X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe Testowanko!!!
Odpowiedz

Majowe Testowanko!!!

Oceń ten wątek:
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 10 maja 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powoli już tracę nadzieję że kiedyś się uda... :(

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • wikunia 12345 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja 2014, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8d7bc3b406fb12867d9569bbce3c3dc2.png

    Dziś jest 30 dc rano spadek tępki ,w sumie to plamienie to raczej lekko kremowy delikatny śluz którego prawie nie ma i myślę że to po serduszkowaniu .Zobaczę jak się będę czuła w ciągu dnia .Czytałam na innych wątkach że sreduszkowanie może zaszkodzić zagnieżdżeniu.Przed wczoraj miałam mocne bóle przedmiesiączkowe a wczoraj i dziś już nic i tak się zastanawiam czy @ już idzie, czy może teraz trwa zagnieżdżenie ?

    wika
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily83 , jak długo się już staracie? Wczoraj też byłam skołowana i obrażona na cały swiat, nawet z meżem się pokłuciłam :/
    Każdy ma czasem chwile słabości, ale trzeba próbować nie można się poddać, każdy w końcu zobaczy swoje dwie kropeczki.. =)

    zara lubi tę wiadomość

  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 10 maja 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie zeby testowac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane...tak jak pisałam dzisiaj strzeliłam testa (18dpo)...II kreseczki SĄ, beta we wtorek:)

    JusWik, mizzelka, Lillith, czarownica_tea, Mee, zara, Hrabina, polkosia lubią tę wiadomość

  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 10 maja 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, proszę o opinie czy widzicie na tych testach coś? bo ja jakoś nie mogę w to uwierzyć... file:///F:/DCIM/102_FUJI/DSCF2171.JPG

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 10 maja 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz link, bo tamten nie chce się otwierać
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4486ad92d6f2885.html

    mizzelka, Lillith lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jestes w ciazy :) w ktorym dniu robilas?

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Hej kochane...tak jak pisałam dzisiaj strzeliłam testa (18dpo)...II kreseczki SĄ, beta we wtorek:)
    Zaje... Super... Extra... Gratuluję Kochana
    takie wiadomości strasznie mocno poprawiają moje samopoczucie i budują i dają nadzieję!!!!!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2014, 09:01

    Malenq, polkosia lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    waszka88 wrote:
    Jeszcze raz link, bo tamten nie chce się otwierać
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4486ad92d6f2885.html
    ja bez problemu dojrzałam II kreseczki
    Uwielbiam takie wiadomości
    ale się sobota pięknie zaczęła

    polkosia lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam w 11 dpo, miałam poczekać do jutra ale bałam się, że będzie negatywny a jutro mamy rocznicę ślubu i nie chciałam psuć humorów. Nie wierze cały czas.... i chyba nie uwierzę do puki nie zobaczę bicia serduszka

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Hej kochane...tak jak pisałam dzisiaj strzeliłam testa (18dpo)...II kreseczki SĄ, beta we wtorek:)

    Gratuluję :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też gratuluję :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 staramy się o dzidziusia dopiero dwa cykle... ale tak naprawdę to już całe przygotowania trwają ponad rok .... ale z różnych niezależnych powodów czas na poczęcie musiał być odkładany na później zawsze coś stało na przeszkodzie, najpierw polip został wykryty, szukanie prywatnie ginekologa, który to szybko może usunąć bo na NFZ to dłużej by się czekało, potem trzeba było według zaleceń 3 cykle po zabiegu jeszcze odczekać itd... a czas leci....
    Ależ byłam wściekła jak dostałam teraz @. Też szukałam zaczepki, aby się pokłócić. Dobrze, że mój mąż nie daje się tak łatwo wyprowadzić z równowagi (ja na jego miejscu nie miałabym tyle cierpliwości).
    Czytałam teraz o oleju z wiesiołka i zaraz idę do apteki kupić. Myślicie, że to pomaga? Stosujecie to?

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wam gratuluję =)

    Malenq lubi tę wiadomość

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    waszka88 cudowny prezent masz na rocznicę ślubu :) gratuluję

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily83 wrote:
    Aga241 staramy się o dzidziusia dopiero dwa cykle... ale tak naprawdę to już całe przygotowania trwają ponad rok .... ale z różnych niezależnych powodów czas na poczęcie musiał być odkładany na później zawsze coś stało na przeszkodzie, najpierw polip został wykryty, szukanie prywatnie ginekologa, który to szybko może usunąć bo na NFZ to dłużej by się czekało, potem trzeba było według zaleceń 3 cykle po zabiegu jeszcze odczekać itd... a czas leci....
    Ależ byłam wściekła jak dostałam teraz @. Też szukałam zaczepki, aby się pokłócić. Dobrze, że mój mąż nie daje się tak łatwo wyprowadzić z równowagi (ja na jego miejscu nie miałabym tyle cierpliwości).
    Czytałam teraz o oleju z wiesiołka i zaraz idę do apteki kupić. Myślicie, że to pomaga? Stosujecie to?



    Mój mąż siedzi cicho i próbuje mnie nie słuchać =) o wiesiołku też już slyszałam ale jeszcze nie wyprobowałam. Przyjmuje się go chyba od pierwszego dnia cyklu do momentu owulacji.. Wpływa on korzystnie na produkcję śluzu u kobiet, który ułatwia i przyśpiesza zapłodnienie.Też pójdę chyba kupić

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty jak długo się starasz?

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 miesiąc drugi cykl z ovu ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w niemczech .. i bedę musiała w necie poczukać jak to tutaj się nazywa..myślisz że można go przyjmować razem z kwasem foliowym ?

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ