X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja po ujemnej becie liczylam, ze @ przyjdzie w terminie i szybko zaczne od nowa, a ona sobie ze mnie zarty robi i przyjsc nie chce i juz mi wszystko opoznia.
    U Ciebie tez nie fajnie, bo faktycznie nie wiadomo jak dlugo ten cykl bedzie trwal...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Ciebie. To mysle ze dzis lub jutro bedzie okres bo u mnie tak ladnie w poprzednim cyklu temperatura spadala.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zero objawów ciąży. :( Za to objawów przeziębienia mnóstwo. ;) Ehhh... Chyba jednak nic z tego w tym cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mysle ze przeziebienie moze byc objawem ciazy ;) bez stresu ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no nie takie raczej. ;) Jestem ewidentnie chora, a nie lekko podziębiona. ;) Czekam na ból sutków bo to u mnie prawie że pewny objaw. ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny :)

    U mnie spadek temepratury, wiec mam nadzieję, że to typowy spadeczek przed skokiem już na drugą fazę cyklu. Byłoby cudownie. No nic, grzecznie się pokochaliśmy, dziś i jutro pewnie też, bo jeszcze tylko dziś i jutro rano się widzimy i zobaczymy, czy ten skok będzie czy nie, czy było to owu, czy nie.

    Szczerze mówiąc jestem tym bardziej podekscytowana niż dzisiejszą rozmową o pracę. Z racji przeprowadzki do Warszawy muszę szukać nowej pracy (chyba że zaszłabym wcześniej w ciążę...), więc od czasu do czasu przyjeżdżam na rozmowy (biorąc wolne w obecnej pracy, uch).
    Wczoraj w jakimś amoku wyjeżdżałam, bo nie wziełam ze sobą ani kurtki przeciwdeszczowej, ani butów sensownych, a tu pada. Wiec pewnie będę się na ulicy przebierać z adidasów i jakichś swetrów w coś bardziej eleganckiego ;p Boszszszsz ;)



    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie znaczy ze w tej tez tak bedzie! ;p kazda ciaza jest inne ;p a ja czekam na okres. Dzis spadek temperatury wiec moze zaraz za momenciek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Plodne jesteście od rana z tymi postami;) a u mnie temp. 36.6...najwyzsza w calym cyklu. Jaja jak berety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny :)

    U mnie spadek temepratury, wiec mam nadzieję, że to typowy spadeczek przed skokiem już na drugą fazę cyklu. Byłoby cudownie. No nic, grzecznie się pokochaliśmy, dziś i jutro pewnie też, bo jeszcze tylko dziś i jutro rano się widzimy i zobaczymy, czy ten skok będzie czy nie, czy było to owu, czy nie.

    Szczerze mówiąc jestem tym bardziej podekscytowana niż dzisiejszą rozmową o pracę. Z racji przeprowadzki do Warszawy muszę szukać nowej pracy (chyba że zaszłabym wcześniej w ciążę...), więc od czasu do czasu przyjeżdżam na rozmowy (biorąc wolne w obecnej pracy, uch).
    Wczoraj w jakimś amoku wyjeżdżałam, bo nie wziełam ze sobą ani kurtki przeciwdeszczowej, ani butów sensownych, a tu pada. Wiec pewnie będę się na ulicy przebierać z adidasów i jakichś swetrów w coś bardziej eleganckiego ;p Boszszszsz ;)


    Spoko ja jestem z wawy i niestety jezdze rowerem do pracy b wiec dzisiejsza pogoda mnie dobila. Jest mi mega zle... aaaaa

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do plemników - ja czytałam, że tak naprawde obie metody są dobre. A różnica polega na tym czy inwestujesz w ilość, czy w jakość.
    W przypadku kochania się co dwa, trzy dni - rzeczywiście ilość jest znacznie większa i pod tym kątem to plus. Natomiast są one tak naprawde słabsze, bo dłużej siedzą w tym własnym sosie, który robi się coraz bardziej gorszy od tych starszych plemniczków. Gdy kochasz się codziennie plemników jest mniej, ale są one świeże, sprawne, silne i ohocze do działania ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella czekaj i czekaj i czekaj 9 miesiecy ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Co do plemników - ja czytałam, że tak naprawde obie metody są dobre. A różnica polega na tym czy inwestujesz w ilość, czy w jakość.
    W przypadku kochania się co dwa, trzy dni - rzeczywiście ilość jest znacznie większa i pod tym kątem to plus. Natomiast są one tak naprawde słabsze, bo dłużej siedzą w tym własnym sosie, który robi się coraz bardziej gorszy od tych starszych plemniczków. Gdy kochasz się codziennie plemników jest mniej, ale są one świeże, sprawne, silne i ohocze do działania ;)
    A ja czytalam ze kochajac sie raz na tydzien jest taki problen ale co dwa 3 dni sa spoko. Wiec nie wiem 3 ksiazki to.potwierdzily i lekarz. Sperma i plemniki nie powinny byc starsze niz 5--7dni bo wtedy kicha jest.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Hej! Plodne jesteście od rana z tymi postami;) a u mnie temp. 36.6...najwyzsza w calym cyklu. Jaja jak berety


    Morella lec w koncu na ta bete :P

    Anna korzystajcie, bo to ewidentnie plodny czas, a niedlugo beda II :) Ty metformine dostalas tak po prostu, bez zadnych badan pod katem cukru? Podobno jest ona czesto przy PCO przepisywana, ale mi odmowili, bo mam bardzo dobre wyniki cukru...

    Chyba nie wazne, czycodziennie, czyz co dwa dni - wazny efekt :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri lepiej niech przyjdzie jak najszybciej niż miałabyś tak czekać w nieskończoność, choć ja mam nadzieję że zatestujesz ze mną w piątek. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna serduszkuj póki możesz. ;) Trzymam kciuki. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella idź w końcu na tą betę. ;) Coś mi się zdaje że u Ciebie jest pewna ciąża! :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia tez mam nadzieje ze okres bo nie chce tak czekac nie,wiadomo ile bez owulacji, a dzis to pobolewa wszystko.
    I zgadzam sie Morella beta konieczna ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie dziewczynki. Dzis spodziewam sie @, to ten dzien. Oczywiście uwazam na siebie ale jakos jestem wyciszona i pozbawiona emocji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My Ciebie i twoja fasolke dopingujemy. ;) a mnie ciagnie na okres ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze mam jej objawy ;] ze okres bedzie mam tylko madzieje ze organizm mnie znow w balona nie zrobi.

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ