X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe Testowanko!!!
Odpowiedz

Majowe Testowanko!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 miesięcy .. jest to mój 2 cykl z ovu. Wiem że są osoby które starają / starały się o wiele dłużej i zaszły w ciąże, lecz te rozczarowanie co miesiąc mnie już dobija.Człowiek sie tak nastawi..a potem wielkie rozczarowanie :(
    Od czasu starania wszystko inaczej wygląda..cały przebieg dnia..z mies do mies myśli krąża tylko nad tednym i tym samym :( @ , owulacja .. testowanie, @ owulacja ,testowanie. Sa przypadki gdzie kobieta stara sie 2-3 lata,niechce sobie wyobrazić ich cierpienia :( poddaje się :(

  • juliet79 Nowa
    Postów: 6 3

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpoczynam nowy cykl.Powodzenia dziewczyny.

    juliet79http://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/skok-temperatury,2957.html#
  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 5 miesiąc, widziałam Cię na forum rocznika 90, wiec jesteśmy w tym samym wieku. Pewnie tez starcie się o 1 dziecko co. Rozumiem Cię doskonale, ale myślę ze nie należy się poddawać, jest to wszystko trudne, to prawda, wiec może nie warto się tak starać i spinać, a dziecko pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie. Niestety nikt nie powiedział że będzie łatwo.

  • Mee Koleżanka
    Postów: 60 57

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby mam znowu mini skok i w ogóle wykres wyjątkowo ładny w tym miesiącu, ale na nic się nie nastawiam, bo jak tak sobie przejrzała różne wykresy na ovu, to nawet po 17 dniach ładnej temperatury zdarza się nagle spadek i okres.

    80f9ae3ba5e22e38dd0e65f9baaf4230.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś kolejny test "sikany" i pojawiło się coś na kształt cienia cienia drugiej kreski,którego to na wczorajszym teście na pewno nie było. Może to jakaś wada testu a może moja wyobraźnia. Tempka dziś się podniosła. Jeśli nie przyjdzie @ w ciągu weekendu pójdę na krew.

    zara, czarownica_tea, waszka88, mizzelka, polkosia, Hrabina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zara wrote:
    Ja 5 miesiąc, widziałam Cię na forum rocznika 90, wiec jesteśmy w tym samym wieku. Pewnie tez starcie się o 1 dziecko co. Rozumiem Cię doskonale, ale myślę ze nie należy się poddawać, jest to wszystko trudne, to prawda, wiec może nie warto się tak starać i spinać, a dziecko pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie. Niestety nikt nie powiedział że będzie łatwo.


    My staramy się już o drugie kochana, a martwie się troche, ponieważ przy pierwszym od razu się udało .. :/ teraz widzę,że tym razem nie mam takiego szczęścia :/ I trzeba będzie poczekac .. :/ Ale za ciebie trzymam tego cyklu kciuki =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillith ,powodzenia =)

    Lillith lubi tę wiadomość

  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 wrote:
    My staramy się już o drugie kochana, a martwie się troche, ponieważ przy pierwszym od razu się udało .. :/ teraz widzę,że tym razem nie mam takiego szczęścia :/ I trzeba będzie poczekac .. :/ Ale za ciebie trzymam tego cyklu kciuki =)
    Skoro macie już jedną pociechę,to nie masz się co martwić! Moja znajoma w 1 ciążę zaszła za 1 razem, a na 2 musiała czekać 8 miesięcy. Przynajmniej wiesz, że jesteście płodni no i masz już kogo kochać :) Nie poddawaj się kochana!
    A ja się trochę martwię że mam za krótką 2 fazę i za mało progesteronu.

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 9 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillith, świetna wiadomość :) Trzymam kciuki <3

    Lillith, Lillith lubią tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zara wrote:
    Skoro macie już jedną pociechę,to nie masz się co martwić! Moja znajoma w 1 ciążę zaszła za 1 razem, a na 2 musiała czekać 8 miesięcy. Przynajmniej wiesz, że jesteście płodni no i masz już kogo kochać :) Nie poddawaj się kochana!
    A ja się trochę martwię że mam za krótką 2 fazę i za mało progesteronu.


    Nie masz @ to jest nadzieja,jak długie masz cykle? U mnie co dziwne pojawiły sie plamienia więc założyłam nowy cykl starania,bo uznałam że nadchodzi @,lecz plamienie ustapiło,i nie wiem jak to teraz odebrać i czy czasem nie powrócić do poprzedniego cyklu jeśli @ nie nadejdzie, i zaznaczyc tylko "plamieniem " :/

  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle 29-31 dni max, więc pewnie jutro się przyplącze. Chyba wróć sobie do poprzedniego cyklu i zaznaczyć plamienie, tak jak mówisz.

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 wrote:
    Nie masz @ to jest nadzieja,jak długie masz cykle? U mnie co dziwne pojawiły sie plamienia więc założyłam nowy cykl starania,bo uznałam że nadchodzi @,lecz plamienie ustapiło,i nie wiem jak to teraz odebrać i czy czasem nie powrócić do poprzedniego cyklu jeśli @ nie nadejdzie, i zaznaczyc tylko "plamieniem " :/
    Aga ja tak mialam w poprzednim cyklu dzień przed @ plamienie też zaczełam nowy cykl ale dzień pózniej miałam wizyte u gina i mi powiedział że plamienie to plamienie i nie liczyc tego jako 1 dnia okresu tylko dopiero jak już krew będzie normalna miesiączkowa itp.Dla mnie to wazne zważywszy że biorę leki w konkretnych dniach cyklu.Mam nadzieję że pomogłam :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4, więc może jeszcze to nie @ ..powróce narazie do tamtego wykresu i zaznacze jako plamienie..i odczekam co będzie dalej..tylko że niechce znowu robić sobie nadzieji :/
    zara, narazie się nie wybieraj w następny cykl =) Jeszcze nic nie stracone =) Dajecie mi nadzieje, i same też musicie ja mieć =)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj mam plamienia... więc pewnie @ się zbliża.... masakra jakaś 12 dni kochana i nic z tego nie wyszło... załamać się można :(

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żebys wiedziała, umnie to samo rano plamienia, a teraz to już @ =( powodzenia w nowym cyklu

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 jednak @ się rozkręciła? :( to kciukam za nowy cykl!!!

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo niestety :( teraz to już bez wątpienia :( dziękuje, oby w końcu nam się udało =)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 maja 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę na krew za 5 dni, czyli 10 dpo w środę najbliższą.

    Lillith lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny @ nie przychodzi juz 6 dzien. 3 dni po spodziewanej zrobilam test. Byl tak maly cien cienia ze tylko w dziennym swietle jak dobrze wytwrzylam oko widzialam. Boje sie zrobic test zeby sie nie rozczarowac :( bo juz tak sie nastawilam... :( jeszcze dzisiaj ale z rana tak mnie mdlic zaczelo w pracy. . (pracuje jako kelnerka w chinskiej restauracji) wiec olej mieso nigdy mi nie przeszkadzaly a dzisiaj myslalam ze wybiegne z tamtad i tak do 14. Potem minelo. We wtorek dopiero lekarz. Myslicie zeby robic? ale nie wiem czy pepino czy zwykla 25. Jak trzy dni po cien cienia minimalny byl. Co o tym myslicie kochane:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się...u mnie jest dokładnie tak samo:)

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ