja i za pierwszym razem zaszla.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo to moze trzeba spasowac? Przy staraniach nie jest to dobre tak czesto. Szybciej zachodza dziewczyny ktore raz na dwa dni uprawiaja seks niz te co codziennie. Mniej plemnikow i gorszej jakosci sa. Kolezanka za to ze swoim sie widzi raz w tygodniu i jeden seks bez zabezpieczenia i to 3 dni przed owulacja i za pierwszym razem zaszla.

    Pytalismy lekarza o to i powiedzial, ze nie ma to wielkiego znaczenia, bo Maz ma wyniki idelne i nie potrzeba ich duzo tylko jeden dobry ;) Poza tym staramy sie nie myslec o staraniach tylko czerpac przyjemnosc z seksu, a ograniczanie sie przez to byloby frustrujace.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak to tak jak mnie stresuje ze za to musze jak nie chce. Ani w jedna strone nie jest to dobre ani w druga. Moj lekarz za to powiedzial ze nawet jak sa idelane badania nalezy troche spasowac bo czasem dieta czy zmeczenie moze wplynac na jakos spermy. Czy tez bardzoej stresujacy miesiac. A tak czestym seksem zabijasz plemniczki te ktore tam byly wczoraj i jesli wczorajsze byly lepszej jakosci a dzi gozej to zostajesz z gorszymi. Ale to teoria ktora ja uslyszalam od swojego lekarza. Co prawda ja potwierdzilam ksiazkami ale moze cos sie zmienilo od tego czasu w badaniach.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh ja wlasnie nie chcialabym, zeby moja nieplodnosc wplywala jeszcze na cos innego niz moja psychika i nasze finanse :P I tak cala sytuacja jest stresujaca, a tu jeszcze trzeba sie albo zmuszac, albo ograniczac...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak tak. Niestety. Ale jak Wy macie taki temperament wkoncu sie wstrzelicie ;p i sie uda. ;) ja mam troche t
    rudniej
    Kurde a u mnie chyba okres idzie a ten spadek moglby o tym swiadczyc. Niech sie zaczyna.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo tak tak. Niestety. Ale jak Wy macie taki temperament wkoncu sie wstrzelicie ;p i sie uda. ;) ja mam troche t
    rudniej
    Kurde a u mnie chyba okres idzie a ten spadek moglby o tym swiadczyc. Niech sie zaczyna.

    Moj tez idzie, a raczej wloczy sie, bo powinien byc 3 dni temu :/ I opoznia mi rozpoczecie nowego cyklu, a Clo czeka i wizyta na USG juz zapisana, a ona musi byc w odpowiedni dzien cyklu :/

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoja droga to smieszne troche, ze najpierw na @ nie czekasz, a jak juz wiesz, ze nic z tego to czekasz na nia z utesknieniem, zeby zaczac od nowa...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo tak a tak jak ja jest cykl bez owu to juz w ogole czekasz z utesknieniem bo albo ten cykl sie szybko zakonczy albo bedzie sie ciagnal w nieskonczonosc...

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ