X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, a może Ty też zrób jeszcze raz co? Ketka pisała, że miała przypadek kobietki, która miała negatywną betę a później okazało się że była w ciąży. Kilka stron temu jest to dokładniej opisane.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Fiona, a może Ty też zrób jeszcze raz co? Ketka pisała, że miała przypadek kobietki, która miała negatywną betę a później okazało się że była w ciąży. Kilka stron temu jest to dokładniej opisane.


    Wczoraj robilam sikanca i byla jedna I. Tempka spadla juz prawie do tej sprzed "owulacji", ktorej moim zdaniem nie bylo w ogole, wiec pewnie lada chwila @ przyjdzie...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostepnie wszystko po poludniu, kurcze muszę się do roboty zabrać, odezwę się pozniej i wszystko wam powiem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na betę pójdę jutro jeśli @ nie przyjdzie. Dziś mam tak okropny ból głowy, że nie jestem w stanie nawet przejść się po podwórku. Poza tym, moja mama uważa, że jestem w ciąży i nie pozwala mi nic robić i nigdzie iść. Autem jechać też nie mogę bo jeszcze coś mi się stanie...paranoja:D Czuję już @, także wiecie...dupeczka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta glowa mam to samo. Jest mi slabo od wczoraj kreci mi sie w niej i pobolewa jest ciezka i spac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja już nie wiem Ciri. Rozsypujemy się:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja okres bede miala ! Bylam w kibelku sluz grudkowy brzuch coraz bardziej boli i szyjka coraz bardziej sie otwiera ;) wiec dobrze mnie dobrze! I lekarz mial raje skoro jeden byl dlugi ten bedzie krotki ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano możliwe. Kurczę, to teraz u mnie niech się wyjaśni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy tylko czy moj irganizm jajcow sobie ze mnie nie robi ;p mysle ze jutrzejszy dzien cos wyjadni. A wkurze sie jakby to byla owulacja ale czuje sie jak na okres....no i ten sluz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeśli szybko @ nie przyjdzie to wszystko się poprzesuwa i będzie kaszana ze staraniami. Bo zakładając, że w maju nie zaskoczę, to czerwiec odpada. Małż wyjeżdża w czerwcu i to pewnie wtedy, gdy będę miała owulację;/. Idę coś zakręcić w kuchni, będę później.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No.poprzesuwa sie ale potem.moze rowniez w druga strone sie przesunac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępniła, temperaturę mierze dopiero od wczoraj bo nie miałam termometru ;) wiem ze nic mi to nie da w tym cyklu ale nawyk mierzenia z rana sobie wyrobie. Opis jest niepełny bo wcześniej nigdzie nic nie zapisywalam ale wydaje mi się owu była jak miałam te trzy dni sluzu płodnego. Okres w ogóle miqowm jakiś do kitu wiec ten cykl spisuje na straty, niech okres przyjdzie normalny i zaczynam od nowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja ostatnio mialam do kitu nic orawie nie lecialo ze mnie. A z temoeratura to ja mierzylam w poprzednim cyklu od 29 dc to.widzialam jak rosnie urzymuje sie i spada wie wiem ze u mnie w ooprzednim sie utrzymywala temperatura na poziomie 36,8.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia a moze u Ciebie owulacja dopiero teraz byla?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej Hej! :) Czuję się trochę lepiej. ;) Jak tam nastroje? :) Kto jutro testuje? No i kto testuje ze mną w piątek? (Ciri nie wykręcaj się! - miałaś ze mną owu - ja tak uważam, więc ze mną testujesz i koniec i kropka i kreski będą cztery, w sensie ja dwie i ty dwie!) :D

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami jest tak ze na koniec cyklu pojawia sie sluz plodny...czytalam, ze to swiadczy o naglym spadku progesteronu.....w poprzednim cyklu tak mialam ze dzien przed @ pojawil sie sluz mega wodnisty....

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialam w poniedzialek isc na bete. Bedzie 8dpo, myslicie ze za wczesnie?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy od tego kiedy mogło być zagnieżdżenie. ;) Ale myślę że za wcześnie jednak. Chyba że to zagnieżdżenie byłoby 6 dpo. Tak więc strata pieniędzy raczej. Najwcześniej najlepiej iść 10 dpo.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tak właściwie zastanawiam czy robić ten test w piątek czy nie iść w poniedziałek na betę, ale dla mnie beta to taki stres... W dwóch ciążach mi źle przyrastała i trochę się obawiam, że nawet jeżeli będzie pozytywna to się zestresuję że pewnie źle przyrasta...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    dziś mój 8dc i jakoś mi tak od samego rana mokro jest... ale nie umiem określić jaki mam śluz czy bardziej kremowy czy wodnisty :/

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ