X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos - wszystko będzie dobrze, czas tak leci, że zaraz będziecie rodzicami :) Btw. zaczęłaś coś brać i jeść lepiej w związku z tą morfologią?

    Frelcia - kciuki :* Teraz ruszy już z kopyta wszystko. Znalazłaś nową ekipę? (mogłam przegapić, wybacz)

    Siwulec - jak u Ciebie? Myślę o Tobie dzisiaj...

    Nowa - biorąc pod uwagę dobre wyniki, też bym pewnie jeszcze chwilę czekała z IVF. Ciekawa jestem, co u mnie wyjdzie w kolejnym cyklu... Bo wciąż jeszcze @ nie mam, za to z myślą o IVF się całkowicie pogodziłam jakby co:)

    A ja dziś zamierzam się jeszcze chwilkę pouczyć, a potem wypiję piwko. Naszła mnie ochota, kazałam M. zakupić i nie biorę już dziś p/bólowych na kręgosup tylko na sen będzie grzane piwo z goździkami i pomarańczą :) Taki luksus :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 20:42

    Luna1993, lamka, Siwulec lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa no właśnie nie ma krwi tylko brązowe plamienie. Jak nie urok to....już specjalnie majtek na noc nie zakładam żeby wredzizna przyszła w mej białej pościeli hahaha.

    Luncia serduszko nasze ❤ pewnie się będzie ze mnie śmiał że taka niecierpliwa jestem ale niech mi tam zerknie czy torbieli chociaż nie ma i powie co dalej.

    Luna1993, Rucola lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik miałam do Ciebie dziś pisać..Jak się czujesz, bo mnie martwi, że taki zdrowotny kocioł masz.

    Babcia nam w szpitalu wylądowała z problemami z plucami. Jest masakra jakaś. Wiosna idzie a tu choroby..

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piernicze reset bo padne to kpiny już są ja nikomu nic nie zarzucam ja się bronię ..
    Ktoś mnie atakuje, że robię to i to to ja się bronię, że tak nie jest.Ma prawo nie czytać spoko. Nie wymagam
    tego ,tylko po co ocenia ,że nie zrobiłam czegoś albo zrobiłam skoro nie wie .Matko jeszcze w życiu nie miałam
    takich problemów z komunikacją ,z ludźmi.Ani w realu ani na forum żadnym .Już się nawet bronić mi
    nie wolno ok deszcz pada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 20:54

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Lunaris a pokażesz synka? :) jakoś od tylca, bez buźki, kawałek :). Chętnie go poznam
    nowa zabrzmiało jak rozmowa że stron XXX :D mam nadzieję że się nie obrazisz jakieś ciśnienie że mnie zeszło i mam glupawy nastrój, wystarczył kieliszek monte santi :)
    Normalnie wykorzystalabym męża do głupot ale jest w robocie i widzimy się dopiero jutro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 20:48

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Lunaris a pokażesz synka? :) jakoś od tylca, bez buźki, kawałek :). Chętnie go poznam
    Pewnie :D tylko NIE KOPIOWAĆ PLIZZ usunę potem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 21:45

    Yoselyn82, reset, Frelcia, Cheresta, StaraczkaNika, Luna1993, Izape_91, Rucola, KateHawke, summer86, Bajkaaa, Czrna 81, nenusia, Malgonia, Siwulec, Anna Stesia, Morusek, ANkaG, Diamond92 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset jem warzywa, owoce i pije soczki :) ja sie w ogole nie czuje ze cos mam zle w wynikach :P

    nie rob mi smaka na piwo, bo napisalabym sie piwa z sokiem malinowych...ostatnio bylam z kolezankami na pizzy i piwie, ale bylo dobre :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Resecik miałam do Ciebie dziś pisać..Jak się czujesz, bo mnie martwi, że taki zdrowotny kocioł masz.

    Babcia nam w szpitalu wylądowała z problemami z plucami. Jest masakra jakaś. Wiosna idzie a tu choroby..

    Frelcia , bardzo średnio i fizycznie, i psychicznie. Poza tym, oprócz egzaminu, doszło kilka problemów rodzinnych i zawodowych (pół kancelarii na L4...) i ogólnie mnie to przybiło. Ale dziś powoli stres zaczyna się robić motywacyjny, liczę, że od jutra wstąpią nowe siły.
    Dziś co prawda mam jakiś nerwoból w barku i na wysokości nerki, ale cóż- zakładam, że to nerwoból, posmarowałam ketoprofenem i koniec rozczulania się ;)

    Lunaris - cudni jesteście <3 a Młody będzie łamał serca!

    Yos - piwo ma dużo witaminy b, więc rozgrzeszam Cię i się napij ;) Ja zazwyczaj wolę wino, nie wiem, skąd mi się taka zachcianka na piwko dziś pojawiła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 20:50

    Lunaris lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ale slodziaki :P pieknie pieknie :P buziaczki wam posylam :)

    p.s mlody jaki przystojniaczek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 20:50

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia antyki musiały wykończyć tą torbiel, ja potrzebuje od Ciebie jutro dobrych wieści! I dużo zdrowia dla babci, teraz jest najgorsza pora roku, przesilenie, grypy... Mam nadzieję, że to nic poważnego jednak

    Dziewczyny dajcie spokój, bez sensu się produkować skoro ona jest zapatrzona tylko w siebie i swoje potrzeby. Nie ma co strzepić już języka, bo i tak nic nie dotrze. Emocjonalnie trzeba dojrzeć do zawierania relacji między ludźmi.

    To tyle pospałam, znów mi cholernie niedobrze :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ale z Ciebie piękność <3 oj młody będzie łamał serca ;)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...najsłodszy jak śpi ;) ale mam wrażenie że druga kopia będzie równie udana i tak mi się jej strasznie CHCE !!!! Każdej z Was życzę takiej małej zmory :) Wczoraj składał życzenie Pani w przedszkolu: "Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki" obie siedziałyśmy ze śmiechu na podłodze. Ach te dzieciaki...

    Ps przystojniak po Tatusiu -trzeba przyznać że chociaż tyle wkładu własnego pozytywnego wniósł :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 20:55

    Luna1993, Rucola, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset czytałam Właśnie, że masz problem z nerwobolami..znam ten temat aż za dobrze. Przed ślubem i pierwsza praca miałam tak silne nerwobole, że co tydzień byłam na IP na RTG, bo miałam stany i histerii i bólu zamostkowego i z lewej strony klatki piersiowej, potem mrowienie . Od dziecka jestem tak wrażliwa, że już od przedszkola mam w stanie stresu silne bóle nóg. Stałam się taka lekomanka. Bóle ustały po ślubie:) w końcu mój Mąż mi dał takie poczucie stabilizacji. A teraz...Przed ivf znowu są ale lekkie i radzę sobie bez leków. Życzę Ci żeby szybko czas przeleciał i żeby ból zniknął na zawsze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luncia ja też potrzebuje dobrych wieści w końcu, bo robi się ze mnie taki placzek:(

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, cudni jesteście :) Drugie też Ci się tak uda, zobaczysz

    Lunaris lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, trochę nadrobiłam. :-)

    Molisia beta jest dobra, trzymam mocno kciuki <3

    Izape - mam dobre przeczucia co do Twojego egzamini, cieszę się, że już po wszystkim.

    Nika bardzo mi przykro, myślami jestem z Wami, najważniejsze że wspieracie się wzajemnie. Przyjmijcie moje kondolencje.

    Siwulec czekam na wiadomość od Ciebie, trzymaj się mocno.

    Reset czekam z niecierpliwością, aż już będziesz "po". Martwię się o Twoje zdrowie.

    Bociuś gratulacje z okazji 100 strony :-D

    Frelcios zaciskam jutro z rana kciuki i czekam na relację!

    Yoselin szczerze? Nie mam żadnych wątpliwości co do Waszej kwalifikacji. Niedługo będziesz tulić swoje dzieciątko.

    Kingulla kup małej szelki na aliexpress, ostatnio zamówiłam za 2$ i są spoko :-D

    Lunaris ależ Ty jesteś piękna i jaki rycerz obok Ciebie ;-) nie dziwię się, że chcesz puścić nowe dziecię w świat ;-)

    Luna super, na pewno sobie poradzisz, jesteś mądra i silna babka. Tylko nie zarzygaj sędziego :-P


    A mnie apka Flo wnerwia, właśnie dostałam powiadomienie o treści "bardzo duża szansa na zajście w ciążę jutro", a tu ani widu ani słychu :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 21:04

    Yoselyn82, Frelcia, Luna1993, Izape_91, Lunaris, Siwulec, ANkaG, Bocianiątko, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec od południa krążę tu w poszukiwaniu wieści od Ciebie. Martwię się i towarzyszę Ci myślami. Mam nadzieję, że już po wszystkim i wracasz do siebie.
    Chyba już nie doczekam aż się odezwiesz, bo kończę już ten dzień, ale liczę że rano przeczytam, jak się czujesz. Dzielności

    Siwulec lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna jakoś znajomi nie narzekają . Skończyłam psychologię i pedagogikę. Pracowałam w ops, pcpr, z ludźmi niepełnosprawnymi, dziećmi autystycznymi, w domu dziecka, w areszcie śledczym i zakładzie karnym , w szkole i ty mi mówisz że nie dojrzałam emocjonalnie do realacji z ludźmi? Poddaję się na ciebie nie ma rady . Rozumiem jesteś nieszczęśliwa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 21:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy tutaj idealny przykład tego, że czasami studia nic nie dają. O masakra.

    Luna1993, KateHawke, Morusek, Kargo31, Emiilka, Meśka, Karolina90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja skończyłam historię sztuki i prawo , i co w związku z tym ? Chwalisz się czy żalisz, mam Ci zazdrościć skończonych fakultetow? Ty serio masz nie równo pod sufitem, a nieszczęśliwą to chyba Ty jesteś skoro wyładowujesz swoje frustracje na innych:D jakoś ja nie mam problemów z przyswajaniem informacji, które ktoś do mnie pisze.

    KateHawke lubi tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ