X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oewnei jutro bedziesz miala wodnisty ;)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ja się tak właściwie zastanawiam czy robić ten test w piątek czy nie iść w poniedziałek na betę, ale dla mnie beta to taki stres... W dwóch ciążach mi źle przyrastała i trochę się obawiam, że nawet jeżeli będzie pozytywna to się zestresuję że pewnie źle przyrasta...
    Ja mysle ze beta.. wiem ze to dla ciebie stres ale od razu bedziesz wiedziala czy ciaza czy nie... i lezec wygrzewac aie i piescic fasolke ;p

    Ja do piatku bede miala okres wiec nie testuje ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka ty uparta wredota jesteś! :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka powodzenia! <3

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tak sobie myślę, że jak ja do poniedziałku wytrzymam. ;) A poza tym chyba już się uzależniłam od sikania na testy. :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiem że w piątek może być za wcześnie na test i tylko się zasmucę (10dpo). :P Ale mam dylemat...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M przyznał mi się dziś, że poczuł wczoraj ogromną presję, gdy mu powiedziałam, że pracuję tylko do końca czerwca... (i pewnie dlatego wczoraj chciał aż 2 razy serduszkować)...
    Swego czasu oboje myśleliśmy, że się uda "zaskoczyć" w trakcie trwania umowy... ja miesiąc temu już przestałam w to wierzyć. Teraz traktuję to na lajcie. On jednak się tym nadal przejmuje jak widać :/

    Czyżbym tak szybko dostała płodne dni...? hmm...

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może twoje jajniki też czują presję czasu? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera moze dopiero przedwczoraj ta owulacja była... No nic, będę mierzyć temperaturę, serduszkowac i czekac ;) i trzymać kciuki za was oczywiście! :D

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to masz jeszcze czekania Natala. ;) Ja już tak niewiele, a dłuuuuuuży się okropnie. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam umowę do końca czerwca i modle się żeby mi dali juz na stale... To jest presja, nie ma co.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ale tak sobie myślę, że jak ja do poniedziałku wytrzymam. ;) A poza tym chyba już się uzależniłam od sikania na testy. :P

    oj tak można się uzależnić od tego i to BARDZO ;) tylko niestety rozczarowanie negatywnym testem boli :/

    Gumisia dziękuję :)

    Powiem Wam dziewczyny, że gdyby nie to, że kilka dni temu skończyła mi się @ pomyślałabym, że jestem w ciąży... kręgosłup dzień w dzień mi dokucza strasznie, głowa też, ledwo chodzę ze zmęczenia i brzuch cały czas wzdęty :/ no i ta zgaga... ble...

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala9102 wrote:
    ja też mam umowę do końca czerwca i modle się żeby mi dali juz na stale... To jest presja, nie ma co.

    Ja niestety już wiem, że mi nie przedłużą... no i jestem na zastępstwo, laska wraca z macierzyńskiego... :/

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Jaka ty uparta wredota jesteś! :P
    Nie wredna tylko kazda komorka ciala czuje okres i szyjka sie otwiera. Masakrycznie sie czuje wiec na dniach bedzie. A najlepiej dzis alo jutro ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się kończy umowa w lutym 2017, ale biorąc pod uwagę jak mi wychodzą te starania to nie wiem czy się wyrobię. :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze czy my wszystkie w takiej beznadziejnej sytuacji zawodowej. Ja tez zaraz jak nie zajde bede musiala dobie dac spokoj z tym...

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie jest najgorsze. Czekanie i ta niepewność. I to sikanie i modły do nieba żeby druga kreska się pojawiła, a jak się pojawi to żeby wszystko było dobrze... O matko.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko mi raczej przedłużą. Chyba. :P

    ciri22, natala9102, kofeinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostaniemy kurami domowymi na etacie... I wtedy zajdziemy.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam się nie przejmuję, akurat na tej pracy mi nie zależy. ;) Chciałabym znaleźć pracę w zawodzie (jestem nauczycielem), ale strasznie trudno jest się gdziekolwiek dostać. I tak siedzę od 2 lat w takiej niewielkiej firmie i robię to, czego robić bym całe życie nie chciała. :P

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ