X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam się położyć bo ledwo żyję chyba powoli emocje opadają.
    Hope miło cię zobaczyć :) Na szybko popatrzyłam co na forum , mignął mi kolejny pozytyw wiec gratuluję :*

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadrobiłam i powiem tylko dobranoc :*
    Od rana trzymam kciuki za pozytywne wyniki!

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze wakacje wpłynęły na konto żłobka córki :D 15 tysięcy to chyba niezle wakacje ;)
    Nigdzie nie jedziemy bo kasy brak. Jak co roku działka.

    Tosia2323 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nasze wakacje wpłynęły na konto żłobka córki :D 15 tysięcy to chyba niezle wakacje ;)
    Nigdzie nie jedziemy bo kasy brak. Jak co roku działka.
    Sic!! To zdzierstwo!! Jak dobrze pamiętam, chyba mała dostała się do publicznego??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope działka to piękna rzecz!❤ Koszt przedszkola to jakiś kiepski żart normalnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dodam, że jak mój młody chodził do żłobka yyyy.. 9 lat temu to miesięcznie koszt około 100 zł było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada, jak już jesteś, zerkniesz na moje wyniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Hope, przecież mała miała iść do publicznego. Coś nie wypaliło?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dawaj Nenusia co tam wyszło. Ja specem nie jestem, ale z wątrobą żyje dość blisko, to nuż widelec coś pomogę ;) a jaknnie to tu dziewczyny na bank podpowiedza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/59fdc7fa385b.png https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a81cacff14b.png

    Dodam, że mam żylaki na nogach od 10 lat..
    I czekam jeszcze na wynik cholinosterazy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 23:39

  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 941

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trasti wrote:
    Anatella ja też widzę tam delikatną kreskę

    Ja też widzę ;-)

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia czy Ty nie miałaś kiedyś problemów z woreczkiem żółciowym? Bo podwyższona fotofaza jest od problemów z wypływem żółci do jelit.... Przy cholestazie też to jest właśnie, ale przy np kamieniach w woreczku żółciowym również...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Nenusia czy Ty nie miałaś kiedyś problemów z woreczkiem żółciowym? Bo podwyższona fotofaza jest od problemów z wypływem żółci do jelit.... Przy cholestazie też to jest właśnie, ale przy np kamieniach w woreczku żółciowym również...
    Właśnie nigdy takich badań nie robiłam.. A z tego co mi świta to ten ginekolog co robił usg guza to coś mówił o jakiś kamieniach..
    I te GGTP to wynik mam też 400...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano właśnie... Może któraś tu jeszcze zerknie i powie co uważa.... Też od razu pomyślałam o kamieniach... Ale tak jak pisałam, ja tu specem nie jestem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Ano właśnie... Może któraś tu jeszcze zerknie i powie co uważa.... Też od razu pomyślałam o kamieniach... Ale tak jak pisałam, ja tu specem nie jestem
    W środę idę do rodzinnego to się może coś więcej dowiem..
    Kurde... Zawsze coś..

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 maja 2018, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Bajka- u Niki to jeszcze nie prenatalne - chyba w czerwcu ma. dobrze kojarzę Nika?:)
    Tak, gratuluję dobrej pamięci - wczoraj była to tylko wizyta u naszego wspólnego dr M po recepty i z wynikami. Ale on ma dobry sprzęt, też robi prenatalne, więc trochę mnie uspokoił przed faktycznymi prenatalnymi, które mam za tydzień 5.06 (już mnie skręca, tak czy siak).

    Najbardziej mnie ucieszył wczoraj nosek, bo jak jest nosek to trochę zmniejsza ryzyko że małe ma jakąś chorobę genetyczną, a ja się tego cały czas obawiam przez tę historię z dużym pęcherzykiem żółtkowym.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 maja 2018, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nasze wakacje wpłynęły na konto żłobka córki :D 15 tysięcy to chyba niezle wakacje ;)
    Nigdzie nie jedziemy bo kasy brak. Jak co roku działka.
    Też mam w tym roku wakacje na Rodos - rodzinnych ogródkach działkowych ogrodzonych siatką :)
    Dobrze że chociaż nad morze się czasem przejadę - jak sobie człowiek zbuduje dobre wały przeciwwiatrowe to można udawać że to ciepłe kraje :)

    P.S. odradzam w tym roku kąpiele w zatoce - woda jakaś syfiaszcza :(

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 29 maja 2018, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)
    A co nikt jeszcze nie sikał ???

    To witam się z Wami z moim domowym laboratorium :D
    8dpo
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d81440c87a49.jpg


    Czekam na Wasze teścik :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 06:13

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec,co to za test na samym dole?mam wrażenie, że chce się tam coś przebić ;)

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Anatella Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 29 maja 2018, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam wrażenie,że na dolnym coś jest.
    A u mnie przyszła @
    Znowu sobie ze mnie organizm zażartował.

‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ