X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE
Odpowiedz

Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, że jakiś infekcji intymnych nie można leczyć w ciąży? Tylko nie wiem jakich ale jak mi gin robił posiewy, biocenoze, cytologie to mówił żebym była świadoma że może coś wyjść i nie będziemy tego leczyć w ciąży bo nie można...

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 listopada 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    To prawda, że jakiś infekcji intymnych nie można leczyć w ciąży? Tylko nie wiem jakich ale jak mi gin robił posiewy, biocenoze, cytologie to mówił żebym była świadoma że może coś wyjść i nie będziemy tego leczyć w ciąży bo nie można...

    Pewnie jest tak, jak mówił 🤔 Choć jest czesc dozwolonych leków, to czasami może nie są skuteczne na wiele infekcji. Masz na myśli coś konkretnego?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 2 listopada 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia napewno nie leczy się właśnie cytomegalii dlatego ta franca jest taka grozna...ale juz ja przeszlas wiec spoko..

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 13:55

    ef36 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, jako narciarz, który przygodę zaczął mając - uwaga!- rok i jedenaście miesięcy z wielkim uśmiechem przeczytałam Twój ostatni post! Nie ma piękniejszego sportu niż narty, a do tego bardzo fajnie, że uczysz się na trasach (prawie) alpejskich jak Chopok i teraz Austria. Gratuluję samozaparcia i zjazdu z Otupnego w drugim dniu jazdy (Otupne to jest trasa przy gondoli - też tam się uczyłam, ale miałam cztery lata już :)).

    I teraz staraniowo Ci powiem dwie rzeczy- raz, w szczęśliwym cyklu już po owulacji urwałam się na dwie godziny na stok obok Krakowa z planem "zajeżdżę się na maxa i wrócę do domu nim mąż wstanie" (on wiedział, że jadę, ale powiedziałam mu wprost, że potrzebuję takiego wyjazdu, a on jako jeżdżący nieco gorzej ode mnie nie zawsze zapewnia mi odpowiednią dawkę adrenaliny). Spotkałam na stoku znajomego, warunki były mega, aplikacja pokazywała mi prędkość po 90 km/h (co nie jest moim rekordem, ale jednak to polskie góry), był to chyba najzimniejszy dzień tej zimy, wytrzęsłam się, wymarzłam, a jak wróciłam do domu to najpierw wypiłam bombardino, a potem butelkę prosecco i padłam. Cztery dni potem beta była już pozytywna - no ewidentnie mój dobry humor i poczucie absolutnego szczęścia sprawiły, że moje dziecko uznało, że z tak szczęśliwą matką chce zostać na dłużej :) A dwa - co roku od 9 r.ż. jeździłam z rodzicami w Alpy, nawet jako dorosła (dołączył do nas mój mąż potem). Zima 2018/2019r. to był pierwszy raz od '96 roku, kiedy miałam się w Alpach nie pojawić, bo na etapie bookowania wyjazdu powiedziałam moim rodzicom, że w marcu to albo będę w ciąży albo będę zbierać na ivf (pierwszą wizytę miałam na 21.03.2019r.). Rodzice wyjeżdżali 1 marca w nocy, ja w lutym - a to podrzucając w ich imieniu narty do serwisu, a to gadając przez telefon - zazdrościłam im tego wyjazdu i nieco plułam sobie w brodę, że podporządkowałam życie staraniom. Po czym 28 lutego wyszły dwie kreski i jakoś te Alpy odżałowałam. Więc tak czy siak narty pomagają- jak nie zajście w ciążę, to na dobry humor <3

    P.S. Mój mąż, wiedząc, że dla mnie nie ma zimy bez nart, już zaproponował, że w marcu możemy spakować Małą i choćby na jeden dzień skoczyć na stok - on będzie siedział z nią w knajpie, spacerował w wózku pod stokiem, a ja będę zjeżdżać na herbatę i karmienie ;)

    Agape91, szona, Salome, majka91, moyeu, Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja trochę wcinam się z innym tematem 😉
    Czy któraś z Was brała resveratrol? Jakie były efekty? Warto się męczyć z tymi niezbyt ładnie pachnącymi kapsułami? 🤔

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ❤️ Marzą mi się aktywne wyjazdy na narty z dzieckiem.
    Gdy zaszłam w ciążę w maju, mąż(zapalony narciarz i snowboardzista) w 5 sekund policzył, że termin porodu wypadać ma w lutym i stwierdził „o nieeee, nie pojeździmy!”. Gdy stało się co się stało przepraszał mnie jakby te jego słowa w jakikolwiek sposób doprowadziły do poronienia. No przeżył to fest. A ja właśnie mam zamiar odczarować ten jego smutek :)

    Btw. właśnie ta szybka jazda to jest jakiś obłęd. Ta adrenalina to coś niesamowitego. Podobnie czułam się chyba tylko na motocyklu. Byłam już o krok od zrobienia prawa jazdy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2019, 19:48

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape91 wrote:
    To ja trochę wcinam się z innym tematem 😉
    Czy któraś z Was brała resveratrol? Jakie były efekty? Warto się męczyć z tymi niezbyt ładnie pachnącymi kapsułami? 🤔

    Właśnie sobie zamówiłam. Razem z Ovarinem. Mówisz, że śmierdzą? Demet 😅 Angelika1313 brała. Pięknie jej urosło endometrium. Zaczęła w cyklu, w którym zaszła w ciążę :)

    Agape91, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle Frezyjciada! ta moja dzisiejsza gorączka chyba mi wyprała trochę mózg!

    Przyjmij proszę życzenia urodzinowe! Żebyś miała spokój w sercu, radość w oczach, dobre sny, miłe poranki! Żeby Cię omijał stres i abyś Ty i Twoi bliscy cieszyli się zdrowiem. Żyj sto lat, spełniaj marzenia i bądź szczęśliwa! ❤️🍷

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika1313, hop hop jesteś? Oddzwoń się kochana

    Angelika1313 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Właśnie sobie zamówiłam. Razem z Ovarinem. Mówisz, że śmierdzą? Demet 😅 Angelika1313 brała. Pięknie jej urosło endometrium. Zaczęła w cyklu, w którym zaszła w ciążę :)
    A czyli dobrze mi się wydawało, że to na tym forum trafiłam na ten resveratrol 😄
    Co do zapachu, to zależy co kto lubi, ale mnie mocno odrzuciło, jak otworzyłam opakowanie 😅 Kupiłam resveratrol swansona.
    I właśnie tak zaczęłam się zastanawiać, czy można go brać przez cały cykl, czy tylko do pewnego momentu 🤔🤔

    Angelika1313 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Reset ❤️ Marzą mi się aktywne wyjazdy na narty z dzieckiem.

    Moja mama nauczyła się po ślubie, mając 26 lat, bo tata jej zapowiedział, że jak będą dzieci to on będzie z nami jeździł i jej wybór, czy chce spędzać czas na feriach w domu i mieć od nas spokój czy całą rodziną na stoku. Ja mojego M. nauczyłam jeździć jeszcze przed ślubem, też złapał bakcyla. Uważam, że narty - czy to rodzinnie czy z przyjaciółmi - są super. I czas na stoku- ten stricte sportowy, i fakt, że można to spokojnie połączyć z towarzyskimi imprezami po nartach, i bombardino i w ogóle :) Ja akurat jestem fanem włoskich Dolomitów i motta 'vacanaza, sole, vino, amore' (wakacje, słońce, wino, miłość), ale i w naszych rodzimych Tatrach można poczuć bakcyla, także dziewczyny - kto nie jeździ, niech spróbuje <3

    P.S. Co do prędkości - kilka lat jazdy zawodniczej na tyczkach zostawiło u mnie zamiłowanie do szaleństwa. Mój mąż kiedyś zapytał, czy zwolnię jak będą dzieci i poczuję odpowiedzialność... No i kurczę sama jestem ciekawa ;) Bo rozsądek podpowiada, że matka ze złamaną nogą (tfu tfu, odpukać, przez 31 lat nic sobie na nartach nie zrobiłam) to niezbyt fajne dla całej rodziny, ale z drugiej strony taka rekreacja to nie dla mnie :P
    P.S. 2. Romans ze snowboardem też miałam, nawet otarłam się o zrobienie uprawnień instruktorskich i jednak narty rulez <3

    szona, moyeu, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape91 wrote:
    A czyli dobrze mi się wydawało, że to na tym forum trafiłam na ten resveratrol 😄
    Co do zapachu, to zależy co kto lubi, ale mnie mocno odrzuciło, jak otworzyłam opakowanie 😅 Kupiłam resveratrol swansona.
    I właśnie tak zaczęłam się zastanawiać, czy można go brać przez cały cykl, czy tylko do pewnego momentu 🤔🤔

    Zaraz zawołamy Sylwię i ustalimy jak to brać. Chociaż ona brała do szczęśliwego testu :) A że my przecież zamierzamy zajść w ciaze równie sprawnie - mogłyśmy kupić sobie jedno opakowanie na dwie 😅

    Agape91, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Właśnie sobie zamówiłam. Razem z Ovarinem. Mówisz, że śmierdzą? Demet 😅 Angelika1313 brała. Pięknie jej urosło endometrium. Zaczęła w cyklu, w którym zaszła w ciążę :)
    Nie śmierdzą. Bardziej śmierdzi shatavari bleeee 😜

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ten resveratrol mozna laczyc z acardem i meta? To moze i ja bym to zakupila bo moje endo no coz...dupy nie urywa

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Zaraz zawołamy Sylwię i ustalimy jak to brać. Chociaż ona brała do szczęśliwego testu :) A że my przecież zamierzamy zajść w ciaze równie sprawnie - mogłyśmy kupić sobie jedno opakowanie na dwie 😅
    To jest myśl! 😄 Szkoda, że tak późno się zgadałyśmy 🤦🏻‍♀️
    Ale jak już testy będą pozytywne, to oddamy pozostałą część opakowania naszym M., bo czytałam, że resveratrol ma bardzo dobry wpływ również na nich 😉

    szona lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 listopada 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Nie śmierdzą. Bardziej śmierdzi shatavari bleeee 😜

    Ja na razie resveratrol (endo miało max 12 - nie ma tragedii, ale przewiduję stymulacje niebawem, wiec mogą mi endo trochę upośledzać). No i ovarin, bo chyba przez swoje mutacje muszę skupic się na metylach. 7.11 mam gina, w tym tygodniu planuję więc sprawdzić wit. D, B12, kwas foliowy i homocysteine. I do dzieła. Konkrety. Przy okazji mijają też 3 mce z letroxem, wiec sprawdzę co tam słychać z tarczycą. Guajazyl i wiesiołek w gotowości na śluz. Testy wypadają z szuflady. No nawet ta fakerska torbiel, nawet jeśli dalej jest, już mnie nie powstrzyma. Można rzec, że 3 mce nie uprawialiśmy seksu! Zastanawiam się czy mi się błona dziewicza nie odrodziła 😂

    ElfiaKsiężniczka, Agape91, Angelika1313, Madziandzia, Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Dziewczyny a czy ten resveratrol mozna laczyc z acardem i meta? To moze i ja bym to zakupila bo moje endo no coz...dupy nie urywa
    Szczerze mówiąc, to ja zupełnie nie wiem 🤷🏻‍♀️
    Metformax również biorę, najwyżej będę królikiem doświadczalnym, jaki to ma łączny wpływ 😅

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 listopada 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Dziewczyny a czy ten resveratrol mozna laczyc z acardem i meta? To moze i ja bym to zakupila bo moje endo no coz...dupy nie urywa
    Ja brałam jednocześnie acard i resveratrol. Teraz dodatkowo metę. Jak na razie żadnych skutków ubocznych

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 listopada 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Dziewczyny a czy ten resveratrol mozna laczyc z acardem i meta? To moze i ja bym to zakupila bo moje endo no coz...dupy nie urywa

    Angelika chyba metformax też brała. Nie wiem czy acard również, ale że wyszły jej mutacje niewiele przed testem to nie pamietam czy już wlaczyla. Mam nadzieję, że niebawem zawita i będzie naszym tajnym specjalista w dziedzinie reservatrolu 😎 Już dałam Jej cynk na fb.

    Agape91, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ