X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dzień dobry! Dopiero witam się w maju. Nadrobiłam i gratuluję wszystkim dziewczynom które ujrzały dwie kreseczki! Witam też nowe twarze,czy raczej avatarki ☺

    Kotowa orzesz kurwasz!!! Zaparz sobie melisę... Albo lepiej wypij Inofem,nie zaszkodzi go teraz włączyć na stałe. Widziałam że wczoraj wzięłaś sobie moją radę do serca i zdajesz relację z posiłku ;-)

    Nenusia Ty jesteś jak lwica (Widziałam jak odparłaś wczorajszy atak), więc i z teściową sobie poradzisz! ;-)

    Dziewczyny a ja jestem od wczoraj na Kaszubach. Przyjechaliśmy tu na ślub. Pięknie tu jest! Ceremonia pod gołym niebem,nad wodą. Sala weselna też na wodzie. Wrzucam zdjęcie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ccd578383e43.jpg

    Meśka, nenusia, Anaaa90, bazylkove, Malgonia, Achia, Iseko, Luna1993, lamka, Flowwer, Siwulec, Emiilka, KateHawke, Morusek, Karma88, Kotowa, Nadzieja22, Bocianiątko, Nat90 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teściową też mam kochaną. Mimo, że eMek to jej kochany synek mnie też bardzo lubi i docenia. Jedyny mankament, gdybym z nią mieszkała wygladalbym jak beczka(ciągle się martwi, że nic nie jem) co jest nieprawda oczywiście bo ja uwielbiam jeść :)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie jeśli was urazilam. Przywitalam się,jestem drugi raz w życiu na tym forum. Na większości nikogo nic nie interesuje. Potrafia tylko o obiedzie gadac. Wiec w skrócie. Zaczynam starania o drugie dziecko. Od półtora roku bezskuteczniem. Od 3 cykli mierze temperature a od ostatniego cyklu zaczelam onserwacje sluzu,szyjki i zaiwestowalam w testy owulacyjne. Mam 8 letniego syna. Od 5 lat jestem w nowym związku. W sierpniu skończę 27 lat chciałam do 30 wyrobic sie z drugim dzieckiem. Nie wiem co jeszcze napisac. Jesli macie ochotę to pytajcie.

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna_81 piękne miejsce <3

    Widzę że dużo tu ex-spedytorek, ja na szczęście nie mam kontaktu z kierowcami, ale i tak praca jest mocno stresująca. Zastanawiam się nad zmianą :)

    Przeżyłam wczorajszy grill z teściową, ale i tak mam minusa bo zjadłam tylko sałatkę :P

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Kochane dzień dobry! Dopiero witam się w maju. Nadrobiłam i gratuluję wszystkim dziewczynom które ujrzały dwie kreseczki! Witam też nowe twarze,czy raczej avatarki ☺

    Kotowa orzesz kurwasz!!! Zaparz sobie melisę... Albo lepiej wypij Inofem,nie zaszkodzi go teraz włączyć na stałe. Widziałam że wczoraj wzięłaś sobie moją radę do serca i zdajesz relację z posiłku ;-)

    Nenusia Ty jesteś jak lwica (Widziałam jak odparłaś wczorajszy atak), więc i z teściową sobie poradzisz! ;-)

    Dziewczyny a ja jestem od wczoraj na Kaszubach. Przyjechaliśmy tu na ślub. Pięknie tu jest! Ceremonia pod gołym niebem,nad wodą. Sala weselna też na wodzie. Wrzucam zdjęcie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ccd578383e43.jpg
    Woow ale pięknie <3

    Co do teściowej, to ja kiedyś bardzo lubiłam moją (wtedy jeszcze przyszłą :)), dopóki z nią nie mieszkałam :/ Teraz minęły 4 lata jak mieszkamy u nich i od jakichś 2 mam jej serdecznie dosyć - wszędzie musi nochal wepchnąć, do każdego gara zajrzy, nawet podejrzewamy, że nam w pokoju myszkuje jak nas nie ma :/ I oczywiście cały czas mnie chce pouczać, bo przecież ona wie lepiej.. A co do faworyzowania, to też starsza siostra mojego M jest zawsze najważniejsza, najlepsza i jej nigdy nie zwróci uwagi na nic. Ehh no cóż, jeszcze rok, może dwa ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Jak zwykle pod górkę...
    U mnie dziś 22dc, owulki jeszcze nie było. Endo marne 4,5mm. I super news dnia, tygodnia, roku! To mój pierwszy monitoring cyklu bez żadnych stymulacji i dowiaduję się po trzech procedurach in vitro, że mam policystyczne jajniki. W tej chwili tylko wulgaryzmy cisną mi się na usta. Idę robić podkop pod jamą...


    Kotowa, a ta diagnoza to z Twojej kliniki czy teraz w PL? :/
    Pamiętaj, że bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że w końcu się uda!

    Kotowa lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina prawdopodobnie test się zalał, albo wylazł evap. Tyle dni opóźnienia @ dałoby już drugą kreskę nawet z popołudniowego sika. Ale różne cuda już tu widziałam, więc siknij jutro jeszcze raz dla pewności.

    Paulina91 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już pod gabinetem, jestem pierwsza lekarza jeszcze nie ma

    Malgonia, Anaaa90, Siwulec lubią tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sAnsa_28 napisała:
    Cześć dziewczyny. Miałam dzisiaj badanie hsg, po którym znowu złe wieści :( Macica prawidłowa, prawy jajowód drozny, lewy całkowicie niedrożny. Lekarz,który robił mi hsg jak gdyby nigdy nic oznajmił 'lewy niedrożny, do amputacji' pytam czemu od razu do amputacji, na co on że może niekoniecznie ale no jest niedrożny. Oczywiście chwila załamania, ale pomyślałam że przecież najważniejsza jest opinia mojej ginekolog z kliniki. Samo badanie, przez tę niedrożnosc na prawdę strasznie bolesne. Teraz pozostaje czekać na wizytę. Czy któraś z was kiedyś usłyszała takie wiadomości i dla którejś było to jak wyrok?

    Cześć Sansa, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, mam nadzieję, że jeszcze tutaj zajrzysz. Na wszelki wypadek przekopiuję tę wiadomość też na majowy wątek.

    Ja jestem w dokładnie takiej samej sytuacji, co Ty (pomijając fakt, że aktualnie u mnie 17 t.c. - u Ciebie też będzie, zobaczysz!), tzn., mój lewy jajowód jest całkowicie niedrożny. Prawy na szczęście drożny i to nam musi wystarczyć ;) U mnie niedrożność wyszła po badaniu sono-HSG. Nie było żadnych wątpliwości. Niestety, tak, jak u Ciebie, czułam zdecydowanie większy ból przy podawaniu kontrastu do niedrożnego jajowodu.

    No i teraz kilka słów pociechy: po pierwsze, mi się udało zajść w ciążę w 1 cyklu naszych starań. Ciąża była wtedy z drożnego jajowodu - wiem, bo na usg było widać ciałko żółte po prawej stronie :) Niestety szczęście skończyło się w 6 tygodniu, ale tak naprawdę to moja max. beta wynosiła wtedy coś ok. 60, więc to była klasyczna ciąża biochemiczna (przepraszam, za te dłużyzny). Potem starania i długo, długo NIC. W październiku (chyba) 2017 r. sono-hsg i wykryta niedrożność jajowodu.

    Po tej diagnozie, każdy mój cykl był monitorowany. Niestety, u mnie nie było tak, że owulacja naturalna raz po drożnej stronie, a raz po niedrożnej. Jak na złość, częściej owulka występowała po niedrożnej stronie i wtedy faktycznie gin radził się nie starać ze względu na zwiększone ryzyko ciąży pozamacicznej. Pomijam historie gina dotyczące jego pacjentek, u których głównym powodem c.p. był właśnie niedrożny jajowód. Żeby zwiększyć szansę owulacji po drożnej stronie, dostałam leki na stymulację (CLO + LAMETTA). Efekt był taki, że zwykle miałam kilka pęcherzyków (nic dziwnego), po obu stronach. Kiedy pęcherzyki po niedrożnej stronie były większe, niż te po drożnej, gin radził się wstrzymywać. Raz posłuchałam, potem nie dałam rady, bo cykle bez starań mnie strasznie dołowały. Powiem Ci tyle - przecież przed sono-HSG staraliśmy się w każdym cyklu, czyli na pewno też w cyklach, kiedy ovu była po niedrożnej stronie, i nigdy nie doszło do ciąży pozamacicznej. Podobnie przy stymulacji - nawet jak pęcherzyki po drożnej stronie były większe, to na usg po owulce, okazywało się, że te mniejsze po niedrożnej stronie też pękły i też są ciałka żółte. A jak mówię - nigdy nie miałam ciąży pozamacicznej. Stąd też dla mnie, amputacja tego niedrożnego jajowodu, to jakaś abstrakcja! Mnie nikt, nigdy tego nie zaproponował, a byłam u wielu ginekologów (wszystko prywatnie, również samo sonoHSG wykonywane przez profesora).

    Kochana, ja zaszłam w swoim 12 cyklu starań, 4 cyklu starań na CLO i 2 cyklu starań na Ovitrelle (okazało się, że u mnie trochę za późno pękają pęcherzyki i komórka już jest przetrwała).

    Ta diagnoza, po sono-HSG, to był dla mnie szok. Po zabiegu płakałam, nie mogłam się opanować, chociaż lekarze pocieszali mnie, że jeden jajowód też da radę. Nikt nie wiedział dlaczego ten drugi jajowód jest zatkany. Nigdy nie miałam żadnego zabiegu, nie brałam tabletek anty, nie przeszłam c.p. Po zabiegu, profesor, który wykonywał mi badanie, powiedział, że daje mi pół roku, żebym zaszła w ciążę. Plus jest taki, że wiele dziewczyn zachodzi po HSG, bo jajowody są "przetkane" i komórce łatwiej się dostać do macicy.

    Odnośnie udrożniania jajowodu: w styczniu 2018 r. byłam z Emkiem w klinice leczenia niepłodności, nastawionej na in-vitro. Nie wiedziałam wtedy, że w tym miesiącu zajdę w ciążę ;) Udało mi się bardzo, bo na wizycie dostałam skierowanie na laparoskopię. Zdaniem lekarki z kliniki, samo sono-HSG nie jest jeszcze potwierdzeniem niedrożności jajowodu; w pełni potwierdza to laparoskopia. Kochana, ja bym się na pewno na tę laparoskopię zgodziła, gdybym nie zaszła w ciążę.

    Trzymam mocno za Ciebie kciuki i wysyłam wiruski :) Jak widzisz, jestem przykładem, że można zajść w ciążę z jednym jajowodem :) !@#$%^&*()(*&^%$#@!@#$%^&*&^%$#@!@#$%^&*&^%$#@!@#$%^&*&^%$#@#$%^&*&^%$#@#$%^&*&^%$#

    sAnsa_28 lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak siedzę i już układam w głowie co mu powiedzieć jak mnie zajebie, że w ciąży jestem..
    Powiem, że nie przyszłam po krytykę tylko po pomoc..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, witam się w ten piękny słoneczny dzień niestety za biurkiem w pracy , nom ale jutro znów wolne :)
    Rano upuściłam troszkę krwi i zobaczymy jak tam moje hormonki czy wróciły już do normy, część wyników po południu część w piątek.

    Tosia2323 dziewczyny już pisały ale powtórzę i ja nie porównuj testów różnych firm , nigdy a to nigdy - wiem z własnego doświadczenia jak łatwo sobie wkręcić że coś nie tak

    Nenusia czekam niecierpliwie na info co powie lekarza , trzymam kciuki :*

    Czarna 81- widoczki cudowne, chętnie bym ci potowarzyszyła :D

    Za wszystkie betujące oczywiście tez kciuki , zapowiada się nudny dzień w pracy, mały ruch więc będę was tu podglądać :)
    edit: Nika brak objawów nie zawsze oznacza najgorsze , zobaczysz jeszcze wrócą ..., są dziewczyny które wg nie mają objawów a z maluszkami wszystko ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 10:36

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Paulina prawdopodobnie test się zalał, albo wylazł evap. Tyle dni opóźnienia @ dałoby już drugą kreskę nawet z popołudniowego sika. Ale różne cuda już tu widziałam, więc siknij jutro jeszcze raz dla pewności.
    Tak tez myslalam. W pierwszej ciazy wyszedl test robiony późnym popołudniem. Za to mojej najblizszej przyjaciolce test nie pokazał ciazy do 8 tygodnia. Jutro powtórzę test dzis wracajac go kupie. Ale nigdy miesiaczka nie spozniala mi sie dluzej niz 3 dni. No i zwykle z 5 dni przed mam kuz objawy zbliżającej sie @. Teraz procz powiekszonych ale miekkich piersi zero objawow. Mam za to dużo kremowej wydzieliny. Fajnie jakby sie udalo ale nie nakrecam sie bo co miesiac sie zawodze i @ przychodzi.co prawda teraz zaczelam obserwować ciało. Moze to cos pomoze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane,

    Tosia2323 tak jak dziewczyny piszą nie porównuje się testów dwóch różnych firm, więc się nie martw na zapas :) Zobaczymy jak beta wyjdzie :*

    Simons_cat będzie dobrze, daj znać jak już będzie beta :*

    Wisienka94 trzymam kciuki za betę :)

    Czrna_91 Zazdroszczę Ci takich widoków :)

    Nenusia trzymam kciuki za wizytę :*

    Paulina91 jedyne co mogę doradzić to powtórzyć test lub pójść na beta hcg ;)

    Jeśli kogoś pominęłam to bardzo przepraszam, trzymam oczywiście kciuki za wszystkie betujące i wizytujące ovifriendki ;) Ja dzisiaj byłam zbadać progesteron, wynik niby dopiero w piątek, ale babeczka w labie powiedziała, żeby zaglądać na stronę, bo może będzie wcześniej wynik.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojde na bete ale dopiero poniedziałek mam wolny :( w ogole musze zmienic lekarza. Miesiac temu niby widzial puste jajo pare dni pozniej sie wycofal. Czytalam opinie i ciezarne zle o nim pisza. Ponoć typowy lekarz do "recept"

  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Tak siedzę i już układam w głowie co mu powiedzieć jak mnie zajebie, że w ciąży jestem..
    Powiem, że nie przyszłam po krytykę tylko po pomoc..
    Przecież zachodząc w ciążę niewiedzialaś o guzie. Zresztą co on ma do gadania lekarze są by pomóc a nie oceniać

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia trzymam kciuki za wizytę!

    Tak samo trzymam kciuki za wyniki dzisiejszych bet, hormonów i w ogóle za dobre wiadomości dzisiejszego dnia dziewczyny!! ❤

    Paulina91, Carmen.92 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dzień dobry, a ja dziś zaczęła bez mdłości i słabości - oczywiście już się potwornie martwię. Niby nie jest fajnie, jak się człowiekowi non-stop zbiera na pawia, ale jest 1000 razy lepsze od świetnego samopoczucia.

    Wisienka i Simons_cat - trzymam kciuki za bety.
    Nika chyba Twoje mdłości przeszły na mnie. Od rana mi jakoś niedobrze i dół brzucha pobolewa okresowo. A dziś obiad u teściowej która jeszcze nic nie wie więc mam nadzieję że mi minie do 14...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia czekamy na relacje! Trzymam kciuki!

    Paulina91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze powiedzcie mi jakie badania powinnam zrobic podczas staran
    Przyszlam do mojego lekarza to zrobil postawę. Cytologie krew i mocz. Mowilam ze staram sie juz dlugo ale powiedzial ze dopiero po roku staran z testami owulacyjnymi i obserwacja ciala mozna uznac ze jest problem. No a ja rzeczywiście wczesniej szlam "na zywiol" co bedzie to bedzie. Ale po przeczytaniu opinii o nim zastanawiam sie czy rzeczywiście go sluchac i czekac caly rok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Tak siedzę i już układam w głowie co mu powiedzieć jak mnie zajebie, że w ciąży jestem..
    Powiem, że nie przyszłam po krytykę tylko po pomoc..

    Bez przesady jak zjebie? On ma pomóc a nie oceniać , doradzić co zrobić żeby i z tobą i z okruszkiem było wszytko dobrze :*

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ