X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka jak się czujesz?

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo często zamawiam coś z tej strony Varlesca. Zawsze lubię ich letnie zwiewne sukienki :)

    Lamka ta długa jest super :) w ogóle kobiety w ciąży wyglądają super w długich kiecach :)

    Ja mam 1 wesele w tym roku na szczęście dopiero 1 września, ale ostatnio fajna sukienkę widziałam w Mohito i nie wiem czy już jej nie kupić :P

    Kargo31 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam wesele w sierpniu i zero koncepcji. Mieliśmy jeszcze w sylwestra wesele i wtedy miałam kombinezon ale na sierpień za gorąco ;/


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie moglam sie dzis powstrzymac i kupilam mojemu przyszłemu maluszkowi zabawke pluszaka - poduszke :) taka owieczke :)

    Anaaa90, Kargo31, Czrna 81, Rucola, Anna Stesia, Flowwer, Nadzieja22, panan12, Luna1993, Bocianiątko, Bajkaaa, Lunaris, Iseko, Karma88, summer86, KateHawke, Morusek, Emiilka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos pochwal się :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto ona :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e648eda7691.jpg

    Nenusia2, Czrna 81, Jeżowa, Rucola, Anna Stesia, Flowwer, Nadzieja22, MamaStasia, Malgonia, sAnsa_28, lamka, StaraczkaNika, blue00, Minie Black, panan12, KateKum, frezyjciada, wisienka94, Luna1993, Bocianiątko, Malinka7, Bajkaaa, Lunaris, MamaFabianka, Karma88, KateHawke, Morusek, Siwulec, Barbarka1984, Emiilka, Angelika83 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Oto ona :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e648eda7691.jpg
    I jeeeeeeee ❤️

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, mam takie pytanie- będę jutro umawiać M. na badania, nieco naiwnie zakładam, że na wtorek będą wolne miejsca w dwóch upatrzonych przeze mnie (i dodatkowo poleconych przez androloga) placówkach i teraz nie wiem: poprzednie badanie było robione w klinice mojego ginekologa, która - jak się po czasie okazało- przesyła część parametrów (?!) do zweryfikowania przez klinikę niepłodności Parens. Obecnie androlog wskazuje jako jedno z miejsc właśnie Parens albo drugie tj. klinikę niepłodności Macierzyństwo. Ktoś na forum (Malwas? albo Misia1989?) twierdził, że Parens ma najsurowsze normy i z jednej strony chciałabym mieć najbardziej rzetelny obraz nasienia, a z drugiej może się okaże, że wcale nie jest tak źle i niepotrzebnie się tym 1% nakręcam.
    No nie wiem sama... Z punktu widzenia M. wszystko jedno, bo oba miejsca zapewniają godne warunki.

    Ja to mam w ogóle dziś dzień życiowych problemów... Druga rozkmina dotyczy tego, jak się ubrać jutro na pierwszy dzień częściowo nowej pracy ;) Od rana szukam koncepcji i poza butami nie mam pojęcia :P


    Reset, podobno Parens i Macierzyństwo tak samo wychodzą, ktoś robił w jednym i drugim w tym samym czasie, i wyszło to samo praktycznie.
    Jeśli chodzi o morfologię wszyscy kasują każdy plemnik z najdrobniejszym odchyleniem.
    Do jakiego androloga chodzi Twój mąż? I czy po tamtym badaniu lekarz zlecił dodatkowe badania? Nasz tylko powtórne badanie, po 3 tygodniach. I profertil. Wyniki w górę dużo, ale morfologia w miejscu i aglutynacja się pojawiła. Następna wizyta przed nami. Zobaczymy co dalej...

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helołłł ☺ Od wczoraj po trochę Was podczytywałam, najbardziej ucieszył mnie fakt że Nenusia wróciła! ☺
    Minie ale Ty już masz ciążowy brzuszek! :-D Uroczy!
    Frez i u Ciebie ślicznusi brzusio ;-)

    Ja mam zalatany weekend. Wczoraj do południa w pracy, potem wyprawa na zakupy i do kina, bo młody by chyba umarł jakby nie zobaczył "Avengersów", jest fanem Marvela ☺ Potem wpadli goście i po sobocie... A dzisiaj od rana szykowaliśmy się na Komunię mojej chrześniaczki. Za tydzień kolejna.

    A! I gratuluję kolejnych dwóch kreseczek ☺

    Nenusia2 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Oto ona :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e648eda7691.jpg
    Śliczna! ☺ Też sobie (tak sobie, a nie synowi hehe) przywiozłam z Zakopanego pluszową owieczkę ;-) Yos będziesz świetną mamą dla swojego przyszłego dziecka. Oby jak najszybciej trafiło w Wasze ręce!

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 maja 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Reset, podobno Parens i Macierzyństwo tak samo wychodzą, ktoś robił w jednym i drugim w tym samym czasie, i wyszło to samo praktycznie.
    Jeśli chodzi o morfologię wszyscy kasują każdy plemnik z najdrobniejszym odchyleniem.
    Do jakiego androloga chodzi Twój mąż? I czy po tamtym badaniu lekarz zlecił dodatkowe badania? Nasz tylko powtórne badanie, po 3 tygodniach. I profertil. Wyniki w górę dużo, ale morfologia w miejscu i aglutynacja się pojawiła. Następna wizyta przed nami. Zobaczymy co dalej...

    Mój M. chodzi do androloga z Macierzyństwa, dr. Bergier.
    Teraz poza powtórką seminogramu dodatkowo ma zrobić test MAR, który ma dać odpowiedź, czym spowodowana jest aglutynacja.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 6 maja 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia2 wrote:
    Sanka jak się czujesz?
    Dziękuję Kochana że pytasz :* całkiem dobrze choć chyba zaczynają mi się pojawiać mdłości, głównie wieczorami. Dziś już myślałam że będę lecieć przytulać porcelanę, na szczęście obyło się bez. I strasznie chce mi się pić a w konsekwencji czego latam sikać jak głupia, aż ledwo trzymam. Mogę co godzinę chodzić a sików tyle jakbym cały dzień trzymała :/ chciałam sobie jeszcze raz siknąć na bobo tak żeby mieć dwie mocne krechy na pamiątke a tu dupa bo sikam samą wodą :D w środę mam wizytę i oczywiście denerwuję się żeby wszystko było ok, boję się czy nie za wcześnie idę (6t1d).

    A jak Kochana u Ciebie? Nie jestem na bieżąco, ale widziałam że skasowałaś stare konto i zniknęłaś na kilka dni... całe szczęście że jesteś z nami z powrotem! Miałaś jeszcze jakieś wizyty poza tą w piątek przed majówką? Jakie wieści i plany? Trzymam za was bardzo mocno zaciśniętę kciuki! W razie czego pisz, będę się starała w miare moich możliwości pomóc :*

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Kochane, mnie obudziła sunia i nie mogę spać dalej. :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.. :) ja właśnie wstałam i zaraz jadę do labo na... Krzywa cukrowa.. Bleeee...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Dziękuję Kochana że pytasz :* całkiem dobrze choć chyba zaczynają mi się pojawiać mdłości, głównie wieczorami. Dziś już myślałam że będę lecieć przytulać porcelanę, na szczęście obyło się bez. I strasznie chce mi się pić a w konsekwencji czego latam sikać jak głupia, aż ledwo trzymam. Mogę co godzinę chodzić a sików tyle jakbym cały dzień trzymała :/ chciałam sobie jeszcze raz siknąć na bobo tak żeby mieć dwie mocne krechy na pamiątke a tu dupa bo sikam samą wodą :D w środę mam wizytę i oczywiście denerwuję się żeby wszystko było ok, boję się czy nie za wcześnie idę (6t1d).

    A jak Kochana u Ciebie? Nie jestem na bieżąco, ale widziałam że skasowałaś stare konto i zniknęłaś na kilka dni... całe szczęście że jesteś z nami z powrotem! Miałaś jeszcze jakieś wizyty poza tą w piątek przed majówką? Jakie wieści i plany? Trzymam za was bardzo mocno zaciśniętę kciuki! W razie czego pisz, będę się starała w miare moich możliwości pomóc :*
    Dzisiaj idę do ginekologa, a w środę do onkologa.. W środę już będę wiedzieć co dalej..

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 7 maja 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny również życzę Wam miłego dnia.
    Widzę ze temat ubioru przerabiacie... ja szukam czegoś na komunie za 3 tyg.. niestety jestem chrzestną i muszę jakoś wyglądać. Tez myślałam o długiej sukience choćby dlatego ze jak nogi spuchną to nie będzie widać..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 06:43

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 7 maja 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Właśnie się dokopałam do Waszych sukienek i muszę przyznać, że wyglądacie w nich obłędnie. Ja nigdy nie miałam długiej kiecki za wyjątkiem swojego ślubu.
    Zazwyczaj miałam tuby, chociaż ostatnio kupiłam z Lou taka rozkloszowana i muszę przyznać, ze też było ok.
    Może czas na eksperymenty

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 maja 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!
    A ja na pierwszy dzień w nowej roli mam taka sukienkę (tylko szpilki do niej zakładam, nie kapcie;))

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/952fa3fa9f64.jpg

    Nenusia2, blue00, Bocianiątko, Luna1993, Trasti, frezyjciada, Flowwer, Bajkaaa, moyeu, Yoselyn82, Minie Black, Lunaris, Iseko, Kargo31, lamka, MamaFabianka, KateKum, wisienka94, KateHawke, MaryAnn, Jeżowa, Siwulec, Emiilka, Morusek, Nadzieja22, Nat90 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kapciach też cudownie!

    A ja idę już ciężko pracować. W rozpietych spodniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 07:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) .Tak jak mówiłam wrzucę wam fotki kiecek, w których jeszcze się mieszczę,a co będzie za mc czy dwa....
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/300808d8f892.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b7f15db120a.jpg

    Luna1993, Flowwer, Nenusia2, Yoselyn82, Lunaris, KateHawke, Emiilka, Czrna 81, Morusek, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ