X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, z innej beczki- polecam dziś włączenie radiowej Trójki- od 9.00 będzie "Polski Top Wszechczasów", co oznacza że cały dzień będą grali najlepsze polskie piosenki. Słucham co roku, uwielbiam. Nawet fakt, że głowa jeszcze cmi, mi nie przeszkodzi dziś!
    U mnie to nawet radia nie można włączyć, więc dzisiaj to idzie sobie w łeb tylko strzelić. Za jakie grzechy pracować w majówkę?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 08:52

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 maja 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Dzięki za info, może dzień w pracy jakoś milej upłynie :)

    Ja mam dziś wolne, ale zamierzam jakieś okno umyć (albo i dwa) do tej muzyki :)
    A potem sobie zrobię kawę i będę Was nadrabiać za wczoraj!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujcie!! TEŚCIOWA PRZYJECHAŁA!!! W związku z tym, że chyba idę do ginekologa, eMek zadzwonił po nią aby dzieci popilnowała...
    I już się zaczęło.. Tekst od niej: a te okulary to Kinga będzie miała przez to, że patrzy na telewizor... Boże jak lekarza nie będzie to zwariuje z nią..

  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Dziewczyny ratujcie!! TEŚCIOWA PRZYJECHAŁA!!! W związku z tym, że chyba idę do ginekologa, eMek zadzwonił po nią aby dzieci popilnowała...
    I już się zaczęło.. Tekst od niej: a te okulary to Kinga będzie miała przez to, że patrzy na telewizor... Boże jak lekarza nie będzie to zwariuje z nią..
    Łącze się w bólu. Moja przyjeżdża za tydzień i mam nadzieję że jej nie zabije o takiej wrednej baby drugiej to nie znam. A co się znowu nasłucham, że źle robię. Babcia idealna odwiedza wnuka raz w roku a pomiędzy nawet głupiej wiadomości czy zdrowy i wszystko ok

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobiety!

    Między urlopowe kciuki za wszystkie testujące dzisiaj! Widzę że trochę się Was zebrało na te betki :D

    Jak sobie poczytałam to chyba mojemu Ciastkowi się jakaś nagroda należy że taki grzeczny i uczynny :P ale nie dostanie! wiem, ze to efekt "nie mieszkania" w domu, jak wpadnie na 2 dni w tygodniu to nie ma czasu mnie wkurzyć :P Także dziewczynki -zimne drinki, relaksujące zajęcia i faceci na bok, niech zatęsknią!

    P.s. na teściową nie mam rady ze swoją nie gadam :P nie jestem godna :D

    Kotowa powiem Ci-news wbijający w ziemię, dosłownie mi szczęka opadła... kurna człowiek sam sobie musi radzić i się leczyć całe życie :/


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kochaną teściową w sensie, że się nie wpierdziela - jest neutralna. Za to wkurza mnie, że faworyzuje brata mojego Gmena bo to kaleka życiowa i ciągle trzeba go wyciągać z szamba, a że mój mąż jakoś sobie radzi to nie potrzebuje ich uwagi. Nawet jak zaprosiliśmy ich na święta Bożego Narodzenia to nie przyjechali bo nie zaprosiliśmy jego brata :/ a teraz brat nie zaprosił nas na komunię do swojego syna i jakoś teściowe idą. Mój Gregor oczywiście nie omieszkał to mamie wypomnieć, ale stłumiłam sytuację bo po co rozniecać gównoburzę jak to i tak nic nie zmieni. Także dobrze, że teściowa jest ale jakby nie było to w sumie nic by się nie zmieniło :P

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Trzymam dzisiaj kciuki za wszystkie bety i wyniki.

    Reset ja na migreny biorę tryptany, nic mi innego nie pomaga. A jak nie wezmę to nawet 3 dni potrafi mnie trzymać. Są to tabletki, które są zawsze przy mnie ;)
    Migrenę warto zdiagnozować u neurologa, bo niestety bez odpowiedniego leczenia napady mogą się nasilać a co gorsze organizm może uznać, że to norma i nie będzie się bronił

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dla mnie już trochę za dużo tej adrenalinki, lekarz i dietetyczka mi kazali zmienić pracę :p Ginekolog z resztą też :/
    Ale fakt, nudzić się nie można w tej pracy :D

    P.S. Kciuki za testujące i betujące dziś :)

    Ja też przez 4 lata byłam spedytorem i wiem co czujecie dziewczyny.
    Praca non stop pod telefonem i komputerem plus użeranie się z kierowcami, nie pomaga w zajściu w ciążę :)

    Kciuki za betujące i testujące!!!

    Iseko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf.. Na 10 wizyta..

    Lunaris, blue00, Karma88, Achia, Bajkaaa, Siwulec, Żabol, MamaFabianka, Jeżowa, KateHawke, Morusek, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat teściowych równie mocno mnie pobudza, co lekarzy patałachów.
    Ja z kolei nawrzucałam ziko aptece, bo debile na stronie napisali, ze inofolic zawiera folian, co oczywiście jest bzdurą, a mało tego nigdzie ani na opakowaniu, ani w ulotce nie ma nic na ten temat. Tak se po prostu napisali, bo widać uznali, ze będzie fajnie... grrr.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niecierpie swojej co chwila słyszę a czemu to tak robisz, po co te światło się świeci co chwilę coś źle robię..

    MamaFabianka lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum - ja jestem pod opieką neurologa, leki ten mam, tylko nie zawsze pomagają. I tak jest dobrze, wczoraj obyło się bez wymiotów.
    Ale jestem jednak tak słaba, ze okna chyba dziś oleje.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadna nie zna odpowiedzi? :(

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina91 wrote:
    Zadna nie zna odpowiedzi? :(

    wypadaloby sie przywitac, napisac pare rzeczy o sobie a nie tak wskoczyc uslyszec odpowiedzi i wyskoczyc.

    Malgonia, nenusia, Karolina90, Bajkaaa, Siwulec, sAnsa_28, MamaFabianka, Morusek, Karma88, Barbarka1984, MartunQa lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki mocne za wizyty, wysokie bety i dwie kreseczki na testach :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane,
    trzymam kciuki za dzisiejsze betowanie i wizyty (Nenusia).

    Reset dzięki za cynk, właśnie włączyłam. ;-)

    A co do teściowej, to moja jest kochana, ale i tak wkurzająca - strasznie się przejmuje "co ludzie powiedzą" i nie ogarnia, że inni (np. my) możemy mieć to gdzieś. Jaka była afera jak nie chcieliśmy dawać każdemu na odchodne flaszki wódki po weselu. Że wyjdziemy na chytrych i skąpych, co ludzie powiedzą :-O Wymyśliliśmy sobie dobrej jakości praliny i tak zostało, na szczęście nikt nie narzekał.

    reset lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina91 wrote:
    Zadna nie zna odpowiedzi? :(
    Może zapytaj na wątku gdzie każdy jest anonimowy i nie powie nawet "dzień dobry". Albo załóż swój wątek.

    Karolina90, nenusia lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei mam tesciowa matke terese, ona bardzo uczuciowa, kocha dzieci, wszystkie by zacalowala i kazdemu by pomogla w potrzebie. Sa dni ze mnie denerwuje i mam dosyc jej ale wiem ze jak bedzie jakas potrzeba zajecia sie dzieckiem, pomoc w chorobie to wiem ze moge na nia liczyc!

    lamka, nenusia lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam na działeczkę! Podglądam Was z leżaka- czujcie się szpiegowane :D

    Malgonia, KateHawke lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Kciuki za testy, bety i wizyty u lekarza! I za to żeby przeżyć czas z teściową :)
    Mój mąż wstał przede mną, wyszedł z psem a teraz poszedł do sklepu po bułeczki!(nie chodzimy z psem do sklepów-albo spacer albo zakupy.to nasza zasada,zwłaszcza że mamy psa ze schroniska)
    Pytanie czy zrobił to z miłości czy dlatego że też nas czeka dziś wizyta u teściowej?:D ale tak serio, teściowa jest spoko,wiem że mnie uwielbia ale ma faceta(z ojcem mojego męża są po rozwodzie) i tego faceta ja nie mogę znieść. Straszny radykał, nic mu nie powiesz bo on wie lepiej. Gdyby nie on to dużo chętniej jeździłabym do teściowej..

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ