X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala skad ja to znam....ja juz nie mam powrotu wiec mam ten cykl i ewentualnie kolejny jezeli uda mi sie przeciagnac l4. A ja jestem pechowcem wiec nie wiem jak to bedzie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po urodzeniu dziecka mam isc do urzedu bo tak mi sie nie oplaca..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze ze ja z mamuśka mieszkam bo w razie czego będzie mi dupe ratowac. Kochana mamusia ;)

    marta1987, kofeinka lubią tę wiadomość

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella coś mi się wydaje że u Ciebie się zazieleni w maju :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie jej to mowimy ;) moje bociany :p

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam całe piersi w niebieskich żyłach, ale sutki nie bolą... No i nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo kazda ciaza jest inna!

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    A ja mam całe piersi w niebieskich żyłach, ale sutki nie bolą... No i nie wiem...
    Ja tak miałam w zeszłym cyklu ale oby u Ciebie to był znak na zielonego kropka :)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na ta betę nooooo!

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak każda inna, jak ja tamte dwie miałam praktycznie identyczne? :P W jednej tylko mnie bardziej bolał brzuch, a w drugiej mniej, ale sutki mnie bolały od około 10 dpo i w jednej i drugiej. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co? Ja? Za wcześnie jeszcze na betę. :) Dziś mam 8 lub 9 dpo.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według wykresu jestem 8 dpo, według mnie 9, bo wykres zaznaczył mi owu w dzień gdzie szyjka już była przymknięta. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja mama miala dwie prawie takie same a ostatnia trzecia zupelnie inna i w ogole nie podejrzewala ze jest w ciazy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w poniedzialek poniedziałek lec ;)

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poniedziałek zrobie sikańca a Gumnisia na bete :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Anna ja clo bralam od tego cyklu. Teraz bedzie drugi cykl. Oporcz tego mam jeszcze estrogen na endometrium i dupka oczywiscie. Do gina teraz dopiero okolo owulacji, wiec w tym cyklu nie wyprosze...
    A jak to sie dawkuje, bo tutaj wiele lekow mozna kupic bez recepty i moze sama sobie zaserwuje?

    Z teco co czytałam są różne opcje. Metformina miewa silne skutki uboczne (biegunki, ból głowy), ale to różnie o różnych kobiet. Mnie przeczyściło pierwszego dnia i mam troche gorszy apetyt (na metforminie się tez chudnie) i od czasu do czasu mnie mdli (ale ja się z tego ciesze, bo uwazam,ze lek dziala ;p). Moja koleżanka w ogóle nie mogła jeść.Ale to się z czasem normuje. I w związku z tym niektórzy lekarze zalecjaą np. tydzień brać raz dziennie jedną tabletke 500, kolejny tydzień już po dwie.
    Ja biorę od razu 2x500. Ale są dziewczyny, które miałby np. 2x 850. Nie wiem, jak lekarze to przepisują. Moja koleżanka we Włoszech miała zwiększane dawki, gdy 500 nie działało. Ale też na recepte.
    Dopytaj lekarza o to, słyszalam,ze lwansie czesto samo clo nie przynosi takich efektów jak własnie z metforminą.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Mandolina Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu pierwszy raz - uznałam, że w mojej sytuacji poczuję się raźniej jeśli popiszę na forum z osobami, które przeżywają podobne starania.
    Krótko o mnie - staramy się z mężem od pół roku, na razie bez rezultatów. I ten cykl, wydaje mi się, wygląda inaczej - od wielu miesięcy moja średnia długość to 28-30 dni, tymczasem dzisiaj mam już 33 dzień, 14 dpo. Od tygodnia czuję bóle w podbrzuszu, jak na okres, temperaturę mam wysoką, powyżej 37., szyjka wysoko uniesiona (co nigdy wcześniej nie zdarzyło się przed okresem, zawsze była nisko i twarda), pochwa ciasna i rozpulchniona, w środku mokro, i trochę śluzu, a wczoraj pierwszy raz zdarzył mi się nagły napad bólów krzyżowych (nigdy nie miałam czegoś takiego przed okresem). Zaczęłabym się już cieszyć, gdyby nie to, że...wczoraj zrobiłam już test po południu i był negatywny :/ A wydawało mi się, że w 13 dpo już będzie widać drugą kreskę jeśli się udało, chociażby delikatną...

    Starania od 11.2014
    11.2015 - HSG, oba jajowody niedrożne
    12.2015 - laparoskopia, rzekome udrożnienie jednego jajowodu, AMH: 2,9
    04.2018 - dramat, AMH 0,77, lecimy z in-vitro
    06.2018 - ICSI 1 zarodek :(
    09.2018 - ICSI 2 zarodki :(
    11.2018 - ICSI 1 zarodek :(
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandolina witaj! :) Poradziłabym Ci betę. ;)

  • Mandolina Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy wcześniej nie byłam na becie (choć termin obcy mi nie jest, za długo przeglądam fora ciążowe ;) i zawsze się zastanawiam - ile się czeka na wyniki?

    Starania od 11.2014
    11.2015 - HSG, oba jajowody niedrożne
    12.2015 - laparoskopia, rzekome udrożnienie jednego jajowodu, AMH: 2,9
    04.2018 - dramat, AMH 0,77, lecimy z in-vitro
    06.2018 - ICSI 1 zarodek :(
    09.2018 - ICSI 2 zarodki :(
    11.2018 - ICSI 1 zarodek :(
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wynik jest tego samego dnia, około 16.

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ