X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE
Odpowiedz

Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE

Oceń ten wątek:
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 17 listopada 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pionizację po 10h i od razu pielęgniarka podstawiła wózek i pytała czy chcę aby mnie zawiozła do małej na 10 minut :)

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 listopada 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zapytam gdzie jest 5ylwian, Dzulka, Maria, co u Aeiouy, Iseko, Alis, Ochmanka, Nuch, Niecierpliwa, Judit, jak zatoki MagdalenaMaria, Nikodemka?

    Ehhhhhh

    moni05, Ochmanka, 5ylwian lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 listopada 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż sobie sprawdziłam tą referencyjność Frez bo nie wiedziałam, ze to się tak sprawdza :). Planowałam rodzic w dwójce, ale już intuicyjnie mówiłam eMkowi, ze to tylko w terminie, jak coś będzie nie tak albo za wcześnie to jedziemy na Polną :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    A ja zapytam gdzie jest 5ylwian, Dzulka, Maria, co u Aeiouy, Iseko, Alis, Ochmanka, Nuch, Niecierpliwa, Judit, jak zatoki MagdalenaMaria, Nikodemka?

    Ehhhhhh
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2020, 15:37

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 listopada 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pionizują przeważnie po 8h, a koleżankę pionizowali już po 6 :) podobno im szybciej się wstanie, tym lepiej się znosi potem wszystko.

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka ja jestem z Wami cały czas,tylko siedzę cicho. Nie mam o czym pisać bo nic się u mnie nie dzieje.Więc wszystko o czym bym pisała to jojczenia jaka jestem nieszczęśliwa bo nadal nie jestem w ciąży.A nie chce aż tyle narzekać.

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch2 wrote:
    Ja cały czas podczytuję i kibicuję wszystkim staraczkom. Niestety nastawienie mam tak złe, że nie chce tutaj nastrojów pogarszać :( W zasadzie od pół roku jestem na antybiotyku, bo ciągle są jakieś nowe bakterie w szyjce macicy :( przez to nie mogę zrobić hsg i dalej ruszyć z diagnostyką :( wykańcza mnie to powoli i jakoś chyba zaczynam się godzić z tym, że będziemy już tylko we dwójkę :(

    Kurde! A co to za bakterie?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Szonka ja jestem z Wami cały czas,tylko siedzę cicho. Nie mam o czym pisać bo nic się u mnie nie dzieje.Więc wszystko o czym bym pisała to jojczenia jaka jestem nieszczęśliwa bo nadal nie jestem w ciąży.A nie chce aż tyle narzekać.

    Moja droga, to jest trochę wątek do jojczenia. Jedyne miejsce gdzie mogę postekac, bo cała reszta świata komentuje „byłaś w ciazy, będziesz znowu, WRZUĆ NA LUZ”. Lol.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Kurde! A co to za bakterie?
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2020, 15:38

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch2 wrote:
    Najpierw byl Paciorkowiec, a teraz cudowne E.coli :( najgorsi sa lekarze, jeden na drugiego nadaje, ze zle leczenie zastosowal. A juz w ogole w prywatnej sluzbie zdrowia doprosic sie posiewow... zaluje ze sama nie jestem ginekologiem, czasami i tak mam wrazenie ze wiem wiecej od nich :)

    O. Ostatnio rozmawiałyśmy tu o E.coli, których ponoć bytowanie w naszych zakamarkach to standard, a leczenie to w sumie pilnowanie pałeczek mlekowych. Choć pamietam, że gdy kiedyś miałam upławy, to również potwierdzone w posiewie E.coli było leczone. Ostatnio czytałam, że Fluomizin, który brałam przed HyCoSy działa też na tę bakterię.

    Rozumiem wkurzenie. Czułam to przy ureaplasmie gdy pierwsze leczenie było żenadą. Zastanawiam się tez cały czas, czy to dziadostwo może łatwo wrocic :/

    Dużo sił! Nie poddawaj się!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    O. Ostatnio rozmawiałyśmy tu o E.coli, których ponoć bytowanie w naszych zakamarkach to standard, a leczenie to w sumie pilnowanie pałeczek mlekowych. Choć pamietam, że gdy kiedyś miałam upławy, to również potwierdzone w posiewie E.coli było leczone. Ostatnio czytałam, że Fluomizin, który brałam przed HyCoSy działa też na tę bakterię.

    Rozumiem wkurzenie. Czułam to przy ureaplasmie gdy pierwsze leczenie było żenadą. Zastanawiam się tez cały czas, czy to dziadostwo może łatwo wrocic :/

    Dużo sił! Nie poddawaj się!
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2020, 15:38

    szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:40

    nowa na dzielni, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Melduję że Stasiu już z nami, cc była już konieczna. Ma 2100g i nie obiektywnie jest najpiękniejszy na świecie. Siedzi z M a ja ogarniam się po cc :)
    Malina gratuluję! :)
    Mój rozrabiaka ważył 2400 przy urodzeniu (parę dni przed wyznaczonym terminem), teraz ma już 3,5 roku i nadrabia (zwłaszcza zwinnością 😅) ;) Więc u Was też będzie dobrze!

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch2 wrote:
    Wlasnie fluomizin jest najlepszy podobno, ale na mnie nie zadzialal. Mamy dodatkowo zakaz wspolzycia do momentu mojego wyleczenia... Troche bez badania droznosci czuje sie jakbym stala w miejscu... ale od przyszlego miesiaca zamierzam pilnowac diety, zaczac cwiczyc i sie wyleczyc, moze imieninowe testowanie w Wigilie sie okaze szczesliwe ;)

    A mąż też się leczy?
    Rozumiem wkurzenie przez brak drożności. Plus może taki, że chociaż masz lekarza, który rozumie, że nie można robić drożności przy obecności bakterii :/ Droga Ewo, to i moim życzeniem imieninowym na Wigilię niech będzie Twój pozytywny test!

    Nuch2, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    A mąż też się leczy?
    Rozumiem wkurzenie przez brak drożności. Plus może taki, że chociaż masz lekarza, który rozumie, że nie można robić drożności przy obecności bakterii :/ Droga Ewo, to i moim życzeniem imieninowym na Wigilię niech będzie Twój pozytywny test!
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2020, 15:38

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 17 listopada 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czytam Was ciągle! Gratulacje i niech Stasiu rośnie zdrowo!

    Co u mnie? Jutro idę na bete, bo okresu nadal nie mam, nie czuje nic. W dzień miesiączki zaczęły boleć cycki troszkę, a teraz znowu przestały...test zrobiłam jeden dzień przed miesiączką i była biel, a teraz nie robię bo się boję i czekam do jutra.☺️

    Jak miałam clo to były ładne owulację, w tym cyklu brałam Aromka i jeden seks, kiedy owulacja była nie wiem, ale zastanawiam się czy może pęcherzyk nie pękł i się torbiel zrobiła i blokuję miesiączkę?

    Szonka Ty czujesz swoją torbiel?

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 17 listopada 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka ja czuje swoją torbiel.Ale jest spora.Natomiast zanim urosła to nie była dla mnie odczuwalna w żadnym dniu cyklu.

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 listopada 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Ja też czytam Was ciągle! Gratulacje i niech Stasiu rośnie zdrowo!

    Co u mnie? Jutro idę na bete, bo okresu nadal nie mam, nie czuje nic. W dzień miesiączki zaczęły boleć cycki troszkę, a teraz znowu przestały...test zrobiłam jeden dzień przed miesiączką i była biel, a teraz nie robię bo się boję i czekam do jutra.☺️

    Jak miałam clo to były ładne owulację, w tym cyklu brałam Aromka i jeden seks, kiedy owulacja była nie wiem, ale zastanawiam się czy może pęcherzyk nie pękł i się torbiel zrobiła i blokuję miesiączkę?

    Szonka Ty czujesz swoją torbiel?

    Czuję. Gdy powstawała czułam ją najmocniej, zupełnie jak jajnik przed owulacją. W tym cyklu czasami coś zakłuje lekko i tyle. Mocniej kłuje strona owulacyjna - czyli lewa. Torbiel - tak mi się wydaje - nie blokuje miesiączki.

    Podziwiam siłę woli i niezrobienie testu. Dla mnie takie umiejętności są jak Yeti.

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 17 listopada 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ ile dni jestes po terminie @?

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 17 listopada 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni już po terminie, kiedyś miałaś cykle 32 dniowe, a odkąd biorę ovarin mam 29 dniowe i to już tak z 3 cykle i za każdym razem była owulacja, a teraz jak brałam aromka to nie miałam monitoringu nawet i teraz nie wiem co jest grane i czekam grzecznie.
    Ja dziewczyny nie czuję nic, zawsze chociaż skurcze były macicy jakieś nawet delikatne lub kłucie jajnika, a teraz nie ma tego.

    Szonka chyba ten strach przed biela mnie paraliżuje, wolę bete jutro zrobić i proga, jak będzie ciulowo to skocze do ginekologa

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ