X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    To nie tak Melevis. Potem Ci wytłumaczę różnicę ;)

    No to jestem w pracy z dostępem do kompa i mogę Ci tłumaczyć różnice :)
    Pomijając fakt, że tak jak Bajka napisała - jesteś nasza (bo jednak nowe forumki też kiedyś mogą stać się nasze, więc to nie jest do końca dobre kryterium życzliwości), to wpadłaś tu z postem, który można streścić tak: Dziewczyny, uprawiałam seks, zrobiłam test i co o tym myślicie.
    I teraz myślę, że każda kobieta, która ten seks uprawia ma szanse na ciążę, więc zrozumiałe jest i pytanie Twoje i Natalijki.
    Mnie tylko to mierzi, gdy wpada nam tu ktoś, kto opowiada, że bez finału (?), jakieś przytulanka saute (znaczy, że bez prezerwatywy? Bo w sumie nie kumam do końca tej nomenklatury) i zastanawia się, czy może udało się przez zabłąkany plemniczek.
    Reasumując, czym innym zatem jest pytanie, czy test mógł wyjść pozytywny w wyniku seksu uprawianego w dniach takich a takich (a tak właśnie Ty sformułowałaś pytanie), a czym innym opisy szczęśliwych przypadków, gdzie w sumie "niby nie chcieliśmy, niby takie nic, o tak nieśmiało i z ukrycia, a wpadam Wam tu powiedzieć, że chyba jestem w ciąży".

    I dwie uwagi:
    a) Ty jesteś z nami dłuuuugo, sama też zresztą masz za sobą poronienie itp. więc wiesz, że w ciążę to nie zawsze zachodzi się od przytulanek saute. I niestety dla nowych forumek inaczej się traktuje takie zaprzyjaźnione nicki.
    b) wiem, że większość kobiet zachodzi w ciąże szybko i bez takich przejść jak my (i chwała za to, inaczej byśmy wyginęli), czasem im zazdroszczę i do tego się również przyznaję, ale jednak uważam, że w takim wątku odrobina taktu się zawsze przyda.

    Natalijka - każdy tu jest nowy, więc każdy musi jakoś wejść w grupę. I tak jak Ci napisałam - jakbyś zrobiła tylko wstęp, że podczytujesz nas i chcesz się upewnić co do testu to pewnie by Ci zaraz dziewczyny odpowiedziały merytorycznie i jeszcze - w zależności od potrzeb - doradziły albo stosowne badania (w razie rozczarowania) albo skuteczną antykoncepcję (w razie radości, że to jednak nie ciąża). Więc nie przepraszaj, tylko ewentualnie zastanów się, którą z ww. opcji potrzebujesz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 09:09

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję pięknie za życzenia :)
    Bociek- w takim razie kciuki jutro trzymać będę b.mocno!:)

    A ja tak tylko zastanawiam..bo ja zanim zaczęłam się starać w ogóle nie zaglądałam na tego typu forum..więc jeśli ktoś uważa że to nie jego czas na dziecko to co tu robi? Może się mylę, ja tu zajrzałam po prawie 2 latach starań, żałuję jedynie że nie wcześniej ;)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to dzień dobry dziewczyny!

    Siwulec i Czarna - dobrze Was było zobaczyć, choć zupełnie inaczej Was sobie wyobrażałam.

    Bociek- kciuki rozgrzewam już dziś, będą jak znalazł przed jutrem!


    Nasze ex testerki powoli nadrabiam na tym fiolecie, ale szlag mnie trafia z tym kolorem. Bije po oczach.


    Siwulec, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z was może zna się coś na whiskey? Bo o ile ja piłam, głównie drinki z cola, to tak na prawdę na tym się kończy. A tudzież mężu, degustator piw kraftowych chce zacząć teraz przygodę z czysta whiskey. Polecicie coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 08:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wszystkiego najlepszego ❤️

    Bociek trzymam kciuki żeby po badaniach wszystko sie rozjaśniło i zebys ujrzała upragnione dwie kreski.

    A co do infekcji to chyba kiedyś mamaginekolog mówiła ze te apteczne specyfiki są nic nie warte. Tzn mam na myśli te bez recepty reklamowane w tv

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 08:57

    lamka lubi tę wiadomość

  • Anatella Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny,
    Zwolniłam się wczoraj z pracy 2h wcześniej, żeby zrobić prog i estradiol (22dc). Po poprzednich badaniach w 16dc, gdzie estradiol bardzo niski, prog dość wysoki z czystej ciekawości chciałam sprawdzić co się zmieniło. I co? Nie pozwolili mi zrobić, ze względu na późną godzinę badań (14:00). Hormony robi się do 9:00. Czy to tylko ja o tym nie wiem? Wiem, że PRL na czczo, ale nigdy i nigdzie nie wyczytałam, że cała reszta hormonów ma być badana do którejś godziny. I dupa, nie dowiem się, bo już nie mam w tym tygodniu możliwości zrobienia badań rano :-(
    Achia - Wszystkiego, co najlepsze!
    by7mistake - u mnie zawsze, ale to zawsze (choć to zawsze jest rzadko) pomaga najzwyczajniej w świecie jogurt naturalny
    Reset - zgadzam się z Tobą w temacie zazdrości. A z drugiej strony codziennie rano sprawdzam, czy czasem któraś z Was nie "wysikała" dwóch kresek (takie to budujące i fajne) edit: piękne wyjaśnienie różnicy :-)
    Natalijka - na ciążowych nie widać nic, owulak też jest wg mnie negatywny.

    A ja też jestem nowa, też sobie Was podczytuję, coś czasem napiszę (jeśli nie urywa na telefonie), a i tak majowo testować nie będę, bo przecież estradiol niski, bo szans nie ma (chociaż i tak się człowiek łudzi). Jak to by łatwiej było, gdyby zachodziło się w ciążę ot tak. Chcę i jest!

    Minie - ja bardzo lubię Bushmills'a, nieźle z samym lodem wchodzi

    Boćku - trzymam kciuki, żeby szybko, bezboleśnie i w dalszej konsekwencji owocnie :-)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    A czy któraś z was może zna się coś na whiskey? Bo o ile ja piłam, głównie drinki z cola, to tak na prawdę na tym się kończy. A tudzież mężu, degustator piw kraftowych chce zacząć teraz przygodę z czysta whiskey. Polecicie coś?

    Minie- i jako fan whisky i jako były restaurator coś wiem w tym temacie, ale jaki budżet? Bo wiesz, są whisky i whisky ;)

    Aha, są czasem takie knajpy z możliwością degustacji, wtedy będzie wiedział co nie co o różnicach oraz upewni się, co mu leży bardziej. Tak na szybko u Was znalazłam takie coś:
    https://feelevent.pl/wieczory_kawalerskie/wroclaw/degustacja-whisky-we-wroclawiu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 09:09

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Natalijka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem źle to ujęłąm, ale martwi mnie brak @ i po prostu tez nie mam za duzo doswiadczenia w tej kwestii, bo mi sie nigdy nie spóźniała @ a napisałam ze was czytam i ze mam do was zaufanie , no i kazdej kibicuje w staraniach chociaz sama jeszcze nie planuję dzidzi a trafiłam tutaj jakos w lutym bo szukałąm info o lekach i suplementach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Minie- i jako fan whisky i jako były restaurator coś wiem w tym temacie, ale jaki budżet? Bo wiesz, są whisky i whisky ;)

    Aha, są czasem takie knajpy z możliwością degustacji, wtedy będzie wiedział co nie co o różnicach oraz upewni się, co mu leży bardziej. Tak na szybko u Was znalazłam takie coś:
    https://feelevent.pl/wieczory_kawalerskie/wroclaw/degustacja-whisky-we-wroclawiu
    Myślałam o przedziale 200/300. Zastanawiam się nad chivasem 18yo?

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalijka wrote:
    Wiem źle to ujęłąm, ale martwi mnie brak @ i po prostu tez nie mam za duzo doswiadczenia w tej kwestii, bo mi sie nigdy nie spóźniała @ a napisałam ze was czytam i ze mam do was zaufanie , no i kazdej kibicuje w staraniach chociaz sama jeszcze nie planuję dzidzi a trafiłam tutaj jakos w lutym bo szukałąm info o lekach i suplementach

    Kilkudniowe opóźnienia się zdarzają i nie muszą być spowodowane niczym poważnym. Jeśli się @ nie pojawi, wówczas ginekolog może zapisać coś na wywołanie typu duphaston.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Natalijka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Reset , jak sie nie pojawi to do ginekologa pójdę

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Myślałam o przedziale 200/300. Zastanawiam się nad chivasem 18yo?

    Chcesz iść w blended czy singel malty?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulcu ja tez jeszcze sie nie pozbieralam po tym jak mi runal Twoj wizerunek ;)

    Ale mysle, ze jeszcze gorzej bym miala z reset, bo ja sobie wyobrazam jak taka troche woeksza wersje jej awatarka, a z opisu wiem, ze tak troche sie to rozbija.

    Co do ciazy to od poczatku wiedzialam, ze nic z tego. Niby kazda ciaza jest inna itp, ale jednak choc skok progesteronu powinnam poczuc :(
    Ludzilam sie niby, ze to moze plamienie implantacyjne itp, pewnie kazda sie ludzi, ale wole zaczac myslec o nastepnym cyklu. Gorzej, ze pomyslu na niego brak. Juz biore chyba wszysyko co mozna brac, a tu ani ciazy, ani nawet FL nie chce choc do tych 12 dni pociagnac.
    A jeszcze teraz spojrzalam ba zegarek i sie okaxuje, ze wyszlam do roboty o godzine za wczesnie. Ch. D. I kamieni kupa


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalijka wrote:
    Wiem źle to ujęłąm, ale martwi mnie brak @ i po prostu tez nie mam za duzo doswiadczenia w tej kwestii, bo mi sie nigdy nie spóźniała @ a napisałam ze was czytam i ze mam do was zaufanie , no i kazdej kibicuje w staraniach chociaz sama jeszcze nie planuję dzidzi a trafiłam tutaj jakos w lutym bo szukałąm info o lekach i suplementach
    Sądząc po tym ovulaku to raczej ovu Ci się przesunęła i stad dłuższy cykl.

    A mi się nie chce skończyć @ :D coraz bardziej mnie to bawi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 09:21

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Chcesz iść w blended czy singel malty?
    Reset, ja nie wiem o czym Ty do mnie mówisz :D
    Wiem, że mężu lubi mocne, ciężkie smaki (w piwie akurat)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 09:23

  • Natalijka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Hope nas organizmy robią w balony dosłownie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 09:24

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przenieśli znów ex-testerki na róż!! :D

    blue00, lamka, Malgonia, reset, Aga9090, Meśka, Bocianiątko, Karma88, KateHawke, MamaFabianka, Nadzieja22, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia na tym teście nic nie widzisz ? Bo ja widze ! Nie wiem czy mam zwidy czy co :)

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yupiiii :)

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia aż tak źle ze mną ? :P a co do Reset to ja już jakieś wyobrażenie mam, bo kilka razy wrzuciła fotki swoich ciuszków i twarz była tylko zamaza, włosy i kształt twarzy można było zauważyć ;) dobra dupa z nie ;)
    A co do starań, przecież już się udało zajść u Ciebie to znów się uda :*

    Kaczorka utworzylyscie nowy wątek ex-testerek tutaj ? Może już są uczuleni na nazwę i trzeba się inaczej nazwać, choć wydaje mi się ze to raczej jakiś banan na Was donosi :/ nie sadze by admin aż tak zagłębiał się w wątki...
    edit - sorry źle zrozumiałam, jakaś roztargniona jestem w tej ciąży a to dopiero 2tc 1d ;)
    Witajcie z powrotem :* :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 09:34

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ