X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe Testowanko!!!
Odpowiedz

Majowe Testowanko!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cz któraś z Was testuje ze mną w ten czwartek czyli 8 maja ???
    Życze wszystkim majowym testerkom by tym razem się udało. Wpisujcie,która kiedy testuje i pod koniec miesiąca zreasumujemy nasze dokonania prokreacyjne!!!
    Oby maj był dla nas szczęśliwy :)i zieloniutki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też planuję testować 8 lub 9 jeśli okresu nie będzie. Życzę zieloności :)

    Lillith lubi tę wiadomość

  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz 3 dzien nie mam @ dzies wieczorem testuje i rano dla potwierdzenia(mam nadzieje ze pozytywu) :*

    Aga241 lubi tę wiadomość

  • juliet79 Nowa
    Postów: 6 3

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie drugi dzień nie ma @ a czuje się koszmarnie brzuch jak balon, brak apetytu,.Testowałam wczoraj był negatyw powtórzę jeszcze raz 8 maja

    Lillith lubi tę wiadomość

    juliet79http://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/skok-temperatury,2957.html#
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze bedzie pozytyw bo' czuje to po kosciach' ;). Jak bedzie negatyw to chyba bede dzien w dzien testowac az do wtorku nastepnego bo wtedy ide do gina.

    Lillith lubi tę wiadomość

  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez testuje w tym tyg' w piątek, no albo w czwartek ;) Mam przeczucie że tym razem się udało! Oby kobieca intuicja mnie nie zawiodła. Trzymamy za nas kciuki dziewczyny!

    Lillith lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też raczej myślę,że tym razem się udało,bo czuję się jakoś inaczej niż zwykle..ale do @ jeszcze z 2-3 dni.. A wam jak długo się @ spóźnia ? a może już nie spóźnia ?

    Lillith, zara lubią tę wiadomość

  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dopiero 5 dzień po owu więc za wcześniej, ale trzymam za was kciuki i dajcie znać :)

    Lillith lubi tę wiadomość

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po długich przemyśleniach mam zamiar testować dopiero w niedzielę tj. 28 dzień cyklu... no chyba że złamię się i zrobię to wcześniej bo już swojego męża po test ciążowy do apteki wysłałam .... ale nie mam żadnych objawów ciążowych... więc nie wiem jak to będzie może za wcześnie jeszcze na to...

    Lillith lubi tę wiadomość

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillith wrote:
    Dziewczyny, cz któraś z Was testuje ze mną w ten czwartek czyli 8 maja ???
    Oby maj był dla nas szczęśliwy :)i zieloniutki :)

    Witam:) i się przyłączę jeśli można:)
    I tego też życzę...ja testuję w piątek:) jak @ nie przyjdzie wcześniej .... lub jak mi silna wola pozwoli to dopiero w niedzielę...ale pewnie się złamię hihihi....

    Lillith lubi tę wiadomość

  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 7 maja 2014, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam 29 dc, 9 dpo, przed okresem też 2-3 dni. Idę dziś po test, jutro na niego siknę, bo skoro te objawy które obserwuje nie są zmyślone przeze mnie, to test powinien być wiarygodny prawda? Emily który dzień po owulacji?

    Lillith lubi tę wiadomość

  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 7 maja 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede testować ok 21maja...ale za Was trzymam kciuki!!!
    w koncu znamy powiedzenie ze w maju się zazielenia ;)))

    zieloności dziewczyny !!!!

    calusy

    Malenq, Lillith lubią tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem 15dpo i sobie spokojnie poczekam do piątku:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem 1-2 dni przed @ i też jeszcze poczekam =) Trzymam za nas wszystkie kciuki =)

    Malenq, Lillith lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga powodzonka:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, trzymam kciuki za piątkowe II kreseczki =)

  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny 3 dni po @ która nie przyszła i wczoraj wieczorem negatyw. a Dzisiaj rano Cień cienia!! ewidentnie !:) rano tzn o 4 jak wstaje do pracy jest ciemno i myslalam ze znowu negatyw. wyciagam z torebki test zeby zerknac. bo juz byłam tak zawiedziona a tu w swietle dziennym kochany cien cienia!:) Dobrze ze ostatnio sie zapisałam do gina na wtorek! Teraz trzymam kciuki za was i mam nadzieje ze u mnie wszystko pojdzie w dobrym kierunku!:) Buzki!:*

    zara, Lillith, AsiaMaj lubią tę wiadomość

  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 7 maja 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aTyna powodzenia :) i czekamy na info

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 7 maja 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aTyna, oby się potwierdziło! :)

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 7 maja 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia zara :)Trzymam kciuki
    Ja dzisiaj też mam 9 dpo i i za 4 dni mam przewidywaną @ ale poczekam cierpliwie do dnia @ czyli u mnie testowanie 11 maja .... już tyle robiłam testów przed @ że uważam że to nie ma już sensu... co ma być to i tak będzie... lepiej poczekać, bo co mi da teraz ta wiedza? Jeśli wyjdzie negatywnie to jak zawsze się popłaczę ale i tak będę mieć odrobinkę nadziei, że może to było za wcześnie i tak będę musiała czekać do dnia przewidywanej @. A jeśli wyjdzie pozytywny (to oprócz ogromnego szczęścia) to też będę chodzić niespokojna czy na pewno jest wszystko w porządku (bo jestem przeziębiona teraz) i zaraz będę co rusz latać na betę krwi i sprawdzać czy przyrost bety jest prawidłowy... jednym słowem staram się teraz wyluzować (o ile to możliwe), choć nie jest to łatwe bo jak widać cały czas o tym myślę, skoro tutaj na forum jestem ... poza tym zmieniłam trochę już w swoim życiu to i owo i już teraz kiedy się staram o ciążę cały czas dbam o siebie tak jakbym już była...

    Lillith, zara lubią tę wiadomość

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ